як викормити заяченя

Богдан C

Новачок
Добрий день ,сьогодні знайомий відав зайченя(трактор оприскував поля знайшов біля дороги) геть маленьке напевно тиждень , підскажіть чим кормити (з дружиною трошки дали дитячаї суміши) ????
 

Юра 28

Мисливець
В дитинстві домашніх кроликів годували з піпетки молоком.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Ну взагалі то потрібно було його лишити на місці. А так я знаю що годують молоком із піпетки, як вже написав Юра 28.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Все так, як сказали Юра 28 та TOZ-34ER.
Колись мій покійний тато також годував з пепітки. Коли підросло, то кормив так, як і кроликів. Той заєць виріс і втік при черговому годуванні. Нам залишилося тільки посміятися.
З пов.
 

Natalya

Новачок
У мене був досвід вигодовування зайченяти з його народження, машина збила зайчиху ,коли та мала народжувати. Мій чоловік,ввечері, коли вертався з відрядження, помітив купу шерсті при дорозі і зупинився, один клубочок не рухався і вже примерз до землі, тим клубочком і виявилось ще мокре зайченя, зайяихи там небуло... привіз до дому, і поставив перед фактом, щоб викинути - не було і мови. Спершу, коли намагалась накормити з піпетки(зробила з неї соску і прикріпила до пінецилінової баночки, потім саме хлептало з мисочки) - гарчало, потім привикло і само приходило, ми закривали його в кухні щоб не наступити на нього уночі, воно шкрябало двері і просило їсти, спало в низенькій коробочці-гнізді, ходило на тряпочку, коли вже почало пасти травичку(неохоче) то вирішили випустити, а воно почало бігти за моїми ногами і знову щось тьохнуло всередні...Закінчилась та історія сумно, через різний склад молока його почало проносити, звернулись до "лікарів", а вони, замість того щоб щось порадити, пофотографувались і взяли за це тоді аж 20грн., під час огляду неумілі студенти тримали його за верх, а низ теліпався у повітрі, скоріш за все - прорвали, хто мав кролики - зрозуміє... плакали за ним усі... пізніше один ветеринар сказав - щоб не було проносу треба в аптеці собаче молоко купити воно по сккладу максимально наближене до кролячого... До речі , зайченята бачать уже від самогонародження через дві години, і передні різці теж від народження...
 

sasa13199

Новачок
добрий денью Колись тоже мав таку забавку. Кормив з піпетки капав на мордочку каплі свіжого молока воно злизувало, потім почало потрохи істи яблука і моркву, а потім втікло))
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 88-1. Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах

Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу -

тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Ті самі дії, вчинені щодо об'єктів тваринного або рослинного світу, які перебували в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, -

тягнуть за собою накладення штрафу від дев'яти до двадцяти чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Порушення правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах -

тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.
 

Богдан C

Новачок
Яковлев В.А.;188511 сказав(ла):
Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 88-1. Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах

Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу -

тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Ті самі дії, вчинені щодо об'єктів тваринного або рослинного світу, які перебували в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, -

тягнуть за собою накладення штрафу від дев'яти до двадцяти чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Порушення правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах -

тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.
яж не ходив і цілеспрямовано шукав його по полі, подзвонив знайомий от я і забрав, шкода стало що здохне назад його вернути можливості не має, і чи воно виживе на полі після хімії. штраф то штраф
 

Drat2

Мисливець
Яковлев В.А.;188511 сказав(ла):
Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 88-1. Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах

Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу -

тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Ті самі дії, вчинені щодо об'єктів тваринного або рослинного світу, які перебували в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, -

тягнуть за собою накладення штрафу від дев'яти до двадцяти чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Порушення правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах -

тягне за собою накладення штрафу від трьох до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.
законы надо менять(человек взял чтоб спасти жывотное а ему штраф)и сам негам и другому недам.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, скорее не законы, а порядки в стране: в правильной стране существуют для таких дел специальные службы, которые или сами отлавливают таких страдальцев, или принимают их от граждан и содержат в СПЕЦИАЛЬНО СОЗДАННЫХ ПУНКТАХ. НО! - держать у себя дома без разрешения дикое животное не разрешено ни в одной стране!
Не надо все сводить к анархии и беззаконию.
А что законы наши таки далеки от совершенства - сам постоянно говорю! Но закон есть закон, его надо исполнять!
 

karpysha

Мисливець
Якщо закон далекий від совершенства, то я такого закону дотримуватися не буду. І якщо я побачу зайченят які помирають з голоду,бо зайчиха загинула, то я обов'язково заберу додому, не раді наживи, а для того щоб хоча постаратись спасти цих зайченят. І плював я на той закон, котрий далекий від совершенства.А правильних законів я стараюсь дотримуватись завжди.
 
Зверху