Browning BSS горизонталка 20 калібру

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
;)
Повністю з Ігорем згідний у цьому!
Життя лише одне і надто коротке,щоб їздити на російських авто,стріляти з турецької зброі і ,,залицятися,,до ... жінок:cool:
От і подаруйте цю рушницю комусь з мисливців .І всі оцінять ваш вчинок ! Життя ж одне і надто коротке і.т.д... Оце і буде сама краща оцінка життевих цінностей.;).
 

BORSA

Мисливець
Не бачу року випуску 1976??!З середини 70-х років Браунінг ввів в номері буквовий додаток?який відповідав рокам випуску.1976 року відповідав додаток RT.Його в номері виставленої рушниці немає!В такому випадку рік випуску може дати лише сервісний відділ Браунінга!!
Номер указан в тексте сообщения.На подушки стволов наносится только серийный номер без кодов,а на колодку серийный номер с кодами.
 

Корнилов

Снайпер
Не бачу року випуску 1976??!З середини 70-х років Браунінг ввів в номері буквовий додаток?який відповідав рокам випуску.1976 року відповідав додаток RT.Його в номері виставленої рушниці немає!В такому випадку рік випуску може дати лише сервісний відділ Браунінга!!
Є RT в номері!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дякую,тепер бачу!
 

Михайло1992

Мисливець
Повністю з Ігорем згідний у цьому!
Життя лише одне і надто коротке,щоб їздити на російських авто,стріляти з турецької зброі і ,,залицятися,,до ... жінок:cool:
і ще потрібно добре взуття і годинник а на рахунок жінок казав мій знайомий "ї..и криву, сліпу, каліку Бог тобі добавить віку щьсь таке.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
;)

От і подаруйте цю рушницю комусь з мисливців .І всі оцінять ваш вчинок ! Життя ж одне і надто коротке і.т.д... Оце і буде сама краща оцінка життевих цінностей.;).
Почніть з себе і подайте приклад;)
Ініціативу,так сказати...
А ми оцінемо
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Якщо будуть місця в черзі кому дарувати такі рушниці, то я перший:)
Наш старшина,в армії,завжди казав нам,солдатам,що ініціатива наказуєма-першопроходець той,хто подав ідею
Так що з цією пропозицією до kef
Він проявив...
Язиком ,,плескати,,вміє,ми це вже оцінили
Тепер залишилося ще ділом підтвердити,щоб в очах форумчан не виглядати як ...
Бо такий його пост виглядає,як вислів ...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ну єто уже переходит всякие рамки, где админы?
Если и дальше будет оценка идти такими "специалистами" то пропал форум.
Одному подари, другой хочет знать, кто сколько зарабатывает и т.д. и т.п. Так, блин пишут бред люди вроде не новички! Просто АУТ!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ну єто уже переходит всякие рамки, где админы?
Если и дальше будет оценка идти такими "специалистами" то пропал форум.
Одному подари, другой хочет знать, кто сколько зарабатывает и т.д. и т.п. Так, блин пишут бред люди вроде не новички! Просто АУТ!
Вітаю камрад
Зато знаєш,хто буде слідуючий в твоєму списку ігнора
Вроді не новачки,а...
 

kef

Зброяр
Наш старшина,в армії,завжди казав нам,солдатам,що ініціатива наказуєма-першопроходець той,хто подав ідею
Так що з цією пропозицією до kef
Він проявив...
Язиком ,,плескати,,вміє,ми це вже оцінили
Тепер залишилося ще ділом підтвердити,щоб в очах форумчан не виглядати як ...
Бо такий його пост виглядає,як вислів ...
Напевно мій вислів сильно зачепив вашу душу. Що і досі спокою недає.
Ви самі дуже добре знаєте ту ціну рушниць яких виставляєте на оцінку. Це Ваш заробіток. Але не навязуйте власну думку іншим форумчанинам порівнюючи їх статки до сесеровських авто.турецьких рушниць та "жінок". І можливо у Вас хтось замовить цю рушницю мрії.

І на особистості не варто переходити.!
 

Кузнец144

Мисливець
Ну єто уже переходит всякие рамки, где админы?
Если и дальше будет оценка идти такими "специалистами" то пропал форум.
Одному подари, другой хочет знать, кто сколько зарабатывает и т.д. и т.п. Так, блин пишут бред люди вроде не новички! Просто АУТ!
чего вы так возмущаетесь?
человек не для себя берет и вообще если возьмет!
интересна только МАРЖА!
мое ценообразование исходило только из того что написано выше.
никого не хочу обидеть! с уважением.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
чего вы так возмущаетесь?
человек не для себя берет и вообще если возьмет!
интересна только МАРЖА!
мое ценообразование исходило только из того что написано выше.
никого не хочу обидеть! с уважением.
Все нормально,камрад!
Пан Оptimum не Вас мав на увазі
З Повагою!
 

яяя

Мисливець
Думаю новий власник Бекачії дуже засмутиться, якщо продану йому рушницю, я комусь почну дарувати:) Рушниця давно продана і тема закрита. Надійній команді тра бути уважнішим, якщо вона надійна. Я не пропонував шановному топікстартеру дурниці, тому початок цього флеш мобу не зобов'язаний брати на свої хрупкі плечі. Просто, якщо почнуть даруввти такі гарні рушниці, я наголошую, що в черзі я перший:)
Цікаво, реальний покупець вже знайшовся?
А взагалі багато тем топікстартера, до їх чистки виглядають як ця...
Гарну справу робить людина, але харошімі дєламі праславітся нєльзя ...
Ми, завдяки Констянтину, маємо можливість за відносно помірні гроші, доторкнутись до світових виробників у казковому стані, тому я б не розглядаю працю цієї людини як торгівлю, як на мене це просвітлинецька діяльність, і як гарний вчитель, Костя має залізні нерви.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Думаю новий власник Бекачії дуже засмутиться, якщо продану йому рушницю, я комусь почну дарувати:) Рушниця давно продана і тема закрита. Надійній команді тра бути уважнішим, якщо вона надійна. Я не пропонував шановному топікстартеру дурниці, тому початок цього флеш мобу не зобов'язаний брати на свої хрупкі плечі. Просто, якщо почнуть даруввти такі гарні рушниці, я наголошую, що в черзі я перший:)
Цікаво, реальний покупець вже знайшовся?
А взагалі багато тем топікстартера, до їх чистки виглядають як ця...
Гарну справу робить людина, але харошімі дєламі праславітся нєльзя ...
Ми, завдяки Констянтину, маємо можливість за відносно помірні гроші, доторкнутись до світових виробників у казковому стані, тому я б не розглядаю працю цієї людини як торгівлю, як на мене це просвітлинецька діяльність, і як гарний вчитель, Костя має залізні нерви.
Дякую,камрад,за позитивний пост!
З Повагою!
 

Varjag229

Слідопит
Як досвідчений продавець ТС знає ціну любого предмета там і тут. В цьому розділі - "пошук потенційного покупця", тобто, аукціон, не обмежений правилами розділу продаж.
П.С. Я б цінив цю горизонталку в одному ряду з Беретта 471.
 
Статус
Закрита.
Зверху