22 LR на полюванні

Богданко

Новачок
Я так і виносив мозок екологічній службі, які мені так представили ь і показали посвідчення я так і не зрозумів що то за посвідчення, після спілкуваннямвони плюнули і сказали та ну його.... І я їм теж у відповідь сказав те саме...... І розійшлися ми кожен в свої сторони, потім мені сказали що мені попались ще адекватні, там переважно одні неадеквані,, люди,, кожен знає що з малокаліберка не наполюєш просто піти в поле прози постріляти по банках і вже азарт, а заєць нехай живе та і патрони на малокаліберку дешевші в рази ніж на гладкоствол, вдома в магазині коштує 6 гривень за штуку у Львові в магазині 3 грн., за штуку там ціни коливаються, але все одно, все запутано з цими законами...
 

Вкладення

Богданко

Новачок
Там написано на хутрових звірів а в дужках (крім вовка і т.д) то як це зрозуміти крім тобто на них можна чи не можна, як я зрозумів якщо написано про полювання на пкшного звіра а в дужках крім то на них не можна, ніби так? Єгер моні доказував що на них можна з малокаліберка а на зайця ні, в Лісіанику сказали що на зайця можна полювати з малокаліберка, попроьуй розберись..
 

Тараскин_145

Новачок
Це означає що на зайчика не можна з калібром більш ніж 5.6мм, а на вовка лисицю і шакала можна і з більшим і з 5.6мм. Але все рівно читати наказ по конкретному господарству.
 

Богданко

Новачок
Правильно більшим калібром ніж 5.6мм.,тоді виходить що можна 5.6 мм, якщо дальше(з калібром 5.7 мм., - - знаю що такого калібра не має, це для порівняння написав--, тоді з ним не можна?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Читаючи ваші пости складається враження, що ті перевіряючі і справді адекватні та і будь-які перевіряючі взагалі..
А неадекватність якраз з іншої сторони заносить..
Якщо ви не можете зрозуміти написано в кількох абзацах, то я не знаю.. може знову в школу?..
 

Богданко

Новачок
Думаю краще буде взяти від єгеря розпечатку там де його володіння і нехай підкреслити що дозволено згідно статті і спокійно ходити, бо є один говорить одне робить друге потім доказу що він такого не говорив, я маю на увазі про головного єгеря з УТМР, ще до відкриття сезону на зайчик говорив що можу спокійно ходити, так що як я вже писав перейду краще в лісівник.
 

Богданко

Новачок
Я бачу одні вчителя і одні адвокати на форумі, чого кожен хоче показати,, який я розумний,, я свою думку маю а з,, дуже розумними людьми,, встидаюсь розмовляти, краще пишіть розумним людям як ви, де мені до вас, освіта не дозволяє. Є інші прості досвідчені люди які правильно відписую ь, коротко і зрозуміло.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Правильно більшим калібром ніж 5.6мм.,тоді виходить що можна 5.6 мм, якщо дальше(з калібром 5.7 мм., - - знаю що такого калібра не має, це для порівняння написав--, тоді з ним не можна?
Це капець..
Яку проблему становить розуміння фрази: "...Заборонено... з калібром більшим, ніж 5.6 мм..." ?!!
5.7>5.6
А 5.8?
А 5.9?
А 6.3?
А 7.8
А 20 більше, ніж 5.6?
Що ще треба?
Невже це так складно?
В мене дитина в першому класі вчить більше/менше.
Йому вдається..
 

Богданко

Новачок
До чого тут це???Треба свій розум десь в університеті викладатикраще комусь іншому відписуйте, я хочу спілкуватись з нормальними мисливцями а не з надрозумними...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
До чого тут це???Треба свій розум десь в університеті викладатикраще комусь іншому відписуйте, я хочу спілкуватись з нормальними мисливцями а не з надрозумними...
Навіщо вам форум?
Слухайте егеря..
Він чітко, зрозуміло і коротко сказав, що не можна. Що ще треба?
Я вам зараз напишу коротко і зрозуміло, що можна йти на полювання на зайця з автоматом калашникова.
Ви підете, а потім будете пояснювати в полях якимось "неадекватним" екологам, що вам так на форумі сказали?!
 

Богданко

Новачок
Я НЕ ХОЧУ проводити розумні дискусії, пишу до того що вчора як я вже писав розмовляв з головним єгерем УТМР, на повишених тонах і доказувати один одному, а ще два місяці назад він мені особисто говорив що можна полювати з малокаліберка а зараз говорить що такого не було, та і непорядна він людинаминулого року я пішов на полювання він сказав що там можна, як потім виявилось це угіддя Лісівник, не хочу я більше нічого писати про нього, одне скажу, що колишні злісні браконьєри потім стали його єгерями і дальше продовжували браконьєри, а виглядало все так або контрольний вилов риби,, світами,, або контрольний відстріл звіра, лупили що попало, потім я довго не ходив на полювання, зіба минулого року взяв сезону на зайця і то не бачив зайця...
 

Богданко

Новачок
Так,просто цей ,,головний єгер,,живе недалеко від мене,і його єгер колись дуже давно був моїм товаришом,він же був злосний браконьєр,якого і піймав цей єгер взяв потім його до себе,і такі уроди ходили і розказували що можна а що ні,як у нашій ,,владі,, злодіям все можна а людям повний......,ще раз напишу йду я геть із УТМР і переходжу в Лісівник,по чутках там нормальні люди,побачу,я тому і тему цю підняв,бо кожен свою правду розказує,та і я не дурний і є вже трохи років за спиною,і багато чого побачив і був там,,де не треба бути нікому,,боже упаси не вязниця,,є інші місця,СХІД.,пожежа в Чорнобильських лісах,де ми живцем горіли в радіоактивному лісі та і багато чого.Я не люблю виродків,і тому подібних,ще тих хто про себе високої думки,я можу за себе і за когось постояти,требак залишатись людьми.
 

Тараскин_145

Новачок
Богданко, надіюсь ви розібрались в своєму питанні, всі хто вам відповідав відповідали по суті, на цьому форумі як правило немає срачу, по поводу єгеря, єгерь єгерю рознь, тому тримайся і удачной охоты брат.
 

Богданко

Новачок
Я і не мав на думці щось погане писати,на мою думку це потрібний форум,всіх благ вам,буду радий для нових спілкувань,по темі ..
 
Зверху