Ata Arms SP Sporting чи Fabarm Elos A2

Дюбель

Мисливець
Доброго здоров'я Шановне Товариство! Маю таке питання. Захопився стендовою стрільбою, мій вибір впав на SP Sporting, серед знойомих спортсменів не маю,так як в цьому ділі новачок.Чи всетаки Fabarm?як мені радять. До нової Beretu не дотягую.
 

Дюбель

Мисливець
Звісно що Фабарм, якщо по бюджету проходить)
Ціна практично одинакова.SP манить регульованим знімним УСМ на зусилля спуску, регульованим гребнем,регулюванням положення спускового гачка.
На добру не тяну, а розстріляну не хочеться брати.
 

barbos6

Слідопит
Ціна практично одинакова.SP манить регульованим знімним УСМ на зусилля спуску, регульованим гребнем,регулюванням положення спускового гачка.
На добру не тяну, а розстріляну не хочеться брати.
Краще підзбирати, почекати.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ціна практично одинакова.SP манить регульованим знімним УСМ на зусилля спуску, регульованим гребнем,регулюванням положення спускового гачка.
улыбнулся, слышал истории о том, что эти усм не всегда второй раз стреляют и не только.

СП с регулируемым гребнем стоит в районе 1300/1500 Фабарм с таким де прикладом 1850 со скидкой, беретка 2300.

Продать беретту можно будет более быстро и по хорошей цене.
Цена забудется качество останется.

Регулируемый усм Вам понадобится тысяч через 30 выстрелов, и то не факт.

Приклад на ружье сделать под Ваши хотели стоит 200.
 

Дюбель

Мисливець
улыбнулся, слышал истории о том, что эти усм не всегда второй раз стреляют и не только.

СП с регулируемым гребнем стоит в районе 1300/1500 Фабарм с таким де прикладом 1850 со скидкой, беретка 2300.

Продать беретту можно будет более быстро и по хорошей цене.
Цена забудется качество останется.

Регулируемый усм Вам понадобится тысяч через 30 выстрелов, и то не факт.

Приклад на ружье сделать под Ваши хотели стоит 200.
Вибачаюсь, але я розглядаю варіанти які коштують 42000грн і 44000 грн, а сама дешева "беретка" 78000. З повагою.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Дюбель

Мисливець
Ну можно же взять в рассрочку, через приват24, например.
Ну можно же взять в рассрочку, через приват24, например.
Ніколи нічого не брав ні в кредит, ні в розстрочку , і напевно не буду починати.)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Винтик

Мисливець
Ну слава Богу!
Теперь тему можно закрывать.
Эксперт высказался, точка поставлена,
Кто не в курсе - этот пан большой любитель ставить точки!
Вах, какие люди..!
Люблю тарань вяленую еслишо)
За "эксперт" - спасибо ТЧК
 

Fonex

Снайпер
Если из этих двух ружей, то я за Фабарм, хотя в этой ценовой - есть и другие ружья, на которые стоит обратить внимание.ИМХО
 

Varjag229

Слідопит
Чому не глянути в бік японських або італійських (від Фабарм) копій Winchester та Browning в межах 850-900 USD, що зараз продають на цьому ж форумі? Навіт б/в вони своїх 6-7 тис. пострілів відпрацюють не гірше турка, а там ТС визначиться, чи вистачить йому "золотого запасу" займатись стрілецьким спортом.
П.С. На цьому форумі продається новий Фабарм Елос зі сталевою колодкою та 760 мм стволами за 1300 USD - дешевше запланованих 40000 грн.;)
 

Дюбель

Мисливець
Чому не глянути в бік японських або італійських (від Фабарм) копій Winchester та Browning в межах 850-900 USD, що зараз продають на цьому ж форумі? Навіт б/в вони своїх 6-7 тис. пострілів відпрацюють не гірше турка, а там ТС визначиться, чи вистачить йому "золотого запасу" займатись стрілецьким спортом.
П.С. На цьому форумі продається новий Фабарм Елос зі сталевою колодкою та 760 мм стволами за 1300 USD - дешевше запланованих 40000 грн.;)
Був ще й 710 но я не встиг.
 
Зверху