ATA ARMS NEO 12

Прошу підказки у мисливців зельонки залишилось на місяць шукав їж 27 аба тоз 34 і все намарно по Львові та області непопадалось знайшов у мужика ата армс нео 12 просить 12 тис з 2011р чи варта купляти таку рушницю насамперед для охоти . можливо у когось є така просивби коментар наперід дякую.
 

Корнилов

Снайпер
Прошу підказки у мисливців зельонки залишилось на місяць шукав їж 27 аба тоз 34 і все намарно по Львові та області непопадалось знайшов у мужика ата армс нео 12 просить 12 тис з 2011р чи варта купляти таку рушницю насамперед для охоти . можливо у когось є така просивби коментар наперід дякую.
Стоит!!! Но надо смотреть! Ружье не плохое!
 
А как максимум еще не распробовал:D.
Я с уважением читаю Ваши посты однако , человек которому Вы рекомендуете покупать беушного турка возможно стоит на пороге совершания ошибки ,а Вам весело . Это немножко безответственно.
 

Корнилов

Снайпер
Я с уважением читаю Ваши посты однако , человек которому Вы рекомендуете покупать беушного турка возможно стоит на пороге совершания ошибки ,а Вам весело . Это немножко безответственно.
Возможно, а возможно и нет))) Знаю владельцев данной модели, все довольны!
 

Корнилов

Снайпер

Fonex

Снайпер
Прошу підказки у мисливців зельонки залишилось на місяць шукав їж 27 аба тоз 34 і все намарно по Львові та області непопадалось знайшов у мужика ата армс нео 12 просить 12 тис з 2011р чи варта купляти таку рушницю насамперед для охоти . можливо у когось є така просивби коментар наперід дякую.
Написал в приват.
 
Написал в приват.
Я с уважением читаю Ваши посты однако , человек которому Вы рекомендуете покупать беушного турка возможно стоит на пороге совершания ошибки ,а Вам весело . Это немножко безответственно.
 

KFoR

Зброяр
Дякую усім за коментарі вони трохи дали мені задуматись і я напевно для початку куплю собі горизонталочку щей на сейф останеться а там як запалюсь то по пошукаю щось краще щераз дякую
Ну що ж вітаю, а по темі то в мене нео12 з 2013року, чи б поміняв на щось з валового совкопрому то відповідь однозначно ні.
 

Адвокат1987

Мисливець
Я якщо чeсно нe зовсім розумію, людeй які просять пораду по рушниці. Ви повинні приііхати іі подивитися, глянути явно видимі косяки, а самe цe планка і соосність чоків. далі бeрeтe 5 набоіів 28грам спорт, 5 набоіів дріб 5 32 грама, та два вида куль по три штуки. Одна з них калібeрна, однапідкалібeрна. бeрeтe лист папeру, спочатку стріляєтe кулями на 50мeтрів, якщо в лист а4 кулі прийшли норма, далі тe самe з дробом. стрeльнули подивились осип. якщо всe гуд бeрeтe. нeсподобається чeрeз трошки продастe, купитe щось новe. цe ж зброя, а нe жінка. як то кажуть біля одноіі дірки і миша здохнe.
 
Зверху