Ata arms VENZA

crp

Мисливець
Вензою користуюсь близько 5 років, набої споряджаю сам МЕК9000, порх д20 1,3-28, 1,6-32. Настріл 2500 -3000. З мінусів після кожних 50 пострілів підкручую чок бо викручується. При полюванні з курцхааром використовую набої з навіскою 28гр з дисперсантом та звуження 0,0 або 0,25, розбитої дичини не має. Одного разу полював з НЕО12/71 своїми набоями різниці в осипі не побачив, а от комфортність пострілу краща у ВЕНЗІ, Між 71 та 76 стволами мінус перевезення в транспорті. Ще одна порада хто придбає нову вензу відстрілюйте набої з навіскою 36гр близько 300 штук для обкатки щоб не було не перезарядів
Комфортність пострілу це як на мене важлива річ! Цікаво якщо поставити чоки сторонніх виробників чи Міклована чи вони теж будуть викручуватися...
 

crp

Мисливець
Ви ніколи такого не чули??? Зазвичай для всіх н/а радять робити обкатку важкими навісками. Іноді навіть ящик потрібно розстріляти щоб почало стабільно перезаряджати малі навіски.
 

huntumy

Зброяр
Ви ніколи такого не чули??? Зазвичай для всіх н/а радять робити обкатку важкими навісками. Іноді навіть ящик потрібно розстріляти щоб почало стабільно перезаряджати малі навіски.
Чув ще хто його зна коли. Тому запитав, щоб не ставити смайлик який рже.
В паспорті деяких виробників теж інколи про це говориться. Колись зкидав відео обкатки затворної групи на напівавтоматі ата армс на заводі виробника;)
Якщо все вірно зроблено нічого обкатувать самому не треба.
ПС заповніть свій профіль!
 
Останнє редагування:

Вільний

Новачок
Ви ніколи такого не чули??? Зазвичай для всіх н/а радять робити обкатку важкими навісками. Іноді навіть ящик потрібно розстріляти щоб почало стабільно перезаряджати малі навіски.
Чути та розуміти це дві різниці. :)
 
  • Like
Reactions: crp

Linberta

Мисливець
Вензою користуюсь близько 5 років, набої споряджаю сам МЕК9000, порх д20 1,3-28, 1,6-32. Настріл 2500 -3000. З мінусів після кожних 50 пострілів підкручую чок бо викручується. При полюванні з курцхааром використовую набої з навіскою 28гр з дисперсантом та звуження 0,0 або 0,25, розбитої дичини не має. Одного разу полював з НЕО12/71 своїми набоями різниці в осипі не побачив, а от комфортність пострілу краща у ВЕНЗІ, Між 71 та 76 стволами мінус перевезення в транспорті. Ще одна порада хто придбає нову вензу відстрілюйте набої з навіскою 36гр близько 300 штук для обкатки щоб не було не перезарядів
Настоящий отзыв.
 

БМ-16

Мисливець
Комфортність пострілу це як на мене важлива річ! Цікаво якщо поставити чоки сторонніх виробників чи Міклована чи вони теж будуть викручуватися...
Так друже, теж будуть відкручуватися. Їх як і штатні, треба притерати. Я то вже перевірив, діє дуже ефектно. Свої поки не притер то відкручуватися, і це не жарт.
 
  • Wow
Reactions: crp

crp

Мисливець
при якому настрілі відкручуються??? Як притирати?
Я на жодній рушниці такого не помічав.
 

БМ-16

Мисливець
при якому настрілі відкручуються??? Як притирати?
Я на жодній рушниці такого не помічав.
На ютубі " Стрелок. Правельная установка дульных сужений." І дивимось всі частини. Хоть воно і рюське але розповідає зрозуміло.
 

crp

Мисливець
Оскільки на жодній з 5ти рушниць в мене такої проблеми не було відповідно це відео мені мабуть не дуже потрібне.., але гляну...
 

crp

Мисливець
Стрелок. Правельная установка дульных сужений
ну... це відомий казкар який продає чоки і постійно мусить щось розказувати щоб їх продавати ))
хватило мене рівно на половину відео ))
щодо "притирання"... ви вірите що від вкручування чока ви в місці його упору щось там притрете??? якби там був такий слабкий матеріал рушниці б і не відпрацьовували і тисячу пострілів...
короч кожен вірить в що хоче. я того казкаря не переношу ))
є цікавий канал MOROZZ HUNT. теж к@ц@п.., але приємніше враження складає. просто мисливець, нічого не продає, робить огляди на всяке різне і багато чоків в т. ч.
 

crp

Мисливець
Майже на всіх рушницях така проблема є, спочатку.
я чому питав при якому настрілі.. може я малими серіями стріляв? зазвичай 25 пострілів, рідше 50 на стенді. і повторюсь жодного разу такого не було щоб чоки розкрутились. зі всіх 5ти рушниць як турецьких так і італійських.
 

huntumy

Зброяр
я чому питав при якому настрілі.. може я малими серіями стріляв? зазвичай 25 пострілів, рідше 50 на стенді. і повторюсь жодного разу такого не було щоб чоки розкрутились. зі всіх 5ти рушниць як турецьких так і італійських.
Такого не зустрічав.
 

Інтер

Мисливець
Користуюсь Вензой з жовтня 2019 року на полюванні з нею не був. Стріляю на круглом стенді навіска 24 гр. Патрони ріо та зала , також використовую самокрут 24 гр. на порху нс 206 SV . Настріл близько 4000 тисяч . Не перезарядів не було. Постійно використовую звуження циліндр . Проблем ніяких не було стріляв і в дощ і в сніг , на морозі. За цей час і такий настріл чокове звуження циліндр стало черно-синього кольору. Хотів купити нове не знайшов. В магазинах на вензу чоків не має , або я не там шукав.
 
  • Like
Reactions: crp

crp

Мисливець
Те що чок почорнів нестрашно. Можна і відмити. А можна і не відмивати. То таке..
 
Зверху