CZ 527

Статус
Закрита.

Ustos

Новачок
Добрий вечір. Маю у власності cz 527 luks у 223 калібрі. Чи можна нарізати на ствол різбу під саунтмодератор? Чи вплине це на результати стрільби?
 

Dimastiy

Мисливець
Добрий вечір. Маю у власності cz 527 luks у 223 калібрі. Чи можна нарізати на ствол різбу під саунтмодератор? Чи вплине це на результати стрільби?
В залежності хто буде різати. На 527 часто з заводу треба було виправляти корону, можна попросить щоб полірнули паралельно. Чи вплине на результати стрільби, це вже час покаже. Якщо Ви не вмієте стріляти, то модер тут безсилий ;)
 

Тарас_Когут

Мисливець
Зміниться точка попадання 100 відсотків. В мене почало прилітати на 100 м. На 8 годину приблизно 3 см. від центру. Думаю що в залежності від глушника,будуть зміни в попаданні. Взагалі, потрібно з глушником окремо пристрілювати карабін.
 

Ustos

Новачок
Зміниться точка попадання 100 відсотків. В мене почало прилітати на 100 м. На 8 годину приблизно 3 см. від центру. Думаю що в залежності від глушника,будуть зміни в попаданні. Взагалі, потрібно з глушником окремо пристрілювати карабін.
Дякую за відповідь. Але майстер пропунує торцювати зріз ствола щоб можна було надійно притиснути глушик. Необхіно буде зняти так званий кратер. Чи потрібно це робити? Може існують інші способи кріплення глушника.
 

Ustos

Новачок
Дякую за відповідь. Підкажіть будь-ласка, як можна зняти наплив з ствола де кріпиться мушка.
 

tyrist 1945

Тигр
Може існують інші способи кріплення глушника
Так, існують. Цангові.
Але майстер пропунує торцювати зріз ствола щоб можна було надійно притиснути глушик.
Майстер знає що робить... Правда я не розумію навіщо торцювати рівний дульний зріз.
 

Dimastiy

Мисливець
Дякую за відповідь. Але майстер пропунує торцювати зріз ствола щоб можна було надійно притиснути глушик. Необхіно буде зняти так званий кратер. Чи потрібно це робити? Може існують інші способи кріплення глушника.
Треба до цього віднестися дуже серйозно, оскільки кратор отой, зветься "корона", і від того на скільки вона якісно і правильно зроблена, залежить кучність. Зіпсувати її простіше всього.
 
Статус
Закрита.
Зверху