Beretta A400 Xplor Unico кал. 12/89

китай

Слідопит
Колега купив цю Беретта , я другий раз зним не їздив , не получилось , через днів десять його побачу подивлюсь що там за поршень , великий чи малий , думаю як що навіть такий як в новаторі , то промовчу , вже пізно , а соплі в і переживань буде багато , раз вона йому підійшла по всіх параметрах , то буде стріляти і полювати , дякую за відгук.
 

komoriche

Мисливець
добрый вечер беретта лайт синтетик это совсем другая модель у нее поршень обычный а на новаторе увеличеный новаторы да проблебные это будет работать нормально
 

Ревук

Мисливець
добрый вечер беретта лайт синтетик это совсем другая модель у нее поршень обычный а на новаторе увеличеный новаторы да проблебные это будет работать нормально
Цiкаво знати чим новатори такi проблемнi?
 
  • Like
Reactions: crp

Pitstop

Мисливець
Исключительно перезарядкой
 

Pitstop

Мисливець
Да! У меня Уника, а у моих трех друзей Новатор. Все покупались в Стволе. У всех проблема с перезарядкой.
 
  • Wow
Reactions: crp

Ревук

Мисливець
Я володію новатором вже 3 роки,купував нового,в мене за цей час жодного такого казусу не виникало.Настріл приблизно 4атой5тис.Правда наважкою шроту 24гр.ніколи не використовую,28гр.тарілки,32гр.перо.Ось і цікаво дізнатися чому у ваших друзів виникають такі казуси?
 
  • Like
Reactions: crp

Pitstop

Мисливець
Одно не перезаряжало вплоть до 32 грамм, чинили несколько раз, сейчас не "кушает" 24 гр, остальные не переваривают 24 гр. У меня уника за 3 года эксплуатации не одного затыка, даже 24 гр
 

komoriche

Мисливець
Добрый вечер у многих людей жалобы на неперезаряды иза газового узла изночяльно новатор заточен под тяжолые навески от 32г и выше даю координаты что пищет человек сайт hunterscream.com.ua раздел оружие BERETTA страница46 там один человек очень толково все обьяснил
 

Ревук

Мисливець
Добрый вечер у многих людей жалобы на неперезаряды иза газового узла изночяльно новатор заточен под тяжолые навески от 32г и выше даю координаты что пищет человек сайт hunterscream.com.ua раздел оружие BERETTA страница46 там один человек очень толково все обьяснил
P.S Добавлю на собственном примере.24 гр не стрелял,28 гр Новатор переваривает не поперхнувшись ни разу за 6 лет.Не знал и не знаю что такое неперезаряд на любых патронах.Знаю Новатор с настрелом в 30т с навесками в 24-28гр также без проблем и единой поломки.К торговле Беретты отношения не имею как не имею к торговле любым оружием.Просто она мне нравится.Опережая события скажу что имею и Бенелли М2,а предпочтение А400. Це скопiював вислiв цього чоловiка з Одеського сайту та цiлком пiдтримую його слова.Для мене надзвичайно дивно чому рушницi марки BERETTA новатор неперезаряжае?За 3 роки жодного "затику"тiльки встигай патрони вставляти:).Можливо неперезаряди вiд неякiсного патрону?Я особисто вiд магазинних вiдмовився давно,використовую виключно власного спорядження.
 
  • Like
Reactions: crp

Pitstop

Мисливець
Разговор действительно за магазинные, недорогие патроны. На самозарядных таких проблем не было
 
  • Like
Reactions: crp

Pitstop

Мисливець
У всех разные возможности. Я уже три года стреляю в основном своими, но моя А400 унико "хавает" ВСЕ
 

Pitstop

Мисливець
Ну да
 

китай

Слідопит
Як Ви думаєте , постріл з 70 го та 76го патронника і постріл з 89го патронника , чи є якісь недоліки при стрільбі 70тим патроном з 89го патронника , об’єктивно , я просто впевнений , що у Вас була , а можливо і є зброя з різними патронниками , дякую.
 

Pitstop

Мисливець
У меня есть и 682 с 76 патронником, но сами ружья разные. Ни каких отклонений при стрельбе 70 патроном из 89 патронника не заметил. Если попал-все падает. За счет кик оф отдача комфортная вплоть до 36 грамм. 682 для стенда , а а400 для всех видов моих охот(перо, заяц,копыто). "переключаюсь" с 682 на а400 без проблем. Ни разу не пожалел о покупке А400
 
Зверху