яку "балаклаву" обрати?

Аникей

Мисливець
Колеги ,скоро морози та вітри холодні. Маю чутливу шкіру особливо на обличчі. Майже кожного року маю проблему з обмороженням обличчя яке довго лікується. Виникла ідея придбати балаклаву. Підскажіть у кого є досвід яку краще обрати ,який має бути матеріал ,щоб у морози лице не обмерзало і не викликало подразнення шкіри та і щоб не жарко було. Тобто основне призначення захист обличчя від морозу та вітру.
 

ATIS

Снайпер
В мене Балаклава фірми саваж, така з черепком, дуже гарна якість. Користуюсь вже десь шість років, майже як нова. Дуже приємна до тіла, на зиму саме те. Мені подобається, рекомендую.
 

Rainbow

Мисливець
Є "совітські подшлємніки", колір- білий і коричневий, вони досить теплі- здається верблюжа шерсть. Але у Вашому випадку потрібно пробувати
 

ATIS

Снайпер
Я мав шерстяну, тепла, але після неї роздратування шкіри таке що піпець, потім все пече.
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Ось така, черепок правда мені не дуже подобається, але сама Балаклава якісна.
А как в ней дышится: отверстия для рта-то нет!?
Да вроде и негигиенично, когда ней оседает, в мороз, конденсат ( пар) от дыхания, она становится мокрой и т.д.?
Не противно?
 

ATIS

Снайпер
А как в ней дышится: отверстия для рта-то нет!?
Да вроде и негигиенично, когда ней оседает, в мороз, конденсат ( пар) от дыхания, она становится мокрой и т.д.?
Не противно?
Дуже комфортно, якщо не знімати а постійно в ній бути, то вологи не відчувається.
 

ATIS

Снайпер
Були в мене з вирізаними отворами для рота, обмерзають так само зі всіх сторін.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
По ніках дорослі мужики,
згадайте як захищали "морду-ліца" коли з"їзджали з горки.в 3-5 класі.
І нічого не мерзло.
А зараз холодно .... ) :
 

север

ветеран форуму
надійна команда
По ніках дорослі мужики,
згадайте як захищали "морду-ліца" коли з"їзджали з горки.в 3-5 класі.
І нічого не мерзло.
А зараз холодно .... ) :
Вы невнимательно читали первое сообщение ТС.
При чем здесь холодно-не холодно, если это касается проблем здоровья конкретного человека?
И далеко не все фрумчане -это здоровяки с красной мордой лица.
Маю чутливу шкіру особливо на обличчі. Майже кожного року маю проблему з обмороженням обличчя яке довго лікується.
 

Аникей

Мисливець
По ніках дорослі мужики,
згадайте як захищали "морду-ліца" коли з"їзджали з горки.в 3-5 класі.
І нічого не мерзло.
А зараз холодно .... ) :
Років вісім назад все було нормально, а зараз шкіра стала чутлива до морозу,тобто не мерзну , а шкіра страждає від холодного вітру та морозу. Приходиш додому з полювання і через певний час з обличчя починає злазити шкіра ,шолушиться ,пече, і все це довго гоїться.Так що доводиться думати про захист.
 

Аникей

Мисливець
В мене Балаклава фірми саваж, така з черепком, дуже гарна якість. Користуюсь вже десь шість років, майже як нова. Дуже приємна до тіла, на зиму саме те. Мені подобається, рекомендую.
А який матеріал з якого пошито дану балаклаву.
 

andremon

Мисливець
Років вісім назад все було нормально, а зараз шкіра стала чутлива до морозу,тобто не мерзну , а шкіра страждає від холодного вітру та морозу. Приходиш додому з полювання і через певний час з обличчя починає злазити шкіра ,шолушиться ,пече, і все це довго гоїться.Так що доводиться думати про захист.
Може жирний крем перед полюванням краще допоможе? Або смалець, не дарма ж кажуть що сало то сила! :D
 
Зверху