00,000,0000 кто использует?

huntumy

Зброяр
В моєму районі на мене як на прокаженого дивляться з №3 і №1 на зайця. При чому десь 80%мисливців.
Лише 00 і 0000 і баста!
Мотивація - так раніше стріляли.
І спробуй переконати в протилежному.
Переубедить скудоумных себе дороже. Берегите своё здоровье, Вы на правильном пути.
 

Kapitan

Снайпер
В моєму районі на мене як на прокаженого дивляться з №3 і №1 на зайця. При чому десь 80%мисливців.
Лише 00 і 0000 і баста!
Мотивація - так раніше стріляли.
І спробуй переконати в протилежному.
То це нормально. От у мене в сусідньому районі сама мілка дріб на зайчика це 0000. Меншої там просто не практикують. Основна маса мисливців стріляють від 0000 і дооооооо.... І не тому, що так раніше стріляли. Там зайця практично не стріляють. Заєць це так, коли вже немає ні чого то можна і зайчика, а він бідолашний і від 0000 впаде. О така мотивація. Кожному своє, як говориться, і ні чого не поробиш.
 

2209

Мисливець
То це нормально. От у мене в сусідньому районі сама мілка дріб на зайчика це 0000. Меншої там просто не практикують. Основна маса мисливців стріляють від 0000 і дооооооо.... І не тому, що так раніше стріляли. Там зайця практично не стріляють. Заєць це так, коли вже немає ні чого то можна і зайчика, а він бідолашний і від 0000 впаде. О така мотивація. Кожному своє, як говориться, і ні чого не поробиш.
Я бачу що Ви з Барського р-ну?
Я родом з Новоушицького.
 

Охотник77

Снайпер
В мене БМка так чудово стріляла #0 що можна було сміло полювати качку) і я нецурався бити ноликом лисок бо вони в нас були шугані) а #3 розсівало на такій відстані
 

pasa bobkin

Мисливець
Мужики вибачаюсь, чо не зовсім по темі, та може в когось е Бійські радянські чотири ноля. Готов купить.
 

huntumy

Зброяр
Може то не бійська?
Взагалі не звертаю уваги хто виробник. Перш за все щоб дроб виконувала своє пряме призначення.
 

ATIS

Снайпер
Може то не бійська?
Взагалі не звертаю уваги хто виробник. Перш за все щоб дроб виконувала своє пряме призначення.
Мішок був з штампом, писало що бійск..
І взагалі, купа раз, забирав в старих мисливців радянський чи російський шріт, в мішках по 10 кг, то завжди був пластилін...
 

джек 777

Мисливець
Советская дробь не вся твердая, бывает мягкая, попадается очень мягкая, а так на вид круглая.
 

pasa bobkin

Мисливець
В мени е часів СРСР Бійська ОТ тверда, і кругла. Тільки закінчуєця, я і спитав може комусь не нужна. Це не реклама, і не обговорення, що випускають там зараз, мені пофіг.
 

Охотник77

Снайпер
Це не реклама, і не обговорення, що випускають там зараз, мені пофіг.
Зря що пофіг) на те що випускають зараз. Теж не реклама! Спробуйте ноликі від Капітана і Ви вже бійської так нешукатимете);)
 

Stanislav Fursa

Снайпер
На вихідних, для товариша, споряджав патрони на бійскій одиницві. Скажу так кругла, але пластилін ще той..... Як на мене шріт фігня.... Наші майстри роблять набагато краще....
Згоден з Вами, в Україні кращої дробі наших перевірених дроболіїв, не зустрічав.
 
Зверху