Antonio Zoli Corona

Андрій 4x4

Мисливець
Screenshot_2021-05-03-07-51-26-569_com.viber.voip.jpg
Доброго дня,допоможіть визначити звуження гладкого ствола,комбінованої пари стволів,власник стверджує що це : циліндр.Зброя ,його покійного батька,він я так розумію не дуже,розбирається у тому,поміряти можливості не має. На мою думку,одна зірочка перед цифрою 12 ,говорить про те,що це повний чок.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 669000 Доброго дня,допоможіть визначити звуження гладкого ствола,комбінованої пари стволів,власник стверджує що це : циліндр.Зброя ,його покійного батька,він я так розумію не дуже,розбирається у тому,поміряти можливості не має. На мою думку,одна зірочка перед цифрою 12 ,говорить про те,що це повний чок.
И Вы абсолютно правы, это именно полный чок 1 мм.
 

Андрій 4x4

Мисливець
Розглядаю дану рушницю,для загінного полювання,де в основному використовується,пів-картеч,картеч,або куля.
На Вашу думку,такий варіант,підійде для моїх цілей?
І чи можна використовувати?кулю ,,Бреннеке''
 

nuchuk

Мисливець
Розглядаю дану рушницю,для загінного полювання,де в основному використовується,пів-картеч,картеч,або куля.
Взагалі для загінного полювання по копитному звіру- забороняється використання пів-катечі та картечі! А кулі краще перепровірити простим методом- пропустити через ствол саму кулю...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Розглядаю дану рушницю,для загінного полювання,де в основному використовується,пів-картеч,картеч,або куля.
На Вашу думку,такий варіант,підійде для моїх цілей?
І чи можна використовувати?кулю ,,Бреннеке''
Взагалі для загінного полювання по копитному звіру- забороняється використання пів-катечі та картечі! А кулі краще перепровірити простим методом- пропустити через ствол саму кулю...
Вообще то такого термина, как "полукартечь", не существует априори. Есть картечь разных размеров. Точка.
В Украине нет своего уникального ряда картечи по размерам: мы уже 30 лет пользуемся теми, которымые были приняты еще в СССР: картечью считаются свинцовые шарики размеров от 5,25 до 10 мм.
Все зависит от того, на кого производится загонная охота: если на волка- почему бы и нет? Не пулей же его стрелять.
На копытных с картечью в Украине охота запрещена. Хотя в некоторых странах она применяется с успехом и в наше время. Но- не в Украине.
Лично пулей Бреннеке из полного чока 1 мм никогда не стрелял, для этого есть масса подкалиберных высокоточных пуль.
 

Андрій 4x4

Мисливець
Я погоджуюся з Вами. Півкартечю принято називати дріб до 6.2мм.Старі мисливці,з якими я починав полювати завжди так її називали. Хоча це все картеч.
 
Зверху