22 LR на полюванні

tyrist 1945

Тигр
значає що на зайчика не можна з калібром більш ніж 5.6мм,
Це ваш пост?
Аргументовано відповідаю вам, як полювати це питання десяте, йде мова про право.
Я спитав як? В чому срач?
 

Тараскин_145

Новачок
Знов запитаю особисто вас. Як?? Як полювати зайця з 22 лр? Браконьєрство виключаємо.
Ще раз відповідаю, це діло десяте, яка вам різниця як я полюю? Я вас питаю як ви полюєте, от і ви мене не питайте, як хочу так полюю в рамках закону, ще питання є?
 

tyrist 1945

Тигр

old hunter

Снайпер
Вижу свой карабин в 22 л.р. как тренировочный и для отстрела вредителей.
На пушного хочется по пашне под морозом походить с ружьем:)
Аналогично коллега, 22-й в удовольствие, кайф так сказать от точности прибора ;)
Даже с открытым прицелом кайф.
 

gaznavu

Новачок
Вижу свой карабин в 22 л.р. как тренировочный и для отстрела вредителей.
На пушного хочется по пашне под морозом походить с ружьем:)
Недавно пристеливал карабин под новые патроны и рядом на поле в моем охотхозяйстве,было прискорбно видеть изьезжиное поле ...
После нарезняка с тепловиком на поле с коллективом заяц встречается очень мало.
Я поддерживаю запрет в моем охотхозяйстве на охоту зайца с нарезным.
Лиса -пожалуйста.
 
Недавно пристеливал карабин под новые патроны и рядом на поле в моем охотхозяйстве,было прискорбно видеть изьезжиное поле ...
После нарезняка с тепловиком на поле с коллективом заяц встречается очень мало.
Я поддерживаю запрет в моем охотхозяйстве на охоту зайца с нарезным.
Лиса -пожалуйста.
с машины нарезным?:eek:
 

kef

Зброяр
Я свідомо купував малокаліберку для полювання на лиса та відстрілу бродячих собак. І для стрільби по "досках", так як дешеві набої. Зараз лиса поменшало .собак не видно. І стоїть те "ружжо" у сейфі більше а ніж на стрільбах.
Але навіть уяви немаю як можна полювати з нарізним зайців. Тим більше в колективі чи навіть самому. Де гарантія того.що та пулька не влетить в якось мисливця. Ви бачили як вона після рекошету .ще довго лупотить по бур'янах чи "виє" в полі.Таке бувало інколи на дальніх пострілах по лису.Особливо у вітряну погоду.коли похибка може бути не минуча.Хоть і дрібний калібр а біди наробити може.
Одне виправдання.якщо немає мисливського собаки- добір підранка. Коли заєць не підпускає на віддаль пострілу з рушниці. Але таке буває раз на декілька років.
І взагалі саме краще внести поправку про заборону полювання зайців з нарізного !
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Я НЕ ХОЧУ проводити розумні дискусії, пишу до того що вчора як я вже писав розмовляв з головним єгерем УТМР, на повишених тонах і доказувати один одному, а ще два місяці назад він мені особисто говорив що можна полювати з малокаліберка а зараз говорить що такого не було, та і непорядна він людинаминулого року я пішов на полювання він сказав що там можна, як потім виявилось це угіддя Лісівник, не хочу я більше нічого писати про нього, одне скажу, що колишні злісні браконьєри потім стали його єгерями і дальше продовжували браконьєри, а виглядало все так або контрольний вилов риби,, світами,, або контрольний відстріл звіра, лупили що попало, потім я довго не ходив на полювання, зіба минулого року взяв сезону на зайця і то не бачив зайця...
Вам би закони писати...
Такий потік свідомості..
Кілька разів перечитав і нічого не зрозумів.. прямо неначе 4-та стаття Закону..

Я НЕ ХОЧУ ... розумні дискусії
Це видно..
І це є найбійшою проблемою..
 
Я свідомо купував малокаліберку для полювання на лиса та відстрілу бродячих собак. І для стрільби по "досках", так як дешеві набої. Зараз лиса поменшало .собак не видно. І стоїть те "ружжо" у сейфі більше а ніж на стрільбах.
Але навіть уяви немаю як можна полювати з нарізним зайців. Тим більше в колективі чи навіть самому. Де гарантія того.що та пулька не влетить в якось мисливця. Ви бачили як вона після рекошету .ще довго лупотить по бур'янах чи "виє" в полі.Таке бувало інколи на дальніх пострілах по лису.Особливо у вітряну погоду.коли похибка може бути не минуча.Хоть і дрібний калібр а біди наробити може.
Одне виправдання.якщо немає мисливського собаки- добір підранка. Коли заєць не підпускає на віддаль пострілу з рушниці. Але таке буває раз на декілька років.
І взагалі саме краще внести поправку про заборону полювання зайців з нарізного !
просто людина підковою не ходила на зайця :rolleyes:
 

Тараскин_145

Новачок
Оце срач розвели, людина іскренно питає , і це видно, а про охоту по зайцю не будьте голословні якщо ведете мову, так розкажіть якщо на то пішло нюанси, а то тільки б по...здіть, на...хуя заходить в тему, щоб тільки свої 5 копійок вставить?
 

kef

Зброяр
Ех Тараскін .Тараскін.... читайте тему з початку. Уже сто раз писано переписано. А Ви лиш матом криєте а самої суті й чути не хочете.
Дивно.що досі не повидаляли "писанину" та подарків не роздали.
 

Тараскин_145

Новачок
Я читав тему, взагалі людина просила поміч по законодавству. Нікого обідить не хотів, всім спасибі.
 
Останнє редагування:

Jonny-700

Новачок
Знаю правдиву історію, як одним пострілом 22 лр добули двох лосів.
Мисливець дочекався моменту коли лосі на зустрічному курсі зійшлися носами. Пострілом поранив носи обом лосям, вони розбіглись в різні боки, але захлинулись власною кровью вдихаючи її.
А ви дискутуєте. Потрібно буть винахідливим і влучним стрільцем.
:)
 
Зверху