00,000,0000 кто использует?

Stanislav Fursa

Снайпер
Скоро відкриється полювання, а там і на зайчика порівняно вже недовго залишилось чекати і підуть деякі з "нулями" стріляти..:)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
00 використовую на зайця і лисицю, в другий ствол - чок, коли полювання в кущах, бурянах.
Патрон заряжаю на тахо 1,9 г, дріб в контейнер-стаканчик "Новатор" складаю рядами по 13 шт - 10 попри стінки контейнера, і 3 в середину, і так 5 рядів, виходить 65 штук - 34 грами. звичайно треба повозитись, але таких патронів на сезон треба всього кілька штук.
Какие пыжи используете, закрутка или звезда?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Зараз в основному пк рись.
Т.е. не разрезанный Новатор давал хорошую кучность на дальние дистанции?
Есть у меня его энное количество. Упакованное в пакеты из-под капельниц: издержки того, незабываемого, времени.
Надо фото в тему "Ностальгии" закинуть. Чтобы нынешнее поколение знало, с чем нам приходилось, тогда, охотиться.
 
Останнє редагування:

Patso

Снайпер
Т.е. не разрезанный Новатор давал хорошую кучность на дальние дистанции?
Есть у меня его энное количество. Упакованное в пакеты из-под капельниц: издержки того, незабываемого, времени.
Надо фото в тему "Ностальгии" закинуть. Чтобы нынешнее поколение знало, с чем нам приходилось, тогда, охотиться.
Так, при такому спорядженні кучність хороша. в мене теж є трохи того новатора в пакетах від капельниць. Зараз, його вже і не випускають...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так, при такому спорядженні кучність хороша. в мене теж є трохи того новатора в пакетах від капельниць. Зараз, його вже і не випускають...
Да, сейчас нынешнее поколение не знает и что такое кооператив!;):)
 

pasa bobkin

Мисливець
Використовую чотири ноля по лисиці, із афініті получок. Патрон на ТАХО вінже ССБ 2 1,8 грама, на 32 дробі,контейнер низький Одесський, завальцовка зірка, докрутка. Результати відмінні,нераз брав за жилізні 60 м.
 

Nordf

Новачок
Використовую 00 тільки на шкідників. Більшими номерами дробі не стріляю.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я крутнув в цьому сезоні собі 00 на косого і рижика.
Гільза нова з 688; порох с7 1.55-32г 00 пиж сільвер; закрив зірочкою і до крутив гаєп&3.
Відстріляв на 35м по мішені і сосновим доскам, осип і різкість по радувала.
На вихідних одного косого брийнув.
Патрон сподобався.
 

pasa bobkin

Мисливець
На хижака дріб меншу ніж два нолі, не практікую зовсім. По зайчику, хоть ми на ньго, практично не полюем, одиниці за глаза.
 

Leodr

Снайпер
Читаю и не знаю как сказать про эти номера, использовал очень давно в 16м калибре, подарили пачку 00. Не понравилось, зайца на 20-25 метров, так порвало! Последнии года три в 12 м калибре крупнее №1 не использую! На открытии по фазану из камыша собаки выгнали лиса, метров 20 до него было, дробь №6 в контейнере положила его наглухо, стрелял из курковки Тоз 54! Зайца на 35-40 метров дробью №3 из Аффинити, тоже самое! Есть в наличии дробь №0 и №00, куда применить не знаю, пусть лежит до лучших времен!
 

2209

Мисливець
В моєму районі на мене як на прокаженого дивляться з №3 і №1 на зайця. При чому десь 80%мисливців.
Лише 00 і 0000 і баста!
Мотивація - так раніше стріляли.
І спробуй переконати в протилежному.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
В моєму районі на мене як на прокаженого дивляться з №3 і №1 на зайця. При чому десь 80%мисливців.
Лише 00 і 0000 і баста!
Мотивація - так раніше стріляли.
І спробуй переконати в протилежному.
А не треба нікого переконувати. Головне, що Ви все правильно застосовуєте. Бо когось переконувати, це тільки приведе до суперечки і буде марна трата часу і нервів..)
 

Nordf

Новачок
В моєму районі на мене як на прокаженого дивляться з №3 і №1 на зайця. При чому десь 80%мисливців.
Лише 00 і 0000 і баста!
Мотивація - так раніше стріляли.
І спробуй переконати в протилежному.
У нас теж є такі індивідууми
 

ATIS

Снайпер
А не треба нікого переконувати. Головне, що Ви все правильно застосовуєте. Бо когось переконувати, це тільки приведе до суперечки і буде марна трата часу і нервів..)
А для чого переконувати, ми ж не знаємо причини такого вибору розміру шроту....
Наприклад, знаю мисливця який полює з Іж 58, і в нього ну дуже гарно з обох стволів летить 2/0, не одиниця, не трійка а два нулі, і в багатьох таке теж буває. Він ж немає стріляти трійкою бо так пише література.... Знайшла людина свій патрон і полює, головне щоб успішно.... ;)
Але і є винятки, їм не доведеш......
 

2209

Мисливець
В принципі хто до чого звик.
В переважній більшості всі ми консерватори і використовуємо те що зручно і перевірено часом.
Комусь досить 200 грам для нірвани, а комусь треба кілограм.
♂
 
Зверху