ще раз про документи на мисливського собаку

ura83

Слідопит
ну тут не показатель машины и дом.у меня три машины квартира в Киеве и дом.но я знал какую сумму я мог взять из семейного бюджета на собаку только с документами это было до 200 $
и искал долго и в конце концов как ни странно нашел на ОЛХ аж за 60 у человека остался последний щенок Дратхаара(у кого были щенки в квартире поймут)вот он мне и отдал за такие деньги.а товарищи взял себе щенка Курцхаара 350$ и ценячка оказалась фуфло.так что жлобство тут не причём,тут главное желание и терпения.
Не зовсім зрозумів написане так десь 50/50:D:D:D.

Але (Це не відноситься ОСОБИСТО ДО ВАС - бо вас я не знаю:D) три машини, хата + квартира - це не означає що власник цього всього добра не є ЖЛОБОМ!!!!:):D
у більшості випадків якраз навпаки - суто моя ИМХО., знаю людей які можливо цього всього не мають, але породу тримають як то кажуть у ЧИСТОТІ
 

huntumy

Зброяр
ну тут не показатель машины и дом.у меня три машины квартира в Киеве и дом.но я знал какую сумму я мог взять из семейного бюджета на собаку только с документами это было до 200 $
и искал долго и в конце концов как ни странно нашел на ОЛХ аж за 60 у человека остался последний щенок Дратхаара(у кого были щенки в квартире поймут)вот он мне и отдал за такие деньги.а товарищи взял себе щенка Курцхаара 350$ и ценячка оказалась фуфло.так что жлобство тут не причём,тут главное желание и терпения.
Вооще то собак выберают не по сумме.
 

ura83

Слідопит
"ОРДЕНА і МЕДАЛІ";)
Або "Як було колись весело!":rolleyes:

З ІСТОРІЇ РОЗВЕДЕННЯ МИСЛИВСЬКИХ СОБАК У ГАЛИЧИНІ ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТТЯ

Висвітлено історичні аспекти діяльності Галицького клубу з догляду та дресирування мисливських собак, який був організований при Галицькому мисливському товаристві на початку ХХ ст. Розглянуто нормативно-правові документи, які врегульовували його діяльність, практичну діяльність із розведення мисливських собак, організацію мисливських виставок.
З початком використання мисливських собак на полюванні людина проводила їх відбір за мисливськими якостями. Поступово виводились породи собак із специфічними особливостями для певного виду полювання. На початку ХХ ст. організацією роботи з розведення мисливських собак зайнялися представники "Клубу з догляду та дресирування мисливських собак".
Мисливці завжди надавали велике значення мисливським собакам, які їм допомагали на полюванні. Особливу гордість польської фахової літератури з мисливства становить перша фахова книга графа Яна Острога (1565- 1622) "Мисливство з гончаком", яка вийшла вперше друком у 1608 р. Надалі цю книгу перевидавали у 1608, 1643, 1649, 1797, 1859, 1902 рр. і всі наклади були повністю розпродані. Вона складалась із трьох розділів, які мали такі підрозділи: догляд за щенятами, годівля собак, вказівки щодо заходів у разі сказу, корости собаки, а також втрати голосу, опіків [1].
На початку ХХ ст. у Галичині набуває актуальності розведення високопородних собак та їх фахове дресирування з метою їх використання на полюванні на мисливські види тварин. Вперше пропозицію про утворення клубу з догляду та дресирування мисливських собак вніс пан Кесселрінг. Під час підготовки проекту статуту він запропонував врахувати досвід Німеччини, де розведення мисливських собак було на досить високому рівні.
На засіданні Галицького мисливського товариства від 4 березня 1905 р. було організовано "Клуб з догляду та дресирування мисливських собак".
Товариство ставило перед собою такі завдання:
● за допомогою імпорту зразкових екземплярів мисливських собак, а також догляду за власними собаками створювати чисті породи мисливських собак таких порід, як: лягавих коротко- і довгошерстних, гончаків, нірних та фокстер'єрів;
● вживати всілякі заходи для розповсюдження відмінно вихованих і всебічно видресируваних собак.
Для пропаганди розведення мисливських собак та для виконання своєї статутної діяльності широко застосовувалось проведення виставок. Відомо, що міжнародна виставка собак проводилась з 27 по 29 травня у Відні у виставковому палаці садового товариства. Організатором виставки був АвстроУгорський "Foxterrier-Club" у Відні [5]. Також виставки собак проводились у Галичині. Перша такого роду виставка була організована стараннями "Галицького клубу догляду та дресирування собак" і відбулась 4-5 липня 1908 р. [6]. Ця виставка була організована у виставковому павільйоні парку Кілінського (сучасний Стрийський парк) у Львові під протекторатом князя Андрія Любомирського. Для участі у виставці претендент, який виставляв собак, повинен був заповнити розлогий формуляр. Участь у виставці собак була платною і плата становила від 8 до 50 крон, залежно від виду випробувань, на яке передбачалось виставляти собаку. Також передбачались грошові винагороди власникам собак, а саме: за перше місце – 30 крон, друге – 20 крон, третє – 10 крон. Випробування проводились окремо для кожної породи собак.
З підвищенням культури полювання та матеріального стану нації збільшувався інтерес до мисливського собаківництва. Так, Німеччина, яка в мисливстві заслужено займала першість у Європі, на відповідному рівні провадила і мисливське собаківництво. У 1927 р. було продано 20 млн кг дичини на 25 млн марок. У тому ж році було витрачено 12 млн марок на догляд за собаками, тобто витрачено майже половину суми від реалізації м'яса диких тварин. Всього за рік у мисливському обороті було задіяно у Німеччині 130 млн марок, де десяту частину становили в обороті кошти від мисливського собаківництва.

Повний текст тут: http://shron1.chtyvo.org.ua/Protsiv...h_sobak_u_Halychyni_pochatku_XX_stolittia.pdf
 

viterec78

Мисливець
тобто згідно чинного законодавства. А те що полювати можна з собаками лише з так-званими документами, то це анахронізм і на мою думку були пролобійовані усілякими ФАСІС, САСІС, КСУ, ФМСУ для "рубання" "капусти".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А те що полювати можна з собаками лише з так-званими документами, то це анахронізм
Собаки с доками - анахронизм...
Охотничье оружие, по аналогии- тоже?
Вы с зарегистрированным оружием на охоту выходите или- с нелегалкой?
 

viterec78

Мисливець
і ще. Мені за документи КСУ на мого фокса без усіляких виставок, відсутності щенячки, "рішали" загадали 500 бакинських. Так скажіть чого варті такі пропозиції та "документи", зате усі законослухняні і полюємо з "чемпіонами" та "призерами". Це моя особиста думка на яку я маю право, а тому прошу строго не судити. Що ж до свого собаки, навчена полювати у контакті зі мною, дальше 100-200 м. від мене не відходить, переважно працює човником не дальше 50 м. від мене. Привчав щоб після підьому звіра, птаха у мене була модливість для розумного пострілу. А на такий вид полювання з новомодними ошийниками дуже прошу у безкрайні Російсько-Сибірські угіддя.
 

viterec78

Мисливець
Шановний СЄВЄР, про зброю мова не йшла, і Ваше порівняння, як не мене, не доречне.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Шановний СЄВЄР, про зброю мова не йшла, і Ваше порівняння, як не мене, не доречне.
Я к тому, что Вы, заранее зная реакцию форумчан. пытаетесь доказать то, что- против закона. Зачем? Никому и ничего Вы доказать не сможете. Получается-охотьтесь. Но на форум это не выносите- Вам дороже же будет.
Но, с точки зрения законодательства- Вы не правы.
А мудаков и уродов, готовых продать Родину за
в нашей нэзалэжной Украине- пруд пруди. Несмотря на громогласные заявления псевдопатриотов, что у нас все- гут.
Очень хочется надеятся, что их в нашей стране- меньшинство. Хотя, оглянувшись вокруг...
 
Останнє редагування:

Varjag229

Слідопит
viterec 78 на собаку, зовні схожу на фокстер'єра ( з фенотипом фокса), отримав "нульовий" родовід КСУ, до якого нарівні з декоративщиками та служебниками змушені колись були увійти й ФМСУ та секція МС УТМР та ще ряд "колективних членів" типу "ягдтер'єр клубу України" та інших монопородних клубів. Зверніть увагу, ніяких ККУ та інших організацій, які мають право представляти собаківництво України в FCI, крім КСУ не має і бути не може.
Ескперти-кінологи ФМСУ та УТМР, кервництво цих організацій завжди боролось проти введення в Племінне положення КСУ, якому мають відповідати й Племінні положеня ФМСУ та УТМР такого поняття, як "нульвий родовід" - тобто родовід БЕЗ ПРЕДКІВ ВІДОМОГО ПОХОДЖЕННЯ, бо це шлях до легалізації шаріків, схожих на мисливських собак, або легалізації собак від непланових в'язок.
А те, що в Україні часто продають документи загиблих або втрачених собак, - так це кримінальний злочин - шахрайство, прийнаймні у покупця, який має ліву собаку, але хоче мати на неї доки породистої "від чемпіонів", щоб потім впарюватии мисливцям цуценят "від чемпіонів", які чомусь самі не стають "чемпіонами".
На рахунок собак з "так званими документами" - то це образа справжніх заводчиків, які десятиліттями ведуть певну породу. Якби товариш САМ спробував вести правильно племінну справу і досяг результатів свого розведення ( а це декілька років мінімум), тоді б ми побачили, чи так легко він би розкидався словами.
П.С. До речі, viterec78 міг взяти цуценя, або дорослу собаку навіть з ГЕНЕТИЧНИМИ тестами на батьківство - звісно дорожче, ніж безпородний швондер з "нульовкою". Але, як каже народна мудрість: "Скупий платить двічі, а дурний - тричі".
 

viterec78

Мисливець

Корнилов

Снайпер
і ще. Мені за документи КСУ на мого фокса без усіляких виставок, відсутності щенячки, "рішали" загадали 500 бакинських. Так скажіть чого варті такі пропозиції та "документи", зате усі законослухняні і полюємо з "чемпіонами" та "призерами". Це моя особиста думка на яку я маю право, а тому прошу строго не судити. Що ж до свого собаки, навчена полювати у контакті зі мною, дальше 100-200 м. від мене не відходить, переважно працює човником не дальше 50 м. від мене. Привчав щоб після підьому звіра, птаха у мене була модливість для розумного пострілу. А на такий вид полювання з новомодними ошийниками дуже прошу у безкрайні Російсько-Сибірські угіддя.
І як Ви будете, робити влучний постріл, якщо собака забігає на 100 і 200м))) і там піднімається дичина;)
 

Varjag229

Слідопит
Думаю, більшість мисливців поважають німецьких заводчиків та селекціонерів, які вивели багато порід робочих мисливських собк (драттхаар, курцхар, лангхар, вахтельхунд, веймарська лягава, ягдтер'єр та інші).
Наша газета "Полювання та риболовля" декілька років тому опублікувала невеличку статтю про те, яке обурення у німецьких мисливців викуликало рішення одного із земельних судів, яким дозволили мисливцю полювати з собакою без документів, які підтверджують, що собака мисливської породи відомого походження та здала екзамени по робочих якостях. Німці вийшли на демонстрацію після такого рішення з гаслами, що це кінець племінному собаківницьтву, бо тепер кожен "гавноїд" - (цитата) зможе вештатись по угіддям.
П.С. Рішення суду мотивоване тим, що власник сам вирішує, який "інструмент" він буде викорстовувати на полюванні.
П.П.С. Якщо не помиляюсь, мова йшла про паттердейл-тер'єра, який тоді не був уведений у перелік мисливськаих собак у ФРН.
Проте треба розрізняти створення нових порід і бардак у розведенні.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
я так понимаю сейчас можно решить с документами без самих документов через УООР,раз в открытую так предлогают доки.грустно все это.номер телефона могу скинуть Модератору что бы не обвинили меня в рекламе.
S01214-174105.jpg
S01214-174253.jpg
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
я так понимаю сейчас можно решить с документами без самих документов через УООР,раз в открытую так предлогают доки.грустно все это.номер телефона могу скинуть Модератору что бы не обвинили меня в рекламе. Переглянути вкладення 625616 Переглянути вкладення 625617

УТМР у своїй діяльності, що стосується мисливського собаківництва, керується чинним законодавством України!
Паспорт на мисливську собаку, товариство видає, відповідно до зу та положення, на підставі чотирьох колінного родоводу!
Товариство працює лише в рамках закону!, та веде боротьбу з вище наведеним Вами.
Нажаль є чимало різних Не хороших людей, котрі бажають не правильним чином заробити гроші, але ці люди до товариства відношення Не мають!
 

Vadim1721vadim

Снайпер
вот по тому я и показал Вам это обьявление что бы вы "если у Вас будет желание" передали эту информацю людям который могут разобратся с этим вопросом.номер телефона могу скинуть в ЛС
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
вот по тому я и показал Вам это обьявление что бы вы "если у Вас будет желание" передали эту информацю людям который могут разобратся с этим вопросом.номер телефона могу скинуть в ЛС
Я розумію. Дякую!
Кидайте у пп.
PS.
Тут на форумі, ми Неодноразово видаляли схожі оголошення!
Також передавали інформацію до ВР УТМР.
 
Зверху