Ata Arms CY Carbon Fiber

Сержик

Новачок
Добрый день, уважаемый коллега! Обращаюсь к вам за помощью, подсказкой. Подарили вот этот девайс. В магазине собирали, приехал домой, захотел собрать сам. Знаю чтоб ствол стал на место надо отвести затвор, но затвор не отводится. Поехал в магазин и когда специалисты начали смотреть, то в щели где ходит затвор показали что что то болтается. Я так понимаю что это хвостик затвора. Разобрали, все поставили на свои места. Все отлично сказали. Но когда приехал домой опять же эта история. Подскажите, это так и должно что в разобранном виде этот хвостик выпадает? Ведь каждый раз после охоты буду чистить ружье, и этот хвостик будет выпадать и придется полностью разбирать ружье...
 

KFoR

Зброяр
Розберіть рушницю і загляньте в ствольну коробку. Там побачите виїмку куди має попадати хвостовик затвора. Все в зброї нормально. Подивіться відео(в ютубі їх повно) про зборку, розборку.
 

Ингул

Мисливець
Без ствола там немного перекашивает затвор на направляющих. При установке ствола нужно немного приловчиться отводить затвор.
 

Сержик

Новачок
Розберіть рушницю і загляньте в ствольну коробку. Там побачите виїмку куди має попадати хвостовик затвора. Все в зброї нормально. Подивіться відео(в ютубі їх повно) про зборку, розборку.
Дякую за інформацію, KFoR! Скажу так. Повторно в магазині Ібіс рушницю розібрали повністю, завели хвостик в виїмку, зібрали повністю рушницю, пару раз холостими патронами стрільнули. Механізм працює відміно. Розібрали рушницю знову щоб скласти в коробку, так як я був без чохла, приїхав додому і знов цей хвостик випав. Поїхав на слідуючий день в той магазин де купували, хлопці покрутили потрусили і хвостик сам став на місце. Кажуть, що таке може бути коли рушниця не зібрана. А я вже і не знаю, що думати, так це чи не так. Підскажіть, що роботи? Можливо не звертати увагу...
 

KFoR

Зброяр
Дякую за інформацію, KFoR! Скажу так. Повторно в магазині Ібіс рушницю розібрали повністю, завели хвостик в виїмку, зібрали повністю рушницю, пару раз холостими патронами стрільнули. Механізм працює відміно. Розібрали рушницю знову щоб скласти в коробку, так як я був без чохла, приїхав додому і знов цей хвостик випав. Поїхав на слідуючий день в той магазин де купували, хлопці покрутили потрусили і хвостик сам став на місце. Кажуть, що таке може бути коли рушниця не зібрана. А я вже і не знаю, що думати, так це чи не так. Підскажіть, що роботи? Можливо не звертати увагу...
В мене не cy в мене neo. Але і там і там возвратну пружину в прикладі. Подібна проблема це не проблема(якщо я правильно вас зрозумів). При зборці хвостовик має попасти в своє штатне місце. Коли ж рушниця збирається без ствола то в затвора більший хід і хвостовик виходить зі свого місці і відповідно потім затвор перестає відводиться назад. Рішення перед установкою ствола вийміть ручку затвора і поставте атвор на місце, попробуйте хід затвора, а тоді ставте ствол і все має працювати штатно.
зі. Купіть чохол.
 

SIC

Слідопит
Совершенно верно, когда у ружья снят ствол ход затвора увеличивается вперед за счет чего хвостовик может выпадать из паза возвратного толкателя.. если же ружье собрано то за счет установленного ствола ход затвора уменьшается именно вперед, и на много, поэтому при работе в собранном виде хвостовик стоит без проблем. Так что не переживайте)))
 

roko67

Мисливець
У мене в Хан Матрикс така сама історія. При знятому стволі хвостовик випадає, але при установці ствола я перекидую рушницю "вверх ногами" і хвостовик стає на місце і не заважає зводити затвор, потім вставляю ствол і ніяких проблем.
 

Сержик

Новачок
Дякую вам колеги! Приємно що відгукнулись!!! Скажіт може у вас, чи у ваших друзів є подібні рушниці з таким покритям? Як в сонячну погоду полювати? А то чесно кажучи не привично! З повагою!!!
 

SIC

Слідопит
Дякую вам колеги! Приємно що відгукнулись!!! Скажіт може у вас, чи у ваших друзів є подібні рушниці з таким покритям? Як в сонячну погоду полювати? А то чесно кажучи не привично! З повагою!!!
А что в солнечную погоду бликует покрытие??? Или что??
 

Сержик

Новачок
Не знаю. Тому і цікавлюсь. І ще у мене питання наскільки надійне покриття? Дякую.
 

SIC

Слідопит
Не знаю. Тому і цікавлюсь. І ще у мене питання наскільки надійне покриття? Дякую.
У вас столько вопросов, прям уже не знаю как отвечать))) Поохотитесь посмотрите, смотря какая интенсивность охоты, какая местность и т.д. Вы просто задаете такие вопросы как буд-то вы только собираетесь покупать сие ружье))) ну оно у вас уже на руках, так что через сезон у вас уже будут спрашивать как держится покрытие и все остальное))) Ответы на ваши вопросы придут со временем пользования этой модели ружья..
 

Сержик

Новачок
Все правильно ви підкреслюєте! До цього постійно ходив з ІЖ-27є, а тут подарували цю модель...тому і питань виникає.
 
Зверху