Ata Arms SP Black Light

fox88

Мисливець
66-е стволы живут полноценной охотничьей жизнью + ещё и на круглом стенде успевают. Вес моего экземпляра в стальной колодке 3280 грамм.
 

VENhlovskyi

Новачок
Володію ata arms sp black стальна коробка 76 стволи, 2 роки. Настріл (брехати не буду не рахував) але стріляв багато, і стріляв всім. Легкими, тяжкими, магнумом, кулями (різними)і від коліна. Ні яких дуплетов, відсічок і взагалі проблем ніколи не було. Падає все. У товариша така сама, тільки із легко-сплавною колодкою і 71 стволи. Також політ нормальний. Часто разом полюєм, і єдина різниця між ними: в його вона легша але віддача трішки більш відчутна ( ну, а моя навпаки, відповідно) Єдине що не дуже подобається, дерево мʼяке. Частенько в загоні по хащам лажу, дерево покоцав трішки. Але це з часом поправиться. Є ще в одного знайомого ata arms sp combo з двома парами стволів 12 і 20 к. Якось на полюванні ( в якості експерименту) махнулись стволами він мені свій 20к. я йому свій 12к. Стали як рідні. Коротше: всі, дуже раді своїм помічницям.
Всім, вдалих пострілів і ні пуху ні пера!)
 
Всім привіт. Напишіть шановні в кого який настрій з даної зброї,і яка у вас версія(лайт чи фіелд) Прийшла зеленка і стою перед вибором. Дякую за відповіді.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Ярослав Чечен

Слідопит
Всім привіт. Напишіть шановні в кого який настрій з даної зброї,і яка у вас версія(лайт чи фіелд) Прийшла зеленка і стою перед вибором. Дякую за відповіді.
Обязательно! Тщательно! Проверяйте пайку стволов, там могут быть нюансы.
Часто стволы сведены отлично а планки припаяны плохо!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Stanislav Fursa

Снайпер
Обязательно! Тщательно! Проверяйте пайку стволов, там могут быть нюансы.
Часто стволы сведены отлично а планки припаяны плохо!
И теневые кольца поведены, но для дроби это ничто
Підтримую, сам, порівняно не давно був в Києві в ІБІСІ на Дружби Народів, дивився Ати СП Блек, все як би добре, але деякі екземпляри попадались з не рівними кільцями (перевіряв через не капсульовану гільзу) з пайкою наче все добре було. Так що, будьте уважні при виборі рушниці.. ;)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Черниговский

Слідопит
Є такі в кого настріл вже перевалив за 6000-7000?
У меня нет, а у товарища есть настрел более за 8 стенд,шата нет все норм флажок немного не посредине,на дереве нет ни одной царапинки, все на месте, я стрелял на стенде мне понравилось, и он очень доволен. Сп Сильвер сталь 76ствол. Я теперь задумался над новой цацкой ;)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

alfaserg

Мисливець
Тоже собрались брать, сын ждёт зелёнку, будем брать с стальной коробкой ствол 71 или 76 какой будет в наличии на момент покупки.
 
Зверху