Chiappa M6-Survival 20/22WMR+X caliber вставки 45/ACP i 410/45LC

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Маю таку цікаву іграшку
Виготовляє італійська фірма Chiappa,яка білшість продукції відправляє на Американський ринок
Комбінована зброя виживання,складається навпіл,оснащена планками Пікатіні зверху,і по боках,екстрактор
Зброі 2 роки,настріл по 15-20 набоїв з кожного ствола
Додаткові вставки роблять зброю досить універсальною для ,,любих случяєв жизні,,
410/45 Long Colt -завдяки нарізам,по всій довжині вставки,жакан 410 калібру точно летить на досить далеку відстань,а 45 LC має дуже потужну пробивну і зупиняючи дію
45 авто,з нарізами,теж дуже потужний і досить точний набій
Комбінашку досить легка,вага десь 2,65 кг,, матеріал сталь і наповнювач з пінопласту військового ґатунку,де в прикладі вмонтовано відсік на набої і капсулу з викруткою і йоршиком-чисткою
Довжина ствола 18,5 інч(47 см)
Повна довжина 88 см
Відкритий,діоптричний приціл,мушка люмінесцентна червона
В 20 к-напівчок
Знаю,що таке чудо в Укр не завозять,от і вирішив привезти
Когось цікавить???
1E501ED7-6B86-4187-ADC5-6CC7EC2F532E.jpeg
38D3C61A-9B2A-4BF0-9E0F-79579D069184.jpeg
23902ADB-BF60-4079-A440-D442E6848727.jpeg
13402B28-89B0-4DEE-9D7B-BD1C27A2AC01.jpeg
9063783E-1F5F-49CB-886E-080D3891248E.jpeg
347DD0D0-A54A-4A96-BD20-98EFFE35B02B.jpeg
D60099C4-4554-49E9-98D0-764A4FC9E8D1.jpeg
6AA95C50-D2E2-4982-9D16-4BCBCB9AD590.jpeg
612750F0-0023-47C7-8FEA-52185D9FA738.jpeg
72D6D18E-6EA3-4205-B5C4-525B1D6F75A9.jpeg
478CF66B-5EE6-46D1-8D80-41FA4E8E8AFE.jpeg
 

Fonex

Снайпер
Штука любопытная, в Украину завозять такие только в 12/22лр, без вставок(да и их использование на охоте вне Закона. ИМХО). Калибры непопулярные у нас(вставки)ИМХО. Да и Чиаппа не очень то делает оружие. ИМХО. Но если кому приглянется, а такие, думаю, будут, то цену вижу в районе 30-32 тыс. грн. Почему именно такую, потому что "украинские" Чиаппы в 12/22лр стоят под 22 тыс., а тут еще 2 вкладыша, но это все б/у и очень на любителя. Это ИМХО, и может мой подход к цене неправильный, но как-то так!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
А ссилочку можете скинути,де Чіаппа продається в Укр?буду вдячний
Може мені з Канадського ІР адреса не вибиває всі Укр сайти?
До речі,не погоджуся з Вами на рахунок якості виробів фірми
Я маю цю,і парочку Chiappa Little Badger в 22WMR i 17 HMR,я дуже задоволений і дизайном,і якістю виконання,і взагалі всім-прості,надійні штуцери,там нічому ламатися,як такому,в парі з простим каліматором,любий з них досить точний,та ще й легкий і компактний-склав вдвоє і в рюкзак за плечі,важить любий з них 1,3 кг
В Америці вони досить популярні
Так що неякість тут не дуже проходить

 

Корнилов

Снайпер
Вітаю
А ссилочку можете скинути,де Чіаппа продається в Укр?буду вдячний
Може мені з Канадського ІР адреса не вибиває всі Укр сайти?
До речі,не погоджуся з Вами на рахунок якості виробів фірми
Я маю цю,і парочку Chiappa Little Badger в 22WMR i 17 HMR,я дуже задоволений і дизайном,і якістю виконання,і взагалі всім-прості,надійні штуцери,там нічому ламатися,як такому,в парі з простим каліматором,любий з них досить точний,та ще й легкий і компактний-склав вдвоє і в рюкзак за плечі,важить любий з них 1,3 кг
В Америці вони досить популярні
Так що неякість тут не дуже проходить

Наверное человек писал, не о качестве,а то,что у этой фирмы,оружие не основной профиль! А ружик мне нравиться! А ружик мне нравиться!
 

Корнилов

Снайпер
Вітаю
А ссилочку можете скинути,де Чіаппа продається в Укр?буду вдячний
Може мені з Канадського ІР адреса не вибиває всі Укр сайти?
До речі,не погоджуся з Вами на рахунок якості виробів фірми
Я маю цю,і парочку Chiappa Little Badger в 22WMR i 17 HMR,я дуже задоволений і дизайном,і якістю виконання,і взагалі всім-прості,надійні штуцери,там нічому ламатися,як такому,в парі з простим каліматором,любий з них досить точний,та ще й легкий і компактний-склав вдвоє і в рюкзак за плечі,важить любий з них 1,3 кг
В Америці вони досить популярні
Так що неякість тут не дуже проходить

Прикольно)))
 

Fonex

Снайпер
Вітаю
А ссилочку можете скинути,де Чіаппа продається в Укр?буду вдячний
Може мені з Канадського ІР адреса не вибиває всі Укр сайти?
До речі,не погоджуся з Вами на рахунок якості виробів фірми
Я маю цю,і парочку Chiappa Little Badger в 22WMR i 17 HMR,я дуже задоволений і дизайном,і якістю виконання,і взагалі всім-прості,надійні штуцери,там нічому ламатися,як такому,в парі з простим каліматором,любий з них досить точний,та ще й легкий і компактний-склав вдвоє і в рюкзак за плечі,важить любий з них 1,3 кг
В Америці вони досить популярні
Так що неякість тут не дуже проходить
На счет качества, то передаю лишь отзывы владельцев в Украине, так как сам подумывал о Баджере, но отговорили, не исключаю, что на Украину идет хужего качества, чем в Канаду и США, да и цены там на них вовсе копейки(и выкинуть не жалко). Хотя, когда я о них искал информацию и смотрел те же видео в нэте(англоязычные), то видел много проблемных Чиапп, хотя, это были карабины М1 от Чиаппы. ИМХО
Ссылка, конечно, пожалуйста!
https://tactical-systems.com.ua/nareznoe-ognestrelnoe-oruzhie/filter/brand=173/
 

Fonex

Снайпер

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
На счет качества, то передаю лишь отзывы владельцев в Украине, так как сам подумывал о Баджере, но отговорили, не исключаю, что на Украину идет хужего качества, чем в Канаду и США, да и цены там на них вовсе копейки(и выкинуть не жалко). Хотя, когда я о них искал информацию и смотрел те же видео в нэте(англоязычные), то видел много проблемных Чиапп, хотя, это были карабины М1 от Чиаппы. ИМХО
Ссылка, конечно, пожалуйста!
https://tactical-systems.com.ua/nareznoe-ognestrelnoe-oruzhie/filter/brand=173/
За ссилочку thanks a lot
Я чекав на М6 в 20/22wmr майже рік,вони дуже рідко проскакують навіть в Канаді,більшість у цьому калібрі йде в США,тому коли прийшов імейл,что вони появилися,то я відразу взяв 2 штуки,щоб 1 затрати в Укр,плюс докупив комплект вставок-їх там було 6 штук,я залишив ці 2,а інші продав,бо пістолетні калібри мене не цікавили,хоча 45лонг кольт і 45 авто-це майже одинакові набої по калібру,різниця лише,в довжині гільзи і кольт ще й під .410 гладкий,а от це вже дуже ,,удобно,,
Бачу,що в цьому калібрі в Укр вони теж не поставляються,поки що,по крайній мірі
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
И как Вам по точности, кучности "маленькие барсуки"?На сколько удобно стрелять и целиться с механических прицельных?
Досить нормально,треба трішки привикнути і потренуватися,тим більше,якщо людина невеликого росту,то ще простіше
Але найкращий варіант,то каліматор-тоді ,,борсучок,,просто одне задоволення-17 hmr мій любимий,той набій досить точний і потужний,як для патрону кільцевого запалення,брав з нього койота з одного пострілу десь за 100 м
 

Fonex

Снайпер
Досить нормально,треба трішки привикнути і потренуватися,тим більше,якщо людина невеликого росту,то ще простіше
Але найкращий варіант,то каліматор-тоді ,,борсучок,,просто одне задоволення-17 hmr мій любимий,той набій досить точний і потужний,як для патрону кільцевого запалення,брав з нього койота з одного пострілу десь за 100 м
Ну, у нас "барсучки" только в 22 лр завозят...И то, звонил сегодня, ради интереса, то обычных нет, только в дереве остались и цена за 9 тыс. грн., то есть переплата за дерево 3 тыс. грн....:eek:
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ну, у нас "барсучки" только в 22 лр завозят...И то, звонил сегодня, ради интереса, то обычных нет, только в дереве остались и цена за 9 тыс. грн., то есть переплата за дерево 3 тыс. грн....:eek:
Я б не брав у дереві,взагалі не має шарму-скелетон набагато прикольніший,естетичніший і ергономічний,в рюкзаку його взагалі не відчуваєш по такій вазі-можна ще паракордом(мотузкою) обтягнути і тоді взагалі красава!
Цікаво,чому до нас такі калібри,як 22wmr,17 hmr Чіаппа не завозять?
Вони набагато цікавіші від простого ,,мєлкаша,,
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Приїхала Чіаппа в Ук
Є також Little Badger у калібрi 17 HMR
Переношу у відділ продажу!
Дякую всім за участь у обговоренні!
 
Статус
Закрита.
Зверху