22 LR на полюванні

old hunter

Снайпер

Корнилов

Снайпер
Знаю правдиву історію, як одним пострілом 22 лр добули двох лосів.
Мисливець дочекався моменту коли лосі на зустрічному курсі зійшлися носами. Пострілом поранив носи обом лосям, вони розбіглись в різні боки, але захлинулись власною кровью вдихаючи її.
А ви дискутуєте. Потрібно буть винахідливим і влучним стрільцем.
:)
Брехня)))
 

Yuber

Мисливець
По забороні ст. 20 ЗУ
...
на хутрових звірів (крім вовка, єнотовидного собаки, лисиці
та шакала) з нарізною вогнепальною зброєю калібром більш як 5,6
міліметра;...
Так у 22лр справжній калібр кулі 5,7мм, тобто більше 5,6мм.
Значить, можна?
 

andryx1

Снайпер
Як? Може я початківець в мисливстві? (Більше 30 років стажу) як полювати на зайця з малокаліберної гвинтівки???
Індивідуально з гончаком.Я цього сезону вирішив відмовитись від полювання на зайця.Піду вже після нового року на лиса.Але моя собака десь пронюхала про відкриття на зайця. І як я міг їй дивитися в очі ? В день відкриття я взяв собаку і в угіддя (без зброї). Коли підняли зайця я примостився з термосом недалеко від льожки. Гон тривав +- 2 години.За цей час я бачив цього зайця 4 рази. Два рази заєць "прокрадався"в траві з зупинками на відстані 40-50 метрів від мене. З мілкашки 99% трофей. Маю в арсеналі ТОЗ 78-04 М.
 

Yuber

Мисливець
У Вас на аватарці теж дещо написано..
Так що, спираючись на це проведемо паралель до того, що на паркані написано?
Що за дурна манера переводити дискус на особистості?!!!
Хіба я до Вас звертався у тому пості?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Що за дурна манера переводити дискус на особистості?!!!
Хіба я до Вас звертався у тому пості?
А Вам дали вичерпну і адекватну відповідь про калібри.
Що за дурна манера писати якісь дурощі про паркан?
На зброї чітко вказується її калібр, в паспорті до зброї також чітко вказується її калібр. До чого тут дурниці про паркан..
А якщо наприклад карабін 308-го калібру і в нього через настріл фактичний розмір буде вже не .308, а 0.309? А потім і .310, то шо всьо?!
І карабін раптом стане 310-шо калібру? І набої ж напевне треба вже буде купляти .310-го калібру..
Одна біда - не продадуть. Бо у дозволі, бачте, .308 вказаний.

А на паркані і не таке пишуть..
 

andryx1

Снайпер
Перепрошую, але це не трофей(моя думка), а шматок м'яса. Можна і патиком і ліжці зайця взяти. Для мене цікавий іменно той кульбіт зайця на повному ходу після пострілу!
Ну тоді правильно ставте запитання.
Як? Може я початківець в мисливстві? (Більше 30 років стажу) як полювати на зайця з малокаліберної гвинтівки???
Без кульбіту.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Перепрошую, але це не трофей(моя думка), а шматок м'яса. Можна і патиком і ліжці зайця взяти. Для мене цікавий іменно той кульбіт зайця на повному ходу після пострілу!
Та чого Ви так..
Полювання воно різне і багатогранне.
Он ми з кумом нещодавно їздили на полювання на кабана.
Так от ідемо ми з кумом, ідемо. От він мені і каже: - "Ви" - каже - "куме, заходьте зліва!"
- "А я піду з права!"
А потім обертаючись на ходу до сусіда - "А Ви двері у хлів зачиніть і дивіться тримайте міцно!"

А бачили б Ви якого кульбіта кум дав, коли кабан почув, що запахло смаленим! :D

Ото полювання було!
Во!!! Одобряет.gif

Нє, ну а шо?..
Теща ліцензію підписала, кабан її закрив.
Всьо пучком.
Врешті-решт кума з горища зняли.. сусіда з груші..

А Ви кажете полювання...
 

i-marukha

Новачок
Як що комусь буде цікаво. Ато дійсно в законі так написано що чорт ноги зломає.
 
Зверху