Breda Astro чи Franchi Inertia Affinity

Romazzz

Новачок
Дочитался - к сожалению стальная коробка только в Breda Xantos - это дорогое ружье. Не в бюджете. На Astro коробка из эргаля - сплав какой-то. Легкий.
 

Romazzz

Новачок
Говорят медленное сверление не делает остаточных напряжений в металле. Пишут, что стволы премиум сегмента - сверленые.
 

barbos6

Слідопит
Володію франкі, в оточенні є декілька бред.
З слів одного з власників дуже кучна зброя що на сто метрів прилітає в відро 10 шротів 1-ці...( Мало вірю)
Я теж думав що в бреди буде краща кучність від франкі, але після одних пострілух побачив що різниці немає.
Покриття металу в бреди такеж гівняне як на всіх бюджетних рурах з матовим покриттям, в товариша бреда від роси покрилась рижиками бачив на власні очі, проблеми в тому не бачу маслом перед полюванням протер і проблем немає.
По формі ложе дуже не подобалось візуально на франкі, але на практиці дуже зручне для мене так як маю велику клешню і довгі пальці( зверніть особливо на це увагу)
Софтач і звичайний пластик, думаю другий буде довше зберігати товарний вигляд.
Для мене жирний плюс в франкі передня інерція , на порядок менша віддача на рівні газовідводу і не треба мити пружину в прикладі яка полюбому буде ржавіти...
Здається всьо написав.
 

Romazzz

Новачок
З слів одного з власників дуже кучна зброя що на сто метрів прилітає в відро 10 шротів 1-ці...( Мало вірю)
Бреше и не кривиться. По теме - возьму зеленку, возьму более опытного друга, заеду в магаз и буду выносить мозг персоналу, примеряя и бреду и франки. Еще одна беда, в наших магазах (Харьков) ружья почему-то представлені в одном экземпляре. Т.е. выбора нет, брак надо высматривать тщательно, долго, нудно и на месте.
 

Трифон63

Мисливець
Когда покупал свою Бенелли М1 ( год назад ), смотрел три ружья в разных магазинах. В САФАРИ и двух магазинах ЗБРОЯ в Харькове. В каждом магазине было по одному экземпляру, но брака не было ни в одном... Проверял тщательно... Год отохотился и все нормально. Никаких косяков... Настрел более 500 разными навесками от 24 грамм до 36 грамм. Магнумами не стреляю.
 

Виталий 2.

Слідопит
Когда покупал свою Бенелли М1 ( год назад ), смотрел три ружья в разных магазинах. В САФАРИ и двух магазинах ЗБРОЯ в Харькове. В каждом магазине было по одному экземпляру, но брака не было ни в одном... Проверял тщательно... Год отохотился и все нормально. Никаких косяков... Настрел более 500 разными навесками от 24 грамм до 36 грамм. Магнумами не стреляю.
А, сейчас бы купили ;) ?
 

Panters

Снайпер
Говорят медленное сверление не делает остаточных напряжений в металле. Пишут, что стволы премиум сегмента - сверленые.
Бреда не відноситься до преміум класу, на такі рушниці ціна відповідна.
 
Останнє редагування:

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Володію франкі, в оточенні є декілька бред.
З слів одного з власників дуже кучна зброя що на сто метрів прилітає в відро 10 шротів 1-ці...( Мало вірю)
Я теж думав що в бреди буде краща кучність від франкі, але після одних пострілух побачив що різниці немає.
Покриття металу в бреди такеж гівняне як на всіх бюджетних рурах з матовим покриттям, в товариша бреда від роси покрилась рижиками бачив на власні очі, проблеми в тому не бачу маслом перед полюванням протер і проблем немає.
По формі ложе дуже не подобалось візуально на франкі, але на практиці дуже зручне для мене так як маю велику клешню і довгі пальці( зверніть особливо на це увагу)
Софтач і звичайний пластик, думаю другий буде довше зберігати товарний вигляд.
Для мене жирний плюс в франкі передня інерція , на порядок менша віддача на рівні газовідводу і не треба мити пружину в прикладі яка полюбому буде ржавіти...
Здається всьо написав.
А нікому не спадало на думку, що різкість двох інерційок залежить від канала ствола і конфігурації чоків, а не від напису на ствольній коробці? Пружину на цівці у інерційці для себе вважаю недоліком, який робить цівку незграбно товстою. І по пружині у прикладі... Мав кілька Беретта, яким було більше 10 років. В одній розбирав пружину заради цікавості - там усе гуд, обслуговування не потребувала. Не видумуйте проблему там, де її немає.
 

Panters

Снайпер
А нікому не спадало на думку, що різкість двох інерційок залежить від канала ствола і конфігурації чоків, а не від напису на ствольній коробці? Пружину на цівці у інерційці для себе вважаю недоліком, який робить цівку незграбно товстою. І по пружині у прикладі... Мав кілька Беретта, яким було більше 10 років. В одній розбирав пружину заради цікавості - там усе гуд, обслуговування не потребувала. Не видумуйте проблему там, де її немає.
На Франкі цівка незграбна?, не видумуйте, тоньше вже нікуди.
 

Panters

Снайпер
А по суті справи, хто скаже що в Бреди є кращого щоб було варто викинути лишніх 200+ доларів чим у Франкі (самому інтересно, без сарказму).
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
На Франкі цівка незграбна?, не видумуйте, тоньше вже нікуди.
Даю приклад, як на мене - еталон. Ну...може під мою руку. Саме по причині надто товстої цівки і непропорційно тонкої шийки ложі не купив Франкі - тупо не сподобалось + баланс на ліву руку -для мене це ще один великий мінус!
І тут трошки ілюстрація стійкості покриття: 4 години під дощем, година додому. На ганчірці, якою протирав - ні краплини іржі. Так, звичайно рушниця обслуговується після кожного полювання і мокрою в чохлі не зберігається. М2 -також бютжетна серед брендових.
 

Вкладення

Зверху