Browning Auto 5 оцінка,та ,,пошук потенційного клієнта,,

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Ось такого Авто 5 маю в наявності
Ніколи не заморочував собі жодної ,,частини тіла,,щодо ідентифікації року народження і фактичної вартості,але ось настав час...
Хто що скаже з знавців цієї ,,техніки,,???
Ствол-90% не рідний,але хто зна...
Таким достався,таким і виставляю на розсуд і оцінку...
Стан на тверду 5
Дульне звуження на виході 18,1,що я так розумію має твердий повний чок,канал ствола 18,4,що вказано на клеймах...
Ствол не хромований всередині,але просто бездоганно чистий
Ствол 73см
Зроблено в Бельгії для Канади
Вдячний буду за любу інфу,а також,що по $$$
 

Вкладення

Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
Костянтин,я в принципі не вважаю себе великим оцінювачем зброї.Але дійсно рушниця у Вас має відмінний стан.Старанність для початку з тої ціни яку Ви особисто за нього дали,а далі буде видно,ринок і попит підкорегують її.І по моєму Ви трішки напутали зі звуженням ствола.В основній своїй масі вони мали звуження 0.8,0,9,і 1 мм. Рідко коли 0.5 або циліндр.Може я в чомусь помиляюсь нехай більш бородаті знавці мене підправлять.Ви знаєте сам би з задоволенням його прикупив би,але гріхи непускають
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
0.3 циліндр з напором.
Дуже рідке звуження для А-5,але зате "золотий"вихід для любого боєприпасу і на любу дичину.Собака і 0.3-супер.Для Канади не пошкодували багатьох новітніх доробок і розробок тих років.
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Мне кажется топикастер перепутал 8 с 7. И сужение 17.1?!
 

Alego

Слідопит
Ваше ружье отменно и внешне и внутренне я имею такое Лайт не нарадуюсь. Думаю что менее чем за 2тис такое сегодня отдавать не стоит свое покупал в таком же сохране гораздо дороже.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Мне кажется топикастер перепутал 8 с 7. И сужение 17.1?!
Може і таке бути.На Браунінгах і Фабармах одна зірочка означає чок.Написав топікстартеру щоб переміряв ствол на виході.

 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю форумчан
Перш за все хочу подякувати всім відгукнувшимся за інфу по темі
Переміряв ствол,там на виході 17,2,я переплутав з іншими замірами на своіх рушницях,бо того дня ,,позичив,.штангельциркуль у товариша(своїм ще не розжився:oops:)-та й той такий допотопний...
Може й 17,1...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ваше ружье отменно и внешне и внутренне я имею такое Лайт не нарадуюсь. Думаю что менее чем за 2тис такое сегодня отдавать не стоит свое покупал в таком же сохране гораздо дороже.
Це вже тепліше-я так собі і міркував,від 2ки$$
Ще б приблизно рік народження взнати:rolleyes:???
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
30 дюймовый ствол, в пересчете на европейскую метрическую систему и будет 75 см. Никак не 73.
Воно то так,якщо бути скрупульозно точним,то від початку цевья,до кінця ствола є 72,8см-29'' інчів з хвостиком
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Воно то так,якщо бути скрупульозно точним,то від початку цевья,до кінця ствола є 72,8см-29'' інчів з хвостиком
якого цевья?, мiряется от от дульного среза до патронника, без хвостовика...
 

STANISLAV

Мисливець
Вдячний буду за любу інфу,а також,що по $$$
Рік тому,тут на форумі з Івано-Франківська продався Brouning Auto 5(подібний до вашого) за 2000 дол.Якщо порівняти два екземпляри по фото,то ваш має свіжіший вигляд.(особиста думка)
 
Статус
Закрита.
Зверху