20 одноствол

Статус
Закрита.

Areess

Снайпер
Ее уже сбило время и небрежное обращение.
Не буду з Вами спорити. З поваги до Вас.
Просто скажу що в кожного своя думка і оцінка...
Рушниця в поганому стані, вона піде за реальну ціну яку поставить власник зробивши висновки з наших оцінок. З повагою
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не буду з Вами спорити. З поваги до Вас.
Просто скажу що в кожного своя думка і оцінка...
Рушниця в поганому стані, вона піде за реальну ціну яку поставить власник зробивши висновки з наших оцінок. З повагою
Но Вы же согласитесь, что 90% цены ружья зависит от состояния ствола?
Дерево, колодка восстанавливаются, не спорю.
А вот ствол...
С уважением
 

tyrist 1945

Тигр
Не буду з Вами спорити. З поваги до Вас.
Просто скажу що в кожного своя думка і оцінка...
Рушниця в поганому стані, вона піде за реальну ціну яку поставить власник зробивши висновки з наших оцінок. З повагою
Ви б хотіли повісити цей кусок металолому на облік і кожних три роки перереєстровувати боячись з неї зробити постріл? Рушниця має ціну тоді коли вона або робоча, або колекційна.
 

Виталий Ф

Новачок
Ну якщо ТАК то Ви вже володієте приблизною оцінкою (інформацією що Вас цікавила);)
Благодарю всех откликнувшихся.
Если не тяжело, прошу также активно обсудить(оценить) другое ружьё.
Тему сделаю вечером/ночью.
С уважением
 

Виталий Ф

Новачок
Ещё раз благодарю всех откликнувшихся и прошу совета в теме "Тубус и чехол"
С уважением
 

север

ветеран форуму
надійна команда
С 1924 по 1951 год ИЖ-5 было выпущено ой, как не мало!
И оно представляет определенный интерес, как Вы правильно подметили, только в хорошем/отличном сохране. Кстати, где-то на форуме мелькало в предложениях продажи такое. За 500 у.е. Готовы за него столько отдать?
 

Areess

Снайпер
С 1924 по 1951 год их было выпущено ой, как не мало!
И оно представляет определенный интерес, как Вы правильно подметили, только в хорошем/отличном сохране. Кстати, где-то на форуме мелькало в предложениях продажи такое. За 500 у.е. Готовы за него столько отдать?
Якщо воно в 28к або 32 в ідеалі то так, купив би.
Тут таке, кому що подобається.
Якщо тут таке є на форумі то підкажіть, буду вдячний.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо воно в 28к або 32 в ідеалі то так, купив би.
Тут таке, кому що подобається.
Якщо тут таке є на форумі то підкажіть, буду вдячний.
В 28 или 32 ИЖ-5 не встречал. А вот в 12-м лично держал в руках! А в 16-м, 1931 г.в., владел длительное время-мое первое официальное ружье!.
 

Areess

Снайпер
В 28 или 32 ИЖ-5 не встречал. А вот в 12-м лично держал в руках! А в 16-м, 1931 г.в., владел длительное время-мое первое официальное ружье!.
Моделі иж5 24го і 28го кал рідкісні, так як випускалися в малій кількості, що не скажеш про 12й та 16й.
А 32й калібр то як міф, дехто каже наче були такі, інші - що ні. Достовірної інформації не знайшов
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Моделі иж5 24го і 28го кал рідкісні, так як випускалися в малій кількості, що не скажеш про 12й та 16й.
А 32й калібр то як міф, дехто каже наче були такі, інші - що ні. Достовірної інформації не знайшов
В довоенных прейскурантах товаров народного хозяйства писали, что выпускалось и в 32 калибре. После войны информации о 32 не встречал.
 
Статус
Закрита.
Зверху