Ata arms VENZA

Safarov

Новачок
Здравствуйте, владельци сего ружья подскажите пожалуйста о особенностях использования и о кучности, резкости боя.
 

AND

Новачок
интересовался данным ружьем, но тоже владельцев с отзывами так и не нашел
 

Safarov

Новачок
На ганзе есть немного отзывов но толковой информации мало.
 

HDC

Мисливець
На ганзе есть немного отзывов но толковой информации мало.
Інформація є на ганзі, просто нема про цю рушницю поганої інформації. Просто Venza коштує якось немало. Я б в такій ціні вже брав спокійно чи A612 чи Phenoma, це 100% хороші варіанти ( один недолік який бачу для себе тільки що у Armsan по-моєму 0.25 чока нема в комплекті, йде 0, 0.5, 1).
 

Safarov

Новачок
Но у вензы уже газоотводный механизм другой я так понимаю как у нынешних Беретта, у меня просто вопрос КПД новой системы выше или нет?
 

HDC

Мисливець
Но у вензы уже газоотводный механизм другой я так понимаю как у нынешних Беретта, у меня просто вопрос КПД новой системы выше или нет?
Не знаю який там КПД, та мені візуально і всередині Venza сподобалась. Єдине що несподобалось це вага. Зовсім не 3.1 кг як пише. Важили Вензу у пластику, 3.5 Кг рівно. Важка надто, це вже майже МЦ 21-12.
 

Safarov

Новачок
В ютюбе есть короткое видео где стреляют из Вензы и Армсан по жестяных банках и у Вензы резкость лучше.
 

HDC

Мисливець
А взвешивали в магазине или есть владелец?
В магазині зважували. Я сам на неї був трохи налаштований, особливо враховуючи що в Ібісі скидка є в знайомого хороша, та вага 3500 налякала.
 
  • Like
Reactions: crp

Vova89

Новачок
Здравствуйте, владельци сего ружья подскажите пожалуйста о особенностях использования и о кучности, резкости боя.
Доброго дня.
На питання по особливостях користукання нового нескажу нічого.
З плюсів:
1. Старий добрий газоотвод переварює і магазинні і самокрути різних навісок.
2.Кучність хороша,використовую дульне звуження 0,5 на дальні постріли і на ближні різні набої(користуюсь самокрутом все норм).
3.Рушничка прикладиста маневрена наскільки можна це сказати длч п/а. з 76 см стволом,зразу відрегулював приклад.
4. Повна розборка займає 2 хвилини без зняття усм, чистка ствола у мене займає декілька хвилин ну звичайно після кожного полювання чистка змазка.
З мінусів:
1.Як було сказано ATA ARMS Venza Synthetic 12/76 3,5кг (но при моїх габаритах дискомфорту тевудчуваю)
2.Спорядження підствольного магазину покупними патронами 3шт.+1к ствол,якшо самокрутом під закрутку 3шт. незаходять нажаль це при 70мм гільзі.

Якщо кому мало інформації пишіть відповім.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
2.Спорядження підствольного магазину покупними патронами 3шт.+1к ствол,якшо самокрутом під закрутку 3шт. незаходять нажаль це при 70мм гільзі.
Вова а формула заряджання н/а 2+1 тобі відома? а це основи етики мисливця та законодавча база. ст. 20 ЗУ "Про мисливське господарство та полювання"
 

taclem

Мисливець
цікаво скільки вона в дереві важить... і чому в нас тільки 76 ствол в магазинах??? іноді 71 як повезе... а виробник має в асортименті і 66см і 61см... незрозуміла логіка наших імпортерів...
 

HDC

Мисливець
цікаво скільки вона в дереві важить... і чому в нас тільки 76 ствол в магазинах??? іноді 71 як повезе... а виробник має в асортименті і 66см і 61см... незрозуміла логіка наших імпортерів...
Логіка зрозуміла. Щоб всі собі понакуплювали рушниць із 76 см. стволом, а потім зрозуміли що з таким довгим стволом тільки качок льотних стріляти і бігли знову ж в магазин або ще рушницю зі стволом 61-66 см докупляти або хоча б ще ствол короткий до своєї.
 

SIC

Слідопит
Логіка зрозуміла. Щоб всі собі понакуплювали рушниць із 76 см. стволом, а потім зрозуміли що з таким довгим стволом тільки качок льотних стріляти і бігли знову ж в магазин або ще рушницю зі стволом 61-66 см докупляти або хоча б ще ствол короткий до своєї.
Лет 10 уже стреляю из ружей с стволами 760мм и абсолютно комфортно себя чувствую. Раз взял на утку у отца пострелять двустволку с стволами 680мм, очень не понравилось, после этого ни разу в руки не брал все что короче 710мм.. Сразу скажу что на перепела не охочусь и собаки у меня нет. Поэтому практически любые трофеи стреляются на дистанциях от 25 и до 60 метров. Песни про маневренность и т.д. это все сказки. Учитывая наши охот угодья где одни поля,поля,поля, и нет факторов мешающих брать и вести цель,все очень комфортно. Поэтому ну как бы все смотрят с своей колокольни на длину ствола..
 
Останнє редагування:

SIC

Слідопит
Доброго дня.
На питання по особливостях користукання нового нескажу нічого.
З плюсів:
1. Старий добрий газоотвод переварює і магазинні і самокрути різних навісок.
2.Кучність хороша,використовую дульне звуження 0,5 на дальні постріли і на ближні різні набої(користуюсь самокрутом все норм).
3.Рушничка прикладиста маневрена наскільки можна це сказати длч п/а. з 76 см стволом,зразу відрегулював приклад.
4. Повна розборка займає 2 хвилини без зняття усм, чистка ствола у мене займає декілька хвилин ну звичайно після кожного полювання чистка змазка.
З мінусів:
1.Як було сказано ATA ARMS Venza Synthetic 12/76 3,5кг (но при моїх габаритах дискомфорту тевудчуваю)
2.Спорядження підствольного магазину покупними патронами 3шт.+1к ствол,якшо самокрутом під закрутку 3шт. незаходять нажаль це при 70мм гільзі.

Якщо кому мало інформації пишіть відповім.
Не пробовал выбросить ограничитель магазина ?? Тогда будет 4+1..
 

поляк

Новачок
И все-таки маневренность п/а с стволами 76см для охотника ростом 170 см будет существенно хуже чем с 61-66см и даже 71 см, если под маневренностью понимать удобство управления ружьем, вскидка и пр. Для тех у кого рост 185 и выше, размах крыльев позволяет комфортно маневрировать длинным ружьем, а для низкорослого , короткорукого оно как весло. По этой причине пришлось самому расстаться с двумя п/а с 76 - ми стволами. У уважаемого SIC рост, видимо, от 185 см и для него п/а с 76 стволом в самый раз, еще и приклад может быть коротковат , не понять ему нас - коротышей.
 
Останнє редагування:

Vova89

Новачок
И все-таки маневренность п/а с стволами 76см для охотника ростом 170 см будет существенно хуже чем с 61-66см и даже 71 см, если под маневренностью понимать удобство управления ружьем, вскидка и пр. Для тех у кого рост 185 и выше, размах крыльев позволяет комфортно маневрировать длинным ружьем, а для низкорослого , короткорукого оно как весло.


Згоден з вами, пи відповідних габаритає з 76см стволом немає дискомфорту.
Був один раз на польвання по ліцензії на копитних, в лісі продератись через кущі некомфортно).
 

HDC

Мисливець
Я не взяв Ata Arms Вензу чисто через вагу, якось 3.5 кг це певний моральний барєр який важко переступити. Взяв при цьому Armsan A612 камуфляж, 12 калібр з 76 см. стволом. Вдома переміряв на вазі ( механічна, на 3 кг розрахована, міряв махінаціями, тому похибка може бути суттєва), получилось 3350 грам, по великому рахунку до 3500 не багато.
P.S. Мені ця вага і довжина ствола 76 см не критично при рості 190 см і вазі 87 кг.
 
  • Like
Reactions: crp
Зверху