Browning BSS горизонталка 20 калібру

Статус
Закрита.

Махони

Новачок
Вы не указали, что один спуск и селектора нет. Такое, могу ошибаться.
Старт - 2000у.е., а там..., кто - кого)
Пукалка, шо с неё взять?))) (шутка).
 

tyrist 1945

Тигр
Не хочу нікого образити в кожного своя думка, нема нічого легендарного,защо платить такі кошти ,за назву браунінг нема сенсу.Краще купить іж58\20в харошому сохрані .
Ось це правильно! І мотоциколь Мінськ!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

okhorly

Слідопит
Вітаю камрад!
За такі кошти,Ви врядчи,в такому стані(нової)навіть в Америці її знайдете
Рушниці 44 роки,а вона ще ,,дівонька не цілована,не любована,,:)
Та й порівняння Браунінг і Фабарм-не то пальто,не той пошив
Може я помиляюся,але це моя персональна думка
Ні в якому випадку не хотів образити власників Фабармів
Был у меня Фабарм, и рядом с Браунингом не стоял.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Розсмішили деякі пости камрадів
Все Ок,надіюсь,що ніхто нікого в моїй темі не образив;)
Говорив з власником на рахунок чоків
Циліндр з напором в півчок з напором
Я переглянув деякі фото подібних ружиків з американських сайтів і на всіх є такіж клейма-зірочки,як і на цій рушниці ** і *, хоча власники вказують різні дульні звуження
Думаю,що ці звуження найкраще підійдуть для цієї рушниці
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вы не указали, что один спуск и селектора нет. Такое, могу ошибаться.
Старт - 2000у.е., а там..., кто - кого)
Пукалка, шо с неё взять?))) (шутка).
Так,не вказав за селектор-він є,як і у більшості однокуркових Браунінгів(SST single selected trigger)
Один курок видно на фото
 

tyrist 1945

Тигр
що нікого цим не образив
Нікого
Але не оцінили рушницю. Ви порівняли її з іж 58
Це був не гумор..На мою думку кожна людина вартує щось доброго, якісного, красивого. Гарної жінки, доброго автомобіля і хорошої рушниці.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Нікого

Але не оцінили рушницю. Ви порівняли її з іж 58

Це був не гумор..На мою думку кожна людина вартує щось доброго, якісного, красивого. Гарної жінки, доброго автомобіля і хорошої рушниці.
Повністю з Ігорем згідний у цьому!
Життя лише одне і надто коротке,щоб їздити на російських авто,стріляти з турецької зброі і ,,залицятися,,до ... жінок:cool:
 

Александр 1975

Мисливець
Повністю з Ігорем згідний у цьому!
Життя лише одне і надто коротке,щоб їздити на російських авто,стріляти з турецької зброі і ,,залицятися,,до ... жінок:cool:
А ,що в цій рушниці видатного,запирання на один крюк ,ежектор,один спуск і нема селектора . То це така видатна зброя?Я думав В25 видатна,авто5,425,525.
 

яяя

Мисливець
Селектор чи ні та скільки крюків на мою думку тут не принципово, ніхто таку рушницю не буде купувати щоб вистрілювати тисячі патронів. Тут ми маєм виробника, вік ,стан та рідкість в наших краях. Все інше то другорядне.
Свою думку я сказав, люблю я 20 ки, але як на мене б 25 більш цікавий варіант, хто є поціновувачем горизонталки той може і більше запропонувать. Але якщо 3-3,5 то це вже тільки в колекцію, а там тра гравюри, вєнзєля та фальшдоски:)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Изготовлено в 1976 году.
Не бачу року випуску 1976??!З середини 70-х років Браунінг ввів в номері буквовий додаток,який відповідав рокам випуску.1976 року відповідав додаток RT.Його в номері виставленої рушниці немає!В такому випадку рік випуску може дати лише сервісний відділ Браунінга!!
 
Останнє редагування:

shpak

Мисливець
Повністю з Ігорем згідний у цьому!
Життя лише одне і надто коротке,щоб їздити на російських авто,стріляти з турецької зброі і ,,залицятися,,до ... жінок:cool:
Всі знають,чому на Червоній площі не дають порад...?) Але я попробую дати,на мій погляд,добру пораду(автору теми)! Зробіть аналогічно як з автомобілями,що приходять до нас з США і Канади. Візьміть ціну данної зброї,доплюсуйте розмитнення,доставку,документи і свій інтерес...(в авто 600-800$).Получиться енна сума,от і озвучте її на форумі.Так буде краще,як для Вас,так і для потенційного покупця. Тим більше,що Ви періодично викидаєте не погану зброю,якої на Укр. ринку немає,для тих,хто шукає ексклюзив.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Більшість мисливської гладкоствольноі зброі від концерну,це півавтомати і вертикалки-модель BSS взагалі,на скільки я це розумію,була розроблена і йшла на експорт для Північної Америки,так як на Євроринку ці моделі не зустрічаються,а якщо і проскакують горизонталки Браунінг made in Belgium,то ціни там ого-го і більшість з них або custom shop штучні екземпляри,або повнозамкові і тд
Тому ця модель і була серійною,і випускалася в Японії,щоб пересічний мисливець міг собі її ,,дозволити,,
https://www.gunsinternational.com/g...lebeau-courally-12-gauge.cfm?gun_id=101069712
Ось бельгійська горизонталка від custom shop
10000$
 
Статус
Закрита.
Зверху