Core LZR-G01

Статус
Закрита.

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У меня тяга к "минимализму" :) Отдача 25-граммовыми патронами больше чем 22-граммовыми :D А в Алтае и ТОЗ-БМ отдачу от патронов 20-го калибра я не ощущаю совсем :)
И зачем лишний килограмм металла в ИЖ-18 Спортинг - я не в курсе.
Я думал ИЖ-18 20-го калибра тяжелее моего турка, так субъективно казалось.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
У меня тяга к "минимализму" :) Отдача 25-граммовыми патронами больше чем 22-граммовыми :D А в Алтае и ТОЗ-БМ отдачу от патронов 20-го калибра я не ощущаю совсем :)
И зачем лишний килограмм металла в ИЖ-18 Спортинг - я не в курсе.
Я думал ИЖ-18 20-го калибра тяжелее моего турка, так субъективно казалось.
24-25 гр. это все что было. Больше не заряжал, да и зачем, меньше пока тоже. Не знаю, может у меня патроны такие, ты же знаешь, я "неправильно" заряжаю, на тырсе:D
Голуби падали, сороки падали, что ещё..:)
Зато до сих пор помню стрелял я как-то из 17-го Ижа Асканией 28 гр., вот это был Пи.....ц!:mad:
Больше не хочу:D
По весу... это ещё то, старое 18-е, не Спортинг, слава Богу ))
 

serj11

Мисливець
24-25 гр. это все что было. Больше не заряжал, да и зачем, меньше пока тоже. Не знаю, может у меня патроны такие, ты же знаешь, я "неправильно" заряжаю, на тырсе:D
Голуби падали, сороки падали, что ещё..:)
Зато до сих пор помню стрелял я как-то из 17-го Ижа Асканией 28 гр., вот это был Пи.....ц!:mad:
Больше не хочу:D
По весу... это ещё то, старое 18-е, не Спортинг, слава Богу ))
Да купил я как то на " безрыбье"пачку Тахо "Буран"28 грамм.и стрелял со своего Иж 18-20кл.плечо синее от фазана одни крылья радости никакой.
 

Volodimir Savchenko

Новачок
Доброго всем времени суток!Случайно набрел на вот такой шедевр...))))))
http://www.gun.lviv.ua/index.php/zbroya-i-komplektuyuchi/zbroya/hladkostvolna/core-lzr-g01-3
Есть ли реальные владельцы?Как-то стало интересно, что за зверь такой, как себя показал???Интересно, что 8550 грн за п/а да еще и в комплектации комбо...)))))Кто имел честь пользоваться - пишите, интересно))))
Купив таку саму вдерві кулі ставить з короткого ствола добре здовгого піднімае вверх сантиметрів на 20 -25 на 50 метрів дріб кучність добра соосність чоків бажае кращого настріл порядка 50-70 патронів перезаряжае добре стріляв самокрутом і магазинними кулі діабола і полева 1 полева6
 

Тарас_Когут

Мисливець
Не відхиляйтеся від теми, значить скажу так. Купив таку тестю в пластику тиждень назад, ствольна коробка кольору бронза. Два стволи 50 і 76 см. Вибирав особисто довго, так як багато на мою думку браку. Хромування набагато гірше за иж чи тоз, мц, маю доречі їх тому і порівнюю. Стріляв з довгого ствола в тирі з кулі скорпіон, зауважень не має чок 0'25, з короткого на 40 м. З картечі і куль карат і шериф, все добре, правда вносив корективи у цілик, він регулюється на короткому стволі. Сверління циліндр на короткому стволі. Дуже сподобався бій, кулями і картеччю. Із затвором все просто і стандартно, все виймається. Утикань, чи інших проблем не було. За ці гроші на одне життя точно вистачить цієї зброї . Собі не купував бо маю мц 20 01 ш та иж 27 Ем. Не бачу потреби у туркові. Місця спайки вибрав такі що були в нормі, хоча у інших були проблеми в місцях зварювання і хром в стволі не скрізь добрий.
 
Статус
Закрита.
Зверху