ще раз про документи на мисливського собаку

Корнилов

Снайпер
Відповідальний власник мету вже на першому місяці може побачити хто не достойний документів (є маса критеріїв від зовнішніх рис до моментів в поведінці). Знищити рука не піднімається, тому зазвичай дарують, віддають. А далі таке цуценя, якщо потім показує роботу (в незавжди об'єктивному розумінні свого люблячого власника) може отримати документи, як зазначено раніше всього за 600-700 грн . ... Далі в'язки і т.д. а потім дивуються що лайки не працюють, вівчарки не охоронять.
Не смешите))) В первый месяц, еще ничего не понятно, это раз! Во вторых, если родители с доками, то при чем здесь 600- 700гр. У щенка и так доки будут без проблем! Или я Вас не так понял!
 

Корнилов

Снайпер
Відповідальний власник мету вже на першому місяці може побачити хто не достойний документів (є маса критеріїв від зовнішніх рис до моментів в поведінці). Знищити рука не піднімається, тому зазвичай дарують, віддають. А далі таке цуценя, якщо потім показує роботу (в незавжди об'єктивному розумінні свого люблячого власника) може отримати документи, як зазначено раніше всього за 600-700 грн . ... Далі в'язки і т.д. а потім дивуються що лайки не працюють, вівчарки не охоронять.
Даже если херовые экстерьерные качества, при чем тут охот. паспорт!
 

Корнилов

Снайпер
Відповідальний власник мету вже на першому місяці може побачити хто не достойний документів (є маса критеріїв від зовнішніх рис до моментів в поведінці). Знищити рука не піднімається, тому зазвичай дарують, віддають. А далі таке цуценя, якщо потім показує роботу (в незавжди об'єктивному розумінні свого люблячого власника) може отримати документи, як зазначено раніше всього за 600-700 грн . ... Далі в'язки і т.д. а потім дивуються що лайки не працюють, вівчарки не охоронять.
Какие документы за 600-700 но.? Это , не родословная... ,а охот.паспорт, а он причем тут к вязке? Он дает права, лишь охотиться, а не вязать или выставлять!
 

cagor

Слідопит
Сейчас такие "гончие" очень ценятся: их применяют , в основном, для охоты в камышовых островах, среди голых полей, для прочесывания балок да небольших болотец. Действительно, для длительной охоты в лесу они абсолютно непригодны.
Тогда, наверное, называть их гончими не стоит. Для такой работы годится практически любой собака.
 

Romster

Мисливець
Не смешите))) В первый месяц, еще ничего не понятно, это раз! Во вторых, если родители с доками, то при чем здесь 600- 700гр. У щенка и так доки будут без проблем! Или я Вас не так понял!
Смійтеся на здоров'я. Зверніть увагу, говорячи про перший місяць я не мав на увазі робочі якості. Доки без проблем від документованих батьків ? Це залежить він компетентності кінолога що оглядає перед клеймуванням.
 

Romster

Мисливець
Какие документы за 600-700 но.? Это , не родословная... ,а охот.паспорт, а он причем тут к вязке? Он дает права, лишь охотиться, а не вязать или выставлять!
У вас був досвід отримання цього документа для собаки без родоводу ?
Як давно ?
 

Корнилов

Снайпер
Смійтеся на здоров'я. Зверніть увагу, говорячи про перший місяць я не мав на увазі робочі якості. Доки без проблем від документованих батьків ? Це залежить він компетентності кінолога що оглядає перед клеймуванням.
Правильно! Есть доки не да
У вас був досвід отримання цього документа для собаки без родоводу ?
А Вы думаете если я Вам отвечу, я зделаю нормально))) Ведь это сайт УТМР)))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тогда, наверное, называть их гончими не стоит. Для такой работы годится практически любой собака.
Попробуйте это сказать владельцам тех собак!
Ну, и еще надо учитывать тот факт, что территория Украины очень велика. И не везде есть лес, такой, например, как у нас, на Полесье: можно очень долго в нем блудить!
Поэтому с гончими и охотятся в камышах. Кстати, признаюсь, я и сам, с удовольствием, участвую в таких охотах: весело на них!;):)
П.С. Об охоте, с гончими, в кукурузе, вообще молчу!
 

skiff

Мисливець
Відповім сам - не було і не буде, це мало кому потрібно... по правилам живуть самі "слабаки" :(:(:(
Не потрібно кидатись громкими фразами, всі тут мисливці і знають що да як. Що по Закону так, але з точки здорового глузду -ні. Ніхто не закликає порушувати Закон, всі висловлюють власні думки. і ще, Ви вважаєте, що всі наші закони досконалі, і що ВИ безогладки сумлінно їх виконуете?? дуже сумніваюсь. Стараетесь виконувати - можливо.
 

Romster

Мисливець
Тоді ви маєте розуміти, що з папірець, на основі якого дають мисл паспорт, може стати основою для родоводу. А чом би й ні, соба ж працює ;)
 
Останнє редагування:

Romster

Мисливець
Не потрібно кидатись громкими фразами, всі тут мисливці і знають що да як. Що по Закону так, але з точки здорового глузду -ні. Ніхто не закликає порушувати Закон, всі висловлюють власні думки. і ще, Ви вважаєте, що всі наші закони досконалі, і що ВИ безогладки сумлінно їх виконуете?? дуже сумніваюсь. Стараетесь виконувати - можливо.
Звісно що не всі досконалі, звісно що не всих дотримуюсь я, але при цьому я не берусь себе публічно виправдовувати.

Ще трішки і матимемо... Укро-бляхо-псів.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Romster сказал(а):
У вас був досвід отримання цього документа для собаки без родоводу ?

А Вы думаете если я Вам отвечу, я зделаю нормально))) Ведь это сайт УТМР)))
Чего ж? С бардаком и нарушениями необходимо бороться! Причем - лучше самостоятельно, а не ждать "дЯдю милиционера с турпоходом".
 

skiff

Мисливець
ребята не смешите. Вы думаете есть проблема купить документы и родословную, именно купить. 200 бакинских и сам Акелла был отцом))))
 

Корнилов

Снайпер
ребята не смешите. Вы думаете есть проблема купить документы и родословную, именно купить. 200 бакинских и сам Акелла был отцом))))
За эти деньги можно купить пса с доками))) и не париться! А за деньги можно купить практически все: УБД, звание кандидата наук, диплом вуза, даже звание вора в законе))) ,как не прискорбно это звучит!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
ребята не смешите. Вы думаете есть проблема купить документы и родословную, именно купить. 200 бакинских и сам Акелла был отцом))))
Ну, и банки грабят, и людей убивают.
Но речь не об этом, а о том, что ТАК БЫТЬ НЕ ДОЛЖНО!
 

skiff

Мисливець
Тут не давно ми ставили у приклад НИВУ і ТОЙОТУ ПРАДУ.
Поясніть будь ласка як без порівняння (грубо кажучи ТЕСТ ДРАЙВУ) можна оцінити хто краща Нива чи Прадо ???.
Ніхто не спорить що Тойота краще, АЛЕ чому хтось за мене повинен вирішувати, на чому мені їздити на прадо чи ниві, може нива для мене саме то. Не потрібно путати саме полювання, як процес, з розведенням та родословную собак. Повторюсь, всі в курсі, що по закону прописано так, і порушувати його я не закликаю. АЛЕ це маразм. Завтра вам пропишуть що на полування ві маете їздити тільки на червоних жигулях, в салатових шортах і тільки з одностволкою іж-18., що скажете
 

Корнилов

Снайпер
Ніхто не спорить що Тойота краще, АЛЕ чому хтось за мене повинен вирішувати, на чому мені їздити на прадо чи ниві, може нива для мене саме то. Не потрібно путати саме полювання, як процес, з розведенням та родословную собак. Повторюсь, всі в курсі, що по закону прописано так, і порушувати його я не закликаю. АЛЕ це маразм. Завтра вам пропишуть що на полування ві маете їздити тільки на червоних жигулях, в салатових шортах і тільки з одностволкою іж-18., що скажете
:D:D:D
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
За эти деньги можно купить пса с доками))) и не париться! А за деньги можно купить практически все: УБД, звание кандидата наук, диплом вуза, даже звание вора в законе))) ,как не прискорбно это звучит!
Чего уж там вора в законе!.. У нас проффесоров (звание) покупали, и докторские диссертации, причем на таком уровне, что выше у нас в стране нет должности... ;)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
поддерживаю на 100%, но здесь форум и каждый делится своим опитом и мыслями. Ведь в споре рождается истина
Ну, уважаемый, поверьте, что я в свои более чем 68 лет все это видел, слышал и проходил!
Но, согласитесь еще раз, что так быть не должно, и, главное, не хотелось бы, чтобы ОНО было у НАС под ногами (то есть, в "ближнем круге"). В первую очередь!!!
Все равно, думаю, когда-то нажрутся и захотят жить в порядке (ну, хотя бы - их (наши) дети).
ПыСы. В тех же США тоже есть и коррупция, и браконьеры, и убийцы и прочие "прелести" человеческой жизни и существования, но ихнее "ВСЁ" по сравнению с нашим - НИЧТО!
 
Зверху