Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

huntumy

Зброяр
це напівавтомат ))
зверніть увагу на планку
Переглянути вкладення 690518
Та я все розумію що Ви хочете сказати. На малюнку не те про що ми мали розмову.
На даному фото висока планка. А у мене напівавтомат з низькою. Але ж з обох таких конструкцій стріляю точно в центр.
Зрозуміли що я маю на увазі?
 

fromUa

Новачок
не хочу сперечатись
на малюнку все видно - з високою планкою буде прилітати точно в центр тільки в межах якоїсь дистанції
залежно від конкрентного вигляду планки. В мене прилітає на +-10 см. вище на 25 метрах.
тому цілитись потрібно під мішень. такий нюанс і до нього звикнути після низької планки нелегко
вихід - ставити вищу мушку (база+мушка десь дасть +1,,1,5,,2 мм)
тоді все буде як з низькою
 

huntumy

Зброяр
на малюнку все видно - з високою планкою буде прилітати точно в центр тільки в межах якоїсь дистанції
100%

В мене прилітає на +-10 см. вище на 25 метрах.
Погано. Щось робите не так або так бьють рушниці
 

fromUa

Новачок
нічого поганого нема - дуже добре видно траєкторію польоту, це справа звички
так бють всі з такою планкою
 

просто_я

Мисливець
там ще й відстань грає роль, бо спочатку куля летить трохи вище лінії планки а потім починає знижуватись
я зустрічав точку зору, що лінія високої планки та траекторія кулі перетинаються на 35 метрах
 

Panters

Снайпер
там ще й відстань грає роль, бо спочатку куля летить трохи вище лінії планки а потім починає знижуватись
я зустрічав точку зору, що лінія високої планки та траекторія кулі перетинаються на 35 метрах
Центр каналів стволів зводяться в одну точку на дист. 35м,
планка тут нідочого.
 

starvin

Мисливець
Шановні сперечальники, ви спочатку узгодьте, що висока і низька планки- це конструктивні особливості рушниць. Висока планка виступає над поверхнею ствольної коробки, низька планка є ніби продовженням коробки. А відкрита і закрита планки- це спосіб прицілювання. При закритій планці стрілець бачить поперечний профіль планки і мушку, яка ніби знаходиться на початку прицільної планки (хоча на справді знаходиться в кінці). При вицілюванні з відкритою планкою стрілець бачить прицільну планку по всій довжині і мушку на її кінці, але досвід та окомір дозволяють такому стрільцю цілитись завідомо нижче цілі. Кут між зоровою лінією і прицільною планкою, а також дробова осип дозволяє надійно влучати в ціль.
Якщо рушниця (ствол/стволи і планка) виготовлені якісно, то "правильним" є прицілювання із закритою планкою під зріз мішені.
Форумчанин fromUa наводить недоречний приклад (і на картинці, і на малюнку). Він порівнює мисливський варіант н/а з рушницею для стрільби на траншейному стенді. Просто запитайте у знайомих "траповиків" (якщо такі є), або загугліть, як стріляється трап- напрям польоту тарілки, яка там "манера" стрільби і т.д.
А ще потрібно враховувати антропометрію (плечі, шия, руки...) Для швидкої корекції параметрів є проставочні пластини, регульований гребінь та тильник... У дорогих замовних рушницях спочатку "знімають мірки" зі стрільця, а вже потім виготовляють ложе. Як сказав один мій знайомий: "приклад робили вдвічі довше ніж рушницю, ще й мусив 3 рази літати в Англіцьку столицю на "примірку".
Центр каналів стволів зводяться в одну точку на дист. 35м,
планка тут нідочого.
Ви це зараз серйозно сказали чи так пожартували???
 

Panters

Снайпер
Шановні сперечальники, ви спочатку узгодьте, що висока і низька планки- це конструктивні особливості рушниць. Висока планка виступає над поверхнею ствольної коробки, низька планка є ніби продовженням коробки. А відкрита і закрита планки- це спосіб прицілювання. При закритій планці стрілець бачить поперечний профіль планки і мушку, яка ніби знаходиться на початку прицільної планки (хоча на справді знаходиться в кінці). При вицілюванні з відкритою планкою стрілець бачить прицільну планку по всій довжині і мушку на її кінці, але досвід та окомір дозволяють такому стрільцю цілитись завідомо нижче цілі. Кут між зоровою лінією і прицільною планкою, а також дробова осип дозволяє надійно влучати в ціль.
Якщо рушниця (ствол/стволи і планка) виготовлені якісно, то "правильним" є прицілювання із закритою планкою під зріз мішені.
Форумчанин fromUa наводить недоречний приклад (і на картинці, і на малюнку). Він порівнює мисливський варіант н/а з рушницею для стрільби на траншейному стенді. Просто запитайте у знайомих "траповиків" (якщо такі є), або загугліть, як стріляється трап- напрям польоту тарілки, яка там "манера" стрільби і т.д.
А ще потрібно враховувати антропометрію (плечі, шия, руки...) Для швидкої корекції параметрів є проставочні пластини, регульований гребінь та тильник... У дорогих замовних рушницях спочатку "знімають мірки" зі стрільця, а вже потім виготовляють ложе. Як сказав один мій знайомий: "приклад робили вдвічі довше ніж рушницю, ще й мусив 3 рази літати в Англіцьку столицю на "примірку".

Ви це зараз серйозно сказали чи так пожартували???
Ця інфа з літературних джерел, мова про двостволки.
 

starvin

Мисливець
Кут зведення стволів "горизонталок" 0°36´. Вершина кута знаходиться на відстані 1885 мм!!! від дульного зрізу.
Кут зведення "вертикалок" 0°33´.
Джерело: якийсь дядько на прізвище Ізмєтінський, мабуть дуже розумний, цільний "анжінєр" ;) .
П.С. Звичайно у різних збройових фірм, у різних моделях присутні відмінності, так би мовити "+" і "-".
 

barabaka

Слідопит
У вас малюнок неправильний. На фото на обох стволах планка біля мушки розташована однаково, а не так, як на малюнку.
На фото у а400 ствол посажений нижче. Так що там буде така сама (плюс-мінус) відстань від поверхні планки до ствола, як і у М2.
 

fromUa

Новачок
от вчепились :) .... говорив же художник з мене ніякий
суть не в планці біля мушки, а в висоті біля ствольної коробки
різниця ж очевидна
P/S хай власники А400 чи інших п/а з низькою планкою скажуть чи однакова висота планки по всій довжині
 

fromUa

Новачок
У вас малюнок неправильний. На фото на обох стволах планка біля мушки розташована однаково, а не так, як на малюнку.
На фото у а400 ствол посажений нижче. Так що там буде така сама (плюс-мінус) відстань від поверхні планки до ствола, як і у М2.
зрозуміло що ви маєте на увазі. повністю згоден
цілимось під мішень. залежно від конструкції центр осипу на робочих дистанціях буде +- по центру
 

Panters

Снайпер
Для порівняння; моя Франки куди мушка там і центр осипу,
в товариша Нео 12 низька планка якщо цілитись по мушці
точно в центр то буде висити, потрібно брати під ціль.
 

fromUa

Новачок
У мене навпаки...
Турок товариша з низькою - в центр.
В мене висока - висить :)
Відстрілювали не один раз, і з рук і з упора з закритою планкою
 

barabaka

Слідопит
У мене навпаки...
Турок товариша з низькою - в центр.
В мене висока - висить :)
Відстрілювали не один раз, і з рук і з упора з закритою планкою
Мені здається, це проблема окремо взятої одиниці.
Франкі з високою, 687 з низькою, ббі з низькою - всі в центр.
 
Зверху