★ Изготавливаю ремни для оружия, охотничьи и тактические, реплика "Долг М3" и брючные ремни ★

Odessit

Мисливець
Не могу к Вам дозвониться, написал Вам на вайбер.
 
Останнє редагування:

frol67

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю ! Зверніть увагу на репліку ремня "Долг М3" і "Слінгер" ... Відео і декілька фото скину в "приват" ...
З повагою, Євгеній .
 

Alexlviv

Новачок
Вітаю!
чи є можливість виготовити одноточку Mugpul?
або можливо є щось в наявності на ар-ку?
дякую
 

frol67

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю!
чи є можливість виготовити одноточку Mugpul?
або можливо є щось в наявності на ар-ку?
дякую
Вітаю ! Можливість зробити ремень є , але черга на початок квітня ...
Для АR кі є два гарних ремня : "Долг М3" і "Слінгер" ...
Якщо вам цікаво, пишіть в приватні повідомлення .
З повагою, Євгеній .
 

Розваліст

Новачок
Вітаю. Мене цікавить 1 2 точковий ремень типу магпул для ак 74,з обхват ом на приклад. З стандартним не повоюєш. Якщо є варіанти, дайте відповідь. Нас цікавить декілька одиниць. Вдячний за любу інформацію
 

frol67

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю. Мене цікавить 1 2 точковий ремень типу магпул для ак 74,з обхват ом на приклад. З стандартним не повоюєш. Якщо є варіанти, дайте відповідь. Нас цікавить декілька одиниць. Вдячний за любу інформацію
Вітаю ! Відповів в приватні повідомлення ...
З повагою, Євгеній .
 

HunteR_83

Новачок
Бажаю здоров'я. Потрібен ремінь "долг М3" з того що є в наявності, чі швидко зможете відгрузити. Дякую!
 

frol67

ветеран форуму
надійна команда
Бажаю здоров'я. Потрібен ремінь "долг М3" з того що є в наявності, чі швидко зможете відгрузити. Дякую!
Вітаю ! На жаль стропа для "Долг М3" закінчилась ...
Залишилась стропа 40 мм шириною в кольорі койот для ремня "Гібрид" - це двухточка з швидким регулюванням довжини і можливістю переключитись в одноточку ...
Комплектується : з переду карабинчиком, а з заду обхватом або карабинчиком, в залежности від приклада ...
З повагою, Євгеній .
 

HunteR_83

Новачок
Я шульга (лівша) мені підійде тільки долг м3 для АК74. Тому мушу шукати триточку.
Можливо у Вас є якісь варіанти?
 

frol67

ветеран форуму
надійна команда
Я шульга (лівша) мені підійде тільки долг м3 для АК74. Тому мушу шукати триточку.
Можливо у Вас є якісь варіанти?
В низу цього мого повідомлення, між зірочками, номери моїх телефонів - подзвоніть мені ...
З повагою, Євгеній .
 

Gotsa76

Новачок
Доброго дня.
Чи можна замовити три триточкові ремені та один біатлонного типу. Біатлонного типу мультикам з 3D сіткою, ременці із стропи. Триточкові олива оба мультикам, в обидвох точках кріплення ременці із стропи або паракорд (не обхват як на АК)
IMG_20220603_091239.jpg
 

zodchyi

Новачок
Доброго дня. Можна замовити репліку Magpul MS3 з стропа однотонного 40 мм чорного кольору з одним карабіном та ремінцем з однотонного стропа + 2 обхвати теж з однотонного стропа?
 

sergo 771

Снайпер
Доброго дня. Можна замовити репліку Magpul MS3 з стропа однотонного 40 мм чорного кольору з одним карабіном та ремінцем з однотонного стропа + 2 обхвати теж з однотонного стропа?
Змініть будь ласка аватарку ...бо аж кулаки стискаються .
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни спокойно,это не аватарка,это когда форумчанин не поставил аватарку,то программа показывает первую букву ника форумчанина.
Чтобы не было буквы нужно установить аватарку.
 

frol67

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня. Можна замовити репліку Magpul MS3 з стропа однотонного 40 мм чорного кольору з одним карабіном та ремінцем з однотонного стропа + 2 обхвати теж з однотонного стропа?
Вітаю ! Так можна ... подробиці в приватних повідомленнях ... З повагою, Євгеній .
 

zodchyi

Новачок
Доброго вечора. Отримав замовленні ремінь та обхвати. Всім задоволені, якість відмінна. Дякуємо Майстру за роботу. З повагою.
 
Зверху