Ata Arms SP Black Light

Sashok Hunter

Мисливець
А по чому ж у Вас моноліт, Ви пишете, що дорога? Я купував по 38 грн. Якщо Ви берете бюджетні по 30 то не велика різниця щоб економити на моноліті.
В моєму місті нема Ібіса... А в іншому правлять за МОНОЛІТ 32 - 50-60грн....
Бюджетні беру до 30 грн.
І то беру до того часу коли не попробую більшість і не опрділю для себе.
Справа навіть не в ціні кулі (я не займаюся стрільбою кулями на якіхось змаганнях),а підбираю надійний та точний набій для свого ружика,щоб в потрібний момент бути впевненим в кулі що летить в ціль,а не робити в голові креслення - треба взяти трохи вище та лівіше,то тоді прийде по місцю.....
Та як вище писав ціна то таке,бо не так часто приходиться бувати на ліцензію,та й скільки тих куль можна вистрілити за день суто по ліцензії ....одну,дві як повезе,а можна і взагалі не стрілити ні разу...
Надіюсь максимально розкрив суть підбору та ціноутворення куль в моєму розумінні та випадку
 

troeshnek

Мисливець
Доброго вечора усім)
Підкажіть будь-ласка відгуки по експлуатації даної рушниці.
Бо самому дуже хочеться її купити)
 

Sashok Hunter

Мисливець
Доброго вечора усім)
Підкажіть будь-ласка відгуки по експлуатації даної рушниці.
Бо самому дуже хочеться її купити)
Пару постів назад є така відповідь,так як куплена особисто моя була недавно....Скажу коротко - НАДУМАЛИ БРАТИ,ТО БЕРІТЬ НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ !!!
Легка,збалансована, добре лежить в руках,бій кулею - відмінний (при правильному підборі куль,також буквально дві сторінки назад описано)
 

stvime

Мисливець
сегодня наткнулся на такой вот видос, весьма познавательный:
интересно, что в Великобритании АТА СП, правда спешиал эдишн новое стоит 600 фунтов, что по текущему курсу в переводе на наши деньги ~ 21000грн.
также познавательно что СП прям ну очень похожа на беретту 686, но только похожа, сволы НЕ взаимозаменяемы, дерево тоже, и детали УСМ также, хотя с расстояния полметра сходу разница и не видна. Особенно видна разница в видео в пайке стволов между береттой и атой, в целом чел который делал обзор, да и коментаторы сошлись во мнении, что ата прекрасный вариант в своем ценовом диапазоне.
 

stvime

Мисливець
Тільки дуже кучна.
преимущество сменных сужений, заключается в том что владелец ружья может влиять на кучность боя, меняя чоки в зависимости от цели охоты.

Дякую за відгуки, вже придбав)
мои поздравления с достойной покупкой!:)
 

sergo 771

Снайпер
Доброго вечора усім)
Підкажіть будь-ласка відгуки по експлуатації даної рушниці.
Бо самому дуже хочеться її купити)
Капец ...15-ть страниц обсуждений ....почитайте -полезно....
 

troeshnek

Мисливець
Капец ...15-ть страниц обсуждений ....почитайте -полезно....
да перечитал даже больше, и не на одном форуме, только не находил полного описания за владение ружьем лет пять так.
Я свой выбор сделал уже, надеюсь он правильный.
 

sergo 771

Снайпер
да перечитал даже больше, и не на одном форуме, только не находил полного описания за владение ружьем лет пять так.
Я свой выбор сделал уже, надеюсь он правильный.
Мой пост под № 6 на первой страничке .....Ни разу ружье не разочаровало ....
 

Bekas7

Мисливець
То хотілося би підвести підсумки яка різниця між СП БЛЕК І СП СПОРТЕР.... Чи є сенс переплачувати...
 

Fonex

Снайпер
То хотілося би підвести підсумки яка різниця між СП БЛЕК І СП СПОРТЕР.... Чи є сенс переплачувати...
Смотря для чего берете, разница только в регулируемом гребне приклада, обработке дерева(покрытии, потому как орех стоит тот же, что и на других СП-шках) и отсутсвии антабок, еще масло в комплекте идет. Коробка - сталь, хотя стальные есть и в обычных исполнениях. А выбор за Вами...
 

Bekas7

Мисливець
Селектор, кейс, регулятор гребіня приклада і це все коштує 6-7тис.грн...
 
Зверху