Benelli Vinchi

Статус
Закрита.

UHIM

Мисливець
Виставляю на продаж свою рушницю. Я другий власник. Настріл близько 1300-1500 пострілів. Рушниця в дуже хорошому стані. Близькому до ідеала ( декілька потертостей від експлуатації видно, на фото постарався показати). Весь заводський комплект в наявності. Замінений затильник на поліуретановий власного виробництва. (Рідний дам до комплекту). Ствол 76, патронник 76, калібр 12, вага 3100-3200. Соосність ідеальна. Бій прекрасний. Жодних зауважень до рушниці немає. Територіально Волинь. М. Рожище.
Допоможу з переоформленням.
Ціна 1450 америкі.( по курсу на день продажу). Торг на дорогу запросто.
0678354547
0992879914
 

Вкладення

UHIM

Мисливець
Якщо чесно, я невкурсі. Подивлюсь в документах. Знаю, що це одна з перших моделей.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Ищи квадратик на стволе с буквами!
Год выпуска Беретта.jpg
 

Адвокат1987

Мисливець
Оставлю відзив! Купував у цього Продавця Франки Афинити, цю рушницю також бачив, правда супер детально її не дививися, але продавець відповідально ставиться до зброї, все змащено, почищено. Продавець не являється Стендовиком. Ствол у цієї Бенелі відмінний його просто порівнював з стволом Франки. Продавець допоміг з переоформленням все гуд! Короче провірений Продавець. А і ще у нього є можливість вийти прямо з будинку і стрільнути по тарілочці :) Я Просто сам спорядив 5 набоїв 24 грама спортивних, щоб перевірити чи буде перезаряд. Зразу оглянули зброю і відстріляли. По місцю після огляду зброї зможете сторгуватись на дорогу :).
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Резерв для товариша. "Зеленка" на руках.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Не можу до Вас додзвонитись. Наберіть 097сім44дев‘ять161
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Резерв знімаю. Продаж рушниці призупинено.
 

UHIM

Мисливець
1300 доларів. Без торгу.
P.S. якраз відеонагляд в кафе вистачить зробити.
 
Статус
Закрита.
Зверху