Ata Arms SP Black Light

sergo 771

Снайпер
Я власник .Є ціла тема за цю рушницю.Тільки у мене легкосплавна колодка ,один гачок і 71см ствол.
 

Sashok Hunter

Мисливець
https://ibis.net.ua/ua/products/details/ruzhe-ata-arms-sp-black-kal-2076-stvol-66-sm/
Вітаю. Хтось має таке? Був в Ібісі, тримав, з рук нехочеться відпускати...
Також маю таку тільки в 12 кал. Як писали вище є ціла тема про її, третій рік все супер,також вагався через легкосплавну колодку,але за час експлуатації чудово себе проявила,один як на мене недолік що нема холостого спуску,фадьшпатрони треба докупити,а в цілому супер. На рахунок ваги то взагалі БОМБА,а в 20 кал., буде певно взагалі іграшка
 

Sashok Hunter

Мисливець

Dusk Hunter

Мисливець
Для 20-го хватить 66-го ствола, чи всетаки брати 71?
З 66-м подобається більше.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Для 20-го хватить 66-го ствола, чи всетаки брати 71?
З 66-м подобається більше.
в мене ствол на двадцяткі 65 см, як на мене цілком достатньо правда не скажу, що на 100 метрів п'ятіркою гуся бив))) но Фазани із зайцями не скаржились) А тарілки просто в щент бьються. Початкова швидкість через хрон не меньше 410 метрів за секунду. Беріть 66 і буде Вам щастя, коли відкриють пулювання. а Якщо буде бажання бути ближче до цілі завжди можно вкрутити подовжувач.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Після двадцятки з 66-м стволом і стальною колодкою, дванадцятка з 76-м стволом і легкосплавною колодкою здалась мені якоюсь грубою і незбалансованою...
В мене з 71 стволами,з 76 не брав тому що є н/а з 76+ комп енд чоки 5 см....
 

vznkvch

Новачок
Доброго вечора. Також купив собі Ata SP 20 калібр. Вдома додивився, шо стволи у деяких місцях спаяні не щільно. Можна просунути щуп 0,05 мм. Наскільки це погано?
 

Вкладення

скс-45

Мисливець
Чи буде там збиратись вода а потім іржа?
Это само собой разумеющееся (если в стволе есть железо))))) Под предлогом заводского брака отнесите ее в магазин, заберите обратно деньги и больше не связывайтесь с этим металоломом.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Зверху