Benelli мобілчоки комплект

BigBoy

Мисливець
Продам комплект мобілчоків, 51 мм, 12 калібр.
Стояли на Бенеллі 121 Рафаелло, Виробник Бенеллі Армі, тільки повний чок - виробник АТА. 6 штук. Чоки 0,0, скіт (SK), 0,25 0,5 0,75 1,0. Або так: 0, скіт (не знаю як обізвати), 1/4, 1/2, 3/4, 1/1. Або *****, знову таки скіт, ****, ***, ** і *.
Сттріляв з деяких до десятка пострілів, з деяких не стріляв. Гарно стають і на Бенеллі з мобілчоками, на Беретту Сільвер Піджн. І на всі інші рушниці, де стоять мобілчоки. Київ.
Перші чотири поїдуть в фірмових коробочках.
Ціна комплекту - 2000 грв. По одному - 350 грв/штучка. Скіт (SK) - 450 грв/штучка. Перевагу надам покупцю комплекту.
Прошу в особисті писати.
 

Вкладення

ATIS

Снайпер
Доброго вечора. Якщо 0.75 підходить до франкі аффініті, то візьму.
 

BigBoy

Мисливець
Чок 0,75 проданий.
Залишились Чоки 0,0, скіт (SK), 0,25 0,5 1,0. Або так: 0, скіт, 1/4, 1/2, 1/1. Або *****, ****, *** і *. Або так: циліндр, скіт, циліндр з напором, напівчок, повний чок.
 

BigBoy

Мисливець
Розібрались. Скіт - SK - Skeet - це циліндр з напором або - 1/8 чока - ДС 0,12 мм
 

BigBoy

Мисливець
0,75 і 0,0 поїхали до господарів.
Залишились Чоки скіт (SK) або 0,12, 0,25 0,5 1,0. Або так: 1/8, 1/4, 1/2, 1/1. Або скіт, ****, *** і *. Або так: скіт, циліндр з напором, напівчок, повний чок.
 

ATIS

Снайпер
Чок отримав. Став на Франкі краще рідних ;) :)
Буду тестить.
Продавця рекомендую, все оперативно та відповідально!!!
 

BigBoy

Мисливець
Чоки скіт (SK) або 0,12 і 0,25 знайшли нового господаря. Дякую. Завтра поїдуть до нового дому)

Залишились чоки 0,5 і 1,0. Або так: 1/2 і 1/1. Або *** і *. Або так: напівчок і повний чок.
 

Aleks Dnepr

Новачок
Чоки сегодня получил. Товар полностью соответствует заявленому.
Продавца рекомендую к сотрудничеству.
 

BigBoy

Мисливець
Ого. Я й забув про них))

Залишились чоки 0,5 і 1,0. Або так: 1/2 і 1/1. Або *** і *. Або так: напівчок і повний чок.
 
Зверху