Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

tyrist 1945

Тигр
Даю приклад, як на мене - еталон. Ну...може під мою руку. Саме по причині надто товстої цівки і непропорційно тонкої шийки ложі не купив Франкі - тупо не сподобалось + баланс на ліву руку -для мене це ще один великий мінус!
І тут трошки ілюстрація стійкості покриття: 4 години під дощем, година додому. На ганчірці, якою протирав - ні краплини іржі. Так, звичайно рушниця обслуговується після кожного полювання і мокрою в чохлі не зберігається. М2 -також бютжетна серед брендових.
А як у неї рЄзкость?)))
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

barbos6

Слідопит
А нікому не спадало на думку, що різкість двох інерційок залежить від канала ствола і конфігурації чоків, а не від напису на ствольній коробці? Пружину на цівці у інерційці для себе вважаю недоліком, який робить цівку незграбно товстою. І по пружині у прикладі... Мав кілька Беретта, яким було більше 10 років. В одній розбирав пружину заради цікавості - там усе гуд, обслуговування не потребувала. Не видумуйте проблему там, де її немає.
Мова йде про бреда і франкі! До чого тут берета і М2? Зовсім інший ціновий сегмент.
 

Romazzz

Новачок
Спасибо. Зараз у пана атамана нема золотого запасу
Та же фигня. Бюджет - до 35. Ну 38 максимум -- нырну в долговую яму. Турка не хочу, имхо лучше бюджетная итальянка, чем дорогой турок. Вот и мучаюсь выбором( Даже кушать плохо стал
 

Трифон63

Мисливець
Та же фигня. Бюджет - до 35. Ну 38 максимум -- нырну в долговую яму. Турка не хочу, имхо лучше бюджетная итальянка, чем дорогой турок. Вот и мучаюсь выбором( Даже кушать плохо стал
Насчёт кушать, это Вы зря... Если есть цель, заработаете. Или возьмите кредит. Но желание свое обязательно удовлетворите. Так и будет . Когда есть цель, силы к её достижению утраиваются. Все у Вас получится...
 

Romazzz

Новачок
Цитат с форума уахантер :
Розкажу свій досвід по БРЕДА ТИТАНО.
Начитавшись реклами в інтереті купив Бреду, після першого відстрілу виявилось, що бій завищений десь на 80 см вверх і 20 см вліво, тобто приблизно 95 % було зверху. Знов надивившись ютуба, поміняв проставку в прикладі, і зробивши інший пітч майже нічого не помінялось. Звернувся в Сервісний центр Ібіс, виявилося "СВЕРЛЕННИЙ" ствол БРЕДА бракований, ну Ібіс свою роботу виконав, замінили ствол на новий, але відстрілявши в Тирі 4 стволи Бреди вибрали тільки один, три інші виявилися теж з неточним боєм. Потім після заміни ствола, виявилося, що прицільна планка не соосна кришці ствольної коробки. Відстрілявши десь 150 набоїв навіскою не більше 32 гр, почався серйозний люфт УСМ і шат цівки.
Полазивши по відгуках на сайті Ібіс по БРЕДІ в Україні, виявилося, що не я один такий хто попав на Брак і неякісну зборку.
Отож колеги мисливці рекомендую вам не звязуватися з Бредою яку завозить Ібіс, у Бреди яку завозить Царська охота Одесса чомусь брак не попадався...
Краще купіть АТУ, або докладіть і купить Benelli.
Короче я в шоці
 

Трифон63

Мисливець
Цитат с форума уахантер :
Розкажу свій досвід по БРЕДА ТИТАНО.
Начитавшись реклами в інтереті купив Бреду, після першого відстрілу виявилось, що бій завищений десь на 80 см вверх і 20 см вліво, тобто приблизно 95 % було зверху. Знов надивившись ютуба, поміняв проставку в прикладі, і зробивши інший пітч майже нічого не помінялось. Звернувся в Сервісний центр Ібіс, виявилося "СВЕРЛЕННИЙ" ствол БРЕДА бракований, ну Ібіс свою роботу виконав, замінили ствол на новий, але відстрілявши в Тирі 4 стволи Бреди вибрали тільки один, три інші виявилися теж з неточним боєм. Потім після заміни ствола, виявилося, що прицільна планка не соосна кришці ствольної коробки. Відстрілявши десь 150 набоїв навіскою не більше 32 гр, почався серйозний люфт УСМ і шат цівки.
Полазивши по відгуках на сайті Ібіс по БРЕДІ в Україні, виявилося, що не я один такий хто попав на Брак і неякісну зборку.
Отож колеги мисливці рекомендую вам не звязуватися з Бредою яку завозить Ібіс, у Бреди яку завозить Царська охота Одесса чомусь брак не попадався...
Краще купіть АТУ, або докладіть і купить Benelli.
Короче я в шоці
Под Ваш бюджет идеально М1. Свою пристрелял идеально , что дробью, что пулей. И брака я не видел.
 

tyrist 1945

Тигр
рекомендую вам не звязуватися з Бредою яку завозить Ібіс, у Бреди яку завозить Царська охота Одесса чомусь брак не попадався
Ось це брєд ( маячня) Рушниці що в ібісі що царська охота, з однієї купи)))
 

Romazzz

Новачок
Ось це брєд ( маячня) Рушниці що в ібісі що царська охота, з однієї купи)))
Та то понятно. У нас в Харькове, чтоб купить и сразу отстрелять чуть патронов - это только в Сафари на Лагерной 2Б. Там магаз и стенд/тир в одном комплексе. Сейчас по сайту в 71 стволе у них только Франки Каталист за 36к. Хотя две недели назад и обычная Франки была, заходил за патронами - щупал.
 

Трифон63

Мисливець
Та то понятно. У нас в Харькове, чтоб купить и сразу отстрелять чуть патронов - это только в Сафари на Лагерной 2Б. Там магаз и стенд/тир в одном комплексе. Сейчас по сайту в 71 стволе у них только Франки Каталист за 36к. Хотя две недели назад и обычная Франки была, заходил за патронами - щупал.
Вы слишком подозрительны... На самом деле брак это исключение из правил...Проверьте тщательно ружье при покупке и все будет нормально.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Цитат с форума уахантер :
Розкажу свій досвід по БРЕДА ТИТАНО.
Отож колеги мисливці рекомендую вам не звязуватися з Бредою яку завозить Ібіс, у Бреди яку завозить Царська охота Одесса чомусь брак не попадався...
Краще купіть АТУ, або докладіть і купить Benelli.
Короче я в шоці
У меня Бреда Астра отходила сезон охоты! До неё были Бенелли!
Ружьё покупал в Киеве в ИБИСЕ! Выбирал с 3-х ружей,но
больше внимания обращал на Дерево, без сучков, по металлу
претензии ко всем 3-м ружьям НЕ БЫЛО! Настрел до 500 патронов,
в основном охота! Ружьём остался очень ДОВОЛЕН! Повторюсь
ружьё полуавтомат НЕ ПЕРВЫЙ, сменил больше 25 ружей ( только п\а)!
Почему все покупают в ИБИСЕ ? Отвечу в Царской Охоте зимой снега не
выпросишь не то что б СКИДКУ летом! Почему в ИБИСЕ меньше брака, потому что
все хорошего качества ружья они оставляют у себя в магазинах, то что им не нравится
уходит к их партнёрам по торговле.... ( Сафари, Рыси, Фазаны,Бекасы и прочие магазины)
По поводу купить АТУ, сам смотрел и держал в руках АТУ, да ружьё сейчас сделано
очень хорошо и цена вменяема НО....имея деньги на Бреду, Франччи или М1
рекомендую взять их! Чтоб потом Жаба не душила и мысли о НЕ ДОСЯЖНОСТИ
Итальянского оружия в голову не лезли! Хотя знаю владельца АТЫ,первых выпусков
у которого она уже 12 лет как одно ружьё на все охоты и он очень ей доволен.
Выбор стоит за каждым из нас..... и за мной тоже ( очередная зелёнка уже на подходе)
А весеннее обострение часто вносит свои коррективы в нашу жизнь!

П.С. Не видел ещё НЕ ОДНОГО что бы после Франччи, Бреды,М1 переходили на АТУ!
А от после Стойжера, Армсана и НЕО очень многих..... Людям свойственно стремился
к ЛУЧШЕМУ, такова жизнь !
 
Останнє редагування:
Зверху