Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

Степанович 2

Снайпер
Подложил тоненький овал экструдированного пенопласта и замазал холодной сваркой. Когда высохло, шлифанул и покрасил чёрной краской... Копеечные затраты. А новая крышечка от Бенелли стоит 18 евро плюс пересылка из Европы...
Кришка-розетка, можна і ініціали добавити і зробити рушницю іменною ;) .
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

ATIS

Снайпер
Всім привіт! Підкажіть будь ласка, яка свердлівка та канал стволів в Бреди астро?
Дякую!!!
 

shpak

Мисливець
Шукаю собі напівавтомат,в дереві. Дивився на днях Бреду Астру(в дереві),було п‘ятно в середині ствола,на моє прохання-почистити, продавцем так і не відчистилось. :(
 

tyrist 1945

Тигр
Перед дульним звуженням. Думав,що масло засохло,чуть не купив,але після 10хв. інтенсивного чищення-нічого не змінилось
Хрєновенько... Це ще раз підтверджує те що до нас везуть все що завгодно.
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
На щастя, Ви не праві. У нашій з вами прекрасній країні багато такого, про що іноземці і не мріють. А те, що в державою, як системою управління країною біда, то це правда. Але кого вибрали, того і достойні. Не плутайте країну, її мешканців та уйоб... які нею "керують"
 

Panters

Снайпер
На щастя, Ви не праві. У нашій з вами прекрасній країні багато такого, про що іноземці і не мріють. А те, що в державою, як системою управління країною біда, то це правда. Але кого вибрали, того і достойні. Не плутайте країну, її мешканців та уйоб... які нею "керують"
Та я й нічого не плутаю, я й мав на увазі те що Ви написали, і люблю свою Батьківщину й ні при яких обставинах звідси нікуди не поїду, мова про те що ми для них (наша країна) зливна яма, як говориться 'нате Боже що негоже', в розвинені країни всякий непотріб не повезуть, як кажуть хто платить той і замовляє музику, як приклад в нас аграрії лиють на поля всяку гидоту які в ЄС заборонені, а до нас можна аби дешевше, є куди китайцям зливати свій непотріб, бо європейці всяку срань на свої поля не будуть лити.
 

Romazzz

Новачок
Напоминаю про тему: "Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity"
Сам стою перед выбором, в понед. поеду за зеленкой к разрешителю, а что брать еще не определился. Прочитав все посты выше, склоняюсь к Breda. На газоотводы чето не стоит. Вчера в магазе мацал и Breda и Franchi - обе хороши. Покрытие на Franchi - дешман, но то такое, на это внимания не обращать. Пните меня в нужном направлении, прошу)
 

Romazzz

Новачок
Вот цитата с другого форума, автор Ulug70kz1 : " Я за Бреду,для меня у нее есть ряд преймуществ: алгоритм заряжения и особено разряжения у Бреды удобней,коробка ружья стальная,запирание клином,возвратная пружина затвора в прикладе и как следствие тоньше цевье и лучше баланс.Не знаю насколько это достоверно,но у Бреды стволы сверленные,а у Франки кованные.Если брать в пластике,то предпочел бы в камо расцветке,так как это дополнительная защита металла и удобство в уходе.Удачи в выборе. "
 
Зверху