що за модель зімсон

я планую купити і невідомо чи власник погодиться на такі маніпуляції.
Для того, що б продати рушницю, потрібно мати про неї інформацію по її характеристиці, а тут не відомо ні чого. Навіть імені рушниця ПОКИ ЩО не має. Зробивши відлиток каналу ствола ви їй не зашкодите зовсім, а навпаки, будете і ви і справжній власник знати головне - що в середині труб.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Там она называется Suhl Thalmann
Діма,там її називають Suhl Thalmann mod.125 бо в документах для Америки іншого моделювання не вказували,а в документах "Эрнст-Тельман-Верке " вона значиться як Зімсон 125,а в покращеному варіанті в арабесках як Зімсон 127!!
 
Останнє редагування:

Михайло1992

Мисливець
в документах записана ЗУЛЬ якщо вірити штангелю то правий ствол на виході17.4 лівий 17 .1 .стволи цільнотянуті .
 
Виникло питання до пана Арго, що ці цифри означають ? Та думаю, що багатьом буде цікаво.
Дякую за відповідь !
IMG_20210705_221719.jpg
IMG_20210705_221823.jpg
 

mulyavchik

Снайпер
Виникло питання до пана Арго, що ці цифри означають ? Та думаю, що багатьом буде цікаво.
Дякую за відповідь ! Переглянути вкладення 686674 Переглянути вкладення 686675
То клеймо якості стволів.Наразі там вказано що стволи якісні 1 класу.Були ще вищого класу(або чудової якості) з буквою S в трикутнику.І робочої якості.Якось так.Якщо я десь наплужив пан Арго мене виправить.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
1625520625129.png

Це клеймо маркування якості зброї!!Не стволів,а власне зброї в комплексі.В даному випадку клеймо говоре про "хорошу якість"зброї!!

1625520732993.png


Клеймо моделі відповідної марки зброї.Це клеймо виконується в одинарному цифровому виконанні останньої цифри модельного ряду зброї яка розглядається.В даному випадку це клеймо 125 моделі!!
 
Зверху