9 січня 2022р. Трагічне полюванння на кабана.

Хлопці! Кожен із нас має певний досвід полювань на кабана, хтось більший, хтось меньший. Але виходячи із свого досвіду і інформації з ТВ:
1. Підранка не знайшли... (Я розумію таке горе, що спочатку його ніхто і не шукав би. Але через годину.... хлопця вже немає... У мене було б дддууже велике бажання всадити із свого 308-го тому кабану, особливо, якби загинув мій товариш.) То питання: чи був підранок?
2. Дратхаар не для полювань на кабана, особливо - молодий. Міг молодий собака тікати від кабана до свого хазяїна. Таке я на жаль бачив...
3. Полювання 9 січня на косулю заборонене. Це я до того, що дехто із нас ( настоящий українець) при полюванні на копито використовує картеч, хто б йому і що не говорив на інструктажі і т.д. А раз ви полюєте на кабана, то яка картеч може бути у стволах? Як на мене, то треба або бути ідіотом або бути дуже хитрим( може вискочить коза то положимо).
Ось такі питання у мене. Чому їх я виношу на загал? Тому, що цей випадок треба проаналізувати, і якщо була помилка в організації полювання (особливо законного), щоб її більше ніхто і ніколи не допускав.
А хлопчина хай з Богом спочиває...
 

huntumy

Зброяр
врят ли бы он подпустил к себе близко охотника не будучи раненым первым делом он бы попытался убежать, а не нападать.
Под собакой кабан опасен ранен или нет особенно если охотник оказался на его пути.
Было сказано, кабан выскочил с кустов, значит был подход. На номере такого не было бы.
 

Mechanik

Снайпер
Тому, що цей випадок треба проаналізувати, і якщо була помилка в організації полювання (особливо законного), щоб її більше ніхто і ніколи не допускав.
Підтримую Вас повністю, і не тільки проаналізувати, а провести допит всіх осіб, причетних до цього полювання. Без виключення.
Від єгеря і до бригади швидкої допомоги. Кожну особу, кожного свідка.
Впевнений, що при великому бажанні у правохоронних органах, слідчих, справа буде розкрита від А до Я з вказаними та допущеними грубими помилками, які і призвели до загибелі мисливця.
Дані порушення внести на законадавчому рівні, в закони, правила, інструкції, як КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО...
 
Останнє редагування:

Homa

Снайпер
Підтримую Вас повністю, і не тільки проаналізувати, а провести допит всіх осіб, причетних до цього полювання. Без виключення.
Від єгеря і до бригади швидкої допомоги. Кожну особу, кожного свідка.
Впевнений, що при великому бажанні у правохоронних органах, слідчих, справа буде розкрита від А до Я з вказаними та допущеними грубими помилками, які і призвели до загибелі мисливця.
Дані порушення внести на законадавчому рівні, в закони, правила, інструкції, як КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО...
Ніхто цим займатися не буде. Провадження за ст. 115 (умисне вбивство) розпочинають за фактом кожної смерті не пов'язаної з похилим віком чи тривалої хвороби. Проведуть судово медичну експертизу і провадження закриють
 

Степанович 2

Снайпер
На поліцію надіятись, що буде проведено розслідування, з нахилом організації самого полювання, не варто.
Їх цікавлять трохи інші речі. А от мисливці могли б видати більше і інформації, на гора, що і як все було .., але і цього думаю, на жаль, не буде теж.
Полювання на копито, особливо раніше, завжди мало закритий характер, ніхто досягнення чи невдачі, не афішує. То тепер більшість любить і наліво, і на право все показувати і розказувати ... Правда, уже після самого полювання, з часом, деякі моменти полювання вспливали.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Зі свого досвіду, то собака завжди тікала до мене, якщо була одна, якщо кабан був дуже великий, то тікали і парою
Одного разу, крупний самець, в ялиннику теж пішов на мене, близька відстань і другий постріл промазав, добре що встиг на дерево вискочити
Полювання на кабана, це завжди ризик, про який всі хто на нього полює, добре усвідомлюють і зважують для себе варто іти чи ні
Але повторюся, найнестандартніше ведуть себе крупні самці, а з 100-150кг більш просте полювання.
Як вище писали, дорізати, хоробрість і т.д, мало імовірно, полювання офіційне, краще ще один постріл під вухо зробити, тай я не уявляю, як можна крупного самця дорізати, принаймі, я з собою шпагу чи якого харшфангера ніколи не носив а тим паче, дорізати конкретного бегемота, я б ненасмілився
В цій ситуації, мооло що завгодно бути, законно, незаконно, був інструктаж, небуло, людину це вже і так не поверне
Старлєю, нехай земля пухом буде
 

huntumy

Зброяр
100-150кг більш просте полювання.
Ой не кажіть. У кабана 100-120кг ікла те що треба і спритніші. Йде в атаку аж бігом. Трохи мали справу.
Здорову махину з болтовика встигаєш заклювати поки він повернеться.
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Ой не кажіть. У кабана 100-120кг ікла те що треба і спритніші. Йде в атаку аж бігом. Трохи мали справу.
Здорову махину з болтовика встигаєш заклювати поки він повернеться.
В мене наоборот, молоде біжить, а старі, крупні розверталися і хотіли дати здачі.
Якраз з болта в молодняку чи посадці, я старався їх не чіпати, а з гладкого то так
 

huntumy

Зброяр
В мене наоборот, молоде біжить, а старі, крупні розверталися і хотіли дати здачі.
Якраз з болта в молодняку чи посадці, я старався їх не чіпати, а з гладкого то так
Коли він отримає за лопатку з 308 йому вже не до здачі буде.
У нас всі лачатники кажуть, самий небезпечний трохи за сотку.
 

ATIS

Снайпер
Коли він отримає за лопатку з 308 йому вже не до здачі буде.
У нас всі лачатники кажуть, самий небезпечний трохи за сотку.
Погоджуюсь до ста 50ти, самі спортивні..... От ті якраз самі агресивні.....здоровий неповороткий, зажирений...
Був випадок, виходить мені кабан, якраз десь сто з плюсом... Стріляю в бік з тріо ( був молодий, сказали що суперовий набій), другим кулею змазав.... Пішов підранком. Йдемо добирати, я єгер, і товариш. Ми з єгерем по слідам, товариш трохи в стороні. Осока, без дерев та кущів. Пройшли по сліду метрів сто, чую з правої сторони шум, кабан пішов на нас. Побачив чорну спину, стріляю тріо в штик... Від пострілу кабан повертає в сторону, другим б'ю Полева 6, в бік. Кабан біжить далі.... Все тріщить, через метрів 70 почули удар об землю, і все стихло...
Кабан дійшов. Куля відбила серце, по сліду лежали легені.... Тріо побрило по холці.....
Що б він не повернув то точно, або збив би з ніг, або порвав би...... Дистанція була метрів 15...Пройшовши по сліду кабан зробив коло і заліг на свому сліду, чекав нас....
Кабана потрібно поважати, навіть смертельно поранений, це страшна небезпека....
За тріо не кричить, то було колись.....
 

huntumy

Зброяр
Бачив як кабан заходить в бік від сліду. На моєму другому гончаку так катався але на щастя не зачепив його. Картину бачив на снігу.
Натаскували з товаришем його лайку. Молодий лайчук підняв кабана біля болота і пішов за ним. По слідам було видно як кабан півкругом заходив назад і нападав на собаку. Кобель повертався до нас а ми його вперед. Він знову повертається. Ми його вперед. І так декілька раз. Потім схаменулися коли почало темніти. Нас тоді азарт захопив в полон. 6 чи 7 клас вже й не пам'ятаю..
А так могли б добряче побігати(((
 

Trigal

Снайпер
Тем, кто охотится на крупного зверя, не мешало бы пройти курсы по оказанию первой мед.помощи, в том числе и по остановке кровотечений. Да и всем охотникам не помешало бы. Кровотечение из бедренной артерии просто жгутом не останавливают. Точнее там не только жгут нужен.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Trigal

Снайпер
Тут ви праві, але в шоковій ситуації, ой як не все просто.
Когда приходится оказывать неотложную помощь - это всегда шоковая ситуация для окружающих. Скажу по секрету - даже для медработников, которые не работают в отделении интенсивной терапии или на скорой. Но если в памяти хоть у кого-то из присутствующих есть алгоритм действий, то шанс спасти человека есть. В стрессовой ситуации всё вспомнится.
Когда случаются подобные трагедии - надо не искать виноватого, а делать выводы, для себя в первую очередь, на будущее, даже если это случилось с незнакомым человеком и где-то далеко.
Просто мысли вслух…
 
Зверху