ще раз про документи на мисливського собаку

ura83

Слідопит
Шановні друзі і "недруги":) як Ви ставитись до того щоб наприклад ввести адміністративну відповідальність проти людей що займаються продажем та розповсюдження:D мисливських собак без документів ???
 

Корнилов

Снайпер
Шановні друзі і "недруги":) як Ви ставитись до того щоб наприклад ввести адміністративну відповідальність проти людей що займаються продажем та розповсюдження:D мисливських собак без документів ???
Тогда надо и на тех, кто покупает)(( Лучше криминальную:p:D:D
 

Romster

Мисливець
"що займаються продажем та розповсюдження:D мисливських собак без документів ???" там їм похєр (було і буде) на "породу", похєр на чистоту ліній та інші досягнення знаних заводчиків... бо в них жеж собаки РОБОЧІ, нашо ті папірці !!! )))))
 

skiff

Мисливець
"що займаються продажем та розповсюдження:D мисливських собак без документів ???" там їм похєр (було і буде) на "породу", похєр на чистоту ліній та інші досягнення знаних заводчиків... бо в них жеж собаки РОБОЧІ, нашо ті папірці !!! )))))
а ніхто і не ховаеться. ПОХЕР не те слово. яким чином собака на полюванні залежить від чистоти ліній та інших досягненень знаних заводчиків, вона або працює або ні. Чи ви переживеете, що менш породиста собачка на полюванні підскочить і оприходує вашу родовиту сучку??? Хай зі своїми лініями та досягненями йдуть на виставки та покази. Всі ці ФОСУ та ФСУ саме звичайне заробляння та здирання коштів. Ну хожу я на полювання з собачкою без родословної, і що??? мене влаштовує, полює чудово, вет паспорт, що привита є ЩО ЩЕ. А чистоту ліній та інші досягнення знаних заводчиків бачив я на полюванні, покупляли мисливці за захмарні очі, чуть лі не голубої крові, що сам король артур з ними пролював, а в роботі "0", повний "0".... то нахера вони такі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
а в роботі "0", повний "0"
А Вы думаете, что если собака "голубой крови", так она сразу и работать будет? Ошибаетесь. Любой собакой нужно заниматься и уделять этому очень много времени. Если владелец лентяй и думает, что за дурные деньги купленная собака обязана сразу работать- без натаски, нагонки, притравки и т.д., то у него и высокопородная собака будет
 

ura83

Слідопит
Попробую;)
Все нижче написано моя особиста думка:D (Але може Вами обговорюватись тобто МОЖЕМО СПЕРЕЧАТИСЬ :D:D)

Є ВЕЛИКА проблема у мисливському собаківництві. (мене наприклад цікавить порода гончі).
що маємо, а маємо відсотків 50, а й то і більше не планових і від невідомих плідників (не відомо чи взагалі це гонча). в'язок
і що з цих "ПРИКОЛІВ" (в'язок) виходить.
Виходить наступне - деяка частина цих "на пів - гончих" спокійно полює у глибинках і не тільки ітд., - І це спокійне полювання це ще пів біди!
А от друга половина "на пів - гончих" за допомогою різних засобів (механізмів:D) без виключення ХАБАРІВ:rolleyes: і всяких інших нюансів , а їх ми бачимо "море" від продажу щенячок і до ..... ото ж ці "на пів гончі" в один прекрасний момент за допомогою свої люблячих господарів, стають
"справжніми документованими з хорошим походженням гончаками" .
Йдемо далі ці "хороші гончаки" - "РОБОТЯГИ" по маленьку, по тихенько, деколи навпаки із лозунгами (типу: та тут крові , одні чемпіони)
о тож вони рухаються куди?., так вірно рухаються вони далі у ПОРОДУ., а ми думаємо, ламаємо голову - що не так, чого хороші крові та й не роблять....

Не спорю тут проблема, як кажуть двояка . Як із боку "горе" заводчиків - "розводчиків" так і цілої системи, але......

Ну і звичайно є нюанси про які колись вже писали - обговорювали. Одним із таких є те що дійсно з тих чи інших причин собак без документів - хоч "греблю гати". Вихід є і він простий і я про нього вже писав - Значить зробити ОДНОРАЗОВО щось таке як роблять місячник добровільної здачі зброї, піти на зустріч цим людям, але ПІДКРЕСЛЮЮ ОДИН РАЗ І КРАПКА , Дати дозвіл на полювання (ЯКУСЬ ЖОВТУ ЧИ ЧЕРВОНУ:D карточку), але дати і тільки на полювання , ну і звичайно після відповідного кваліфікованого огляду тої чи іншої собаки. І на далі забути про таке взагалі.

Висновок:D . Є проблема - собаки без документів , можливо рубати її почати і з коренів тобто почати із тих хто цю проблему породжує???.
 

Romster

Мисливець
ФОСУ та ФСУ саме звичайне заробляння та здирання коштів.
Ви частково праві. Як на мене, то за ті гроші вони б мали робити трішки більше/оперативніше... мені б так хотілось.

Ну хожу я на полювання з собачкою без родословної, і що???
Ви банально порушуєте діюче законодавство ;) а так нічо, норм.

А чистоту ліній та інші досягнення знаних заводчиків бачив я на полюванні, покупляли мисливці за захмарні очі, чуть лі не голубої крові, що сам король артур з ними пролював, а в роботі "0", повний "0".... то нахера вони такі.
Не гарячкуйте, всі чудово розуміють що від єлітних батьків можуть бути не робочі. Тому я і зазначив за чисті лінії, в яких зокрема мінімізовані такі результати, чи намагаються бути такими.

Дозвольте кілька питань до вас, що можуть здатися не по темі:
1. У нас в країні порядок ?
2. Ви дозволяєте собі полювання зі зброєю без відповідних документів ?
3. Ваша собака здатна давати потомство ?
4. Чому негри не грають в NHL і домінують в боксі ? )))
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
А Вы думаете, что если собака "голубой крови", так она сразу и работать будет? Ошибаетесь. Любой собакой нужно заниматься и уделять этому очень много времени. Если владелец лентяй и думает, что за дурные деньги купленная собака обязана сразу работать- без натаски, нагонки, притравки и т.д., то у него и высокопородная собака будет
Ну если заниматься с собакой без доков, она тоже будет работать :D:D:D
 

Romster

Мисливець
Хай зі своїми лініями та досягненями йдуть на виставки та покази.
Завітайте і ви, переконую, там завжди можна побачити і почути багато цікавого.
Я вам щиро бажаю відчути різницю між бездоковою собакою і вдачно вибраною з мету єлітних батьків.
 

Корнилов

Снайпер
Попробую;)
Все нижче написано моя особиста думка:D (Але може Вами обговорюватись тобто МОЖЕМО СПЕРЕЧАТИСЬ :D:D)

Є ВЕЛИКА проблема у мисливському собаківництві. (мене наприклад цікавить порода гончі).
що маємо, а маємо відсотків 50, а й то і більше не планових і від невідомих плідників (не відомо чи взагалі це гонча). в'язок
і що з цих "ПРИКОЛІВ" (в'язок) виходить.
Виходить наступне - деяка частина цих "на пів - гончих" спокійно полює у глибинках і не тільки ітд., - І це спокійне полювання це ще пів біди!
А от друга половина "на пів - гончих" за допомогою різних засобів (механізмів:D) без виключення ХАБАРІВ:rolleyes: і всяких інших нюансів , а їх ми бачимо "море" від продажу щенячок і до ..... ото ж ці "на пів гончі" в один прекрасний момент за допомогою свої люблячих господарів, стають
"справжніми документованими з хорошим походженням гончаками" .
Йдемо далі ці "хороші гончаки" - "РОБОТЯГИ" по маленьку, по тихенько, деколи навпаки із лозунгами (типу: та тут крові , одні чемпіони)
о тож вони рухаються куди?., так вірно рухаються вони далі у ПОРОДУ., а ми думаємо, ламаємо голову - що не так, чого хороші крові та й не роблять....

Не спорю тут проблема, як кажуть двояка . Як із боку "горе" заводчиків - "розводчиків" так і цілої системи, але......

Ну і звичайно є нюанси про які колись вже писали - обговорювали. Одним із таких є те що дійсно з тих чи інших причин собак без документів - хоч "греблю гати". Вихід є і він простий і я про нього вже писав - Значить зробити ОДНОРАЗОВО щось таке як роблять місячник добровільної здачі зброї, піти на зустріч цим людям, але ПІДКРЕСЛЮЮ ОДИН РАЗ І КРАПКА , Дати дозвіл на полювання (ЯКУСЬ ЖОВТУ ЧИ ЧЕРВОНУ:D карточку), але дати і тільки на полювання , ну і звичайно після відповідного кваліфікованого огляду тої чи іншої собаки. І на далі забути про таке взагалі.

Висновок:D . Є проблема - собаки без документів , можливо рубати її почати і з коренів тобто почати із тих хто цю проблему породжує???.
А ч
А я не против собак без доков на охоте, но котегорически против их вязки! Согласен порода должна быть чистой!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну если заниматься с собакой без доков, она тоже будет работать :D:D:D
Далеко не все- это заблуждение. Но некоторые- однозначно, да! Т.е., по своей сути-это уже давным-давно пройденный начальный период селекции (отбора) будущих охотничьих собак из дворняг и беспризорных шавок. Но- стоит ли , по новому кругу, изобретать велосипед? Если это уже пройдено до нас? И если этот "велосипед" можно приобрести на законных основаниях в уже готовом, оптимальном варианте?
 

ura83

Слідопит
"що займаються продажем та розповсюдження:D мисливських собак без документів ???" там їм похєр (було і буде) на "породу", похєр на чистоту ліній та інші досягнення знаних заводчиків... бо в них жеж собаки РОБОЧІ, нашо ті папірці !!! )))))
Щоб не було похер треба їм показати що таке біль:D - тобто не бити їх ,а гривнею, гривнею............:oops:
Гривня - таблетка універсальна все лікує:D:D:D
 

Romster

Мисливець
А ч
А я не против собак без доков на охоте, но котегорически против их вязки! Согласен порода должна быть чистой!
Я вас запевняю, в 95% цуценятам не роблять документи з об`єктивних причин, які вам ніхто ніколи не озвучить... а все інше "мастерство разговорного жанра".
 

Корнилов

Снайпер
Далеко не все- это заблуждение. Но некоторые- однозначно, да! Т.е., по своей, сути-это уже давным-давно пройденный начальный период селекции (отбора) будущих охотничьих собак из дворняг и беспризорных шавок. Но- стоит ли , по новому кругу, изобретать велосипед? Если это уже пройдено до нас? И если этот "велосипед" можно приобрести на законных основаниях?
Считаем) Собака с доками стоит, допустим 5000! Вам подарили щенка без доков! Сделать охот.паспорт стоит 609-700гр. Дешевле)))) Я писал, что я против вязки таких собак!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Зверху