Ata Arms SP Black Light

Sashok Hunter

Мисливець
Доброго здоров'я всім,шановні мисливці,стрілки,та просто поціновувачі зброї.Дивився Ютуба,читав російські форуми-там багато чого написано,але інформація в осноаному про ранні ружжа,проблеми з усм,осічки,і.т.д.От і не знайшов цікавого та змістовного огляду саме такої моделі,де ствол 71см,легкосплавна колодка,та 76 !!! патронник.
Хотів почути чи є люди що користували даний ружбай,як веде себе та легкосплавна колодка,та чи комфортно стріляти,особисто я думаю використовувати на 32,34г.дробу(зима)
Отож...
АТА Аrms SP Black Light кал. 12/76
 

CheshireCat

Мисливець
Згідно класичних розрахунків, виміряйте реальну вагу рушниці на точних вагах, поділіть на 100 і отримаєте рекомендовану класиками наважку для патрону.
Якщо планували 32-34 грами, чому взяли легкосплав?
Для мене - чим важче рушниця, чим ближче її вага до 3500-3600 грам, тим комфортніше постріли.

Хоча особисто я не бачу різниці в екплуатації рушниці зі стальною колодкою і легкосплавом.
Пересічного користувача задовольнить будь-який варіант, це особистий вибір кожного.
 
  • Like
Reactions: crp

Sashok Hunter

Мисливець
Якщо планували 32-34 грами, чому взяли легкосплав?
Ще не взяв,а створив тему щоб почути людей,які вже мають таку рушницю,наголошую,саме мають та користуються....
А ці розрахунки про поділити на 100 я знаю,і використовую набій ДО 34 г. в основному тільки на зиму,а ви розумієте надіюсь скільки з відкриття на зайця можна використати цих патронів по зайцю.... Особисто в нас,ну максимум 15-20 шт. Нема в нас зайця в тій кількості що колись,максимум десь з краєчку лісу в ожиннику можна витоптати,про польового взагалі не йде мова...:(
 

CheshireCat

Мисливець
створив тему щоб почути людей,які вже мають таку рушницю,наголошую,саме мають та користуються....
Я зрозумів, прошу вибачити, що не користуюсь, а пишу.

Прошу звернути увагу, що на форумах обговорюють свою власність, зазвичай, фанати.
Серед власників ATA ARMS SP Light їх, я думаю, мало.
Людина так влаштована, що взагалі пишуть і обговорюють якісь проблеми з предметом обговорення.
А якщо предмет обговорення всім влаштовує власника, і власник не фанат, то він просто цим предметом користується, а не сидить на форумах.
До речі, мала кількість згадувань в інтернет від власників може бути непрямою ознакою задоволених власників, при умові достатньої їх кількості.

Бажаю гарного обговорення.
 

sergo 771

Снайпер
Ще не взяв,а створив тему щоб почути людей,які вже мають таку рушницю,наголошую,саме мають та користуються....
А ці розрахунки про поділити на 100 я знаю,і використовую набій ДО 34 г. в основному тільки на зиму,а ви розумієте надіюсь скільки з відкриття на зайця можна використати цих патронів по зайцю.... Особисто в нас,ну максимум 15-20 шт. Нема в нас зайця в тій кількості що колись,максимум десь з краєчку лісу в ожиннику можна витоптати,про польового взагалі не йде мова...:(
Покупал ,когда доллар был 8 и до войны....не помню сколько лет назад....настрел за 1000 будет...ни одного нарекания ....легкое ,прикладистое .один курок , переключение очередности стволов ,сменные насадки .Ни люфтов , ни шата пока нет .Навески максимум 32 гр.Стрелять от бедра нельзя - дуплет .
 

Sashok Hunter

Мисливець
А де це у вас нема?
Волинська область,Ковельський р-н.
Я не казав що повністю нема, дуже, дуже мало.... За минулий сезон бачив 4-5 шт. По одному скинувся,але закрив зайця пес,як підняв так і пішов вздовж дороги за тим зайцем..... Решта на великій відстані ..
 
Останнє редагування:

Sashok Hunter

Мисливець
.настрел за 1000 будет...ни одного нарекания ..
Чи є холостий спуск,чи треба фальш патрони ?
Які звуження використовуєте на кулі,та які кулі краще летять (вид та вага)?
Які звуження використовуєте на качку(перельот,зорька,вечірній льот),ходова на зайчика ?
 
Останнє редагування:

Sashok Hunter

Мисливець
Того і задумався про нову,легку вертикалочку 12 кал. зі змінними звуженнями ;)
 

CheshireCat

Мисливець
Люди і № 7 по 28 г. полюють,і получається з пернатими...
Того і задумався про нову,легку вертикалочку 12 кал. зі змінними звуженнями ;)
Це гарний вибір.
Одна з кращих пропозицій в своєму ціновому діапазоні.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Це гарний вибір.
Одна з кращих пропозицій в своєму ціновому діапазоні.
От і я про це,тим більше володію вже одною Аткою (Нео 12),півтора року- політ нормальний...

ПіСі
Думаю якщо куплю ще одну ружбайку АТА АРМS то виграю точно бейсу фірмову:D:D:D (шучу)
 

Черниговский

Слідопит
Я думаю что деление на 100 в этом варианте как то не уместно. Если патронник 76 то наверное ж не просто так его сделали? Мне кажется что это деление актуально для ружей срср которые не позволяют использовать патрон Магнум. ИМХО
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Sashok Hunter

Мисливець
Если патронник 76 то наверное ж не просто так его сделали?
Тим більше при легпосплавній колодці....
Хоча чистим магнумом з його стріляти буде не комфортно,так як вага зброї мала,та я думаю що інженери якось прощитували той ресурс під 76 патронник...
Та я навіть з свого П/А ще ніразу не стріляв магнум патронами,якось 70мм хватало,а на гусака я не полював ще....
 
Останнє редагування:
Зверху