.22 Hornet

crp

Мисливець
може хто володіє користується таким набоєм, може поділитись досвідом, враженнями? :)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
може хто володіє користується таким набоєм, може поділитись досвідом, враженнями? :)
Патрон прикольний, зброї певно маловато під цей калібр, у 223 рема можливостей більше, 22 хор нет маломощний тому лисиця, вовк можливо, коза певно ні, сурок до 100 метрів так.
 
  • Like
Reactions: crp

crp

Мисливець
він тихий як 22lr, але з останнім максимум на 50м можна впевнено стріляти. з того що я читав тоз 22 hornet до 175 ярдів = 160м спокійно можна полювати. на лиса і все що менше саме те що потрібно! стріляють і дальше і більших звірів, козу наприклад, але як на мене то вже нераціонально...
щодо зброї то правда. тільки CZ та Weihrauch випускає і то не знаю як тепер бо в них на сайті 17 hornet, а не 22 hornet...
п.с. і на відміну від 22lr його можна релоадити :)
 
Останнє редагування:

БИГЛЕМАН

Снайпер
22 Hornet - это не патрон, а состояние души...!!!
и 22 Hornet - рантовый!!!ничего умнее и лучше пока не придумали...
22 wmr - не релодится...а 22 Hornet -релодится

5.6 х 50R и 5.6 х 52 R Magnum - уже другой порядок цен и другие задачи...
все 222...223... я не обсуждаю воообще
22 Hornet - это патрон для комбинированного оружия второго.третьего.четвёртого ствола..
а не для- а вдруг выскочит что-то????.....

по поводу американского видео......это в большинстве своём 22 К Hornet; а есть видео и с пневматикой на кабана....
в Европе охота на копытных с 22 Hornet запрещена ( как и с 222 и 223) ...
вообще 22 Hornet это лёгкая комбинашка...или бергштуцер.... это должно нравиться....

охотничье оружие это - не только убивать!!!
 

crp

Мисливець
На uahunter якраз хтось згадав про 22hornet в темі про полювання на лиса. Так там мало хто підтримав його ентузіазІзм...
 
Зверху