FERLACH

Андрій78

Мисливець
Смешно! На других ресурсах цена уже опущена до 500 у.е. Нужно понимать что тоже наверное без согласия хозяина. Хотелось бы узнать реальную стартовую цену на которую согласен хозяин!
 

Olexandr

Мисливець
Телефонуйте домовляйтесь, власник в курсі, ціну на віддачу регулюйте з ним особисто
 

alter74

Мисливець
Так а про що домовлятися? Власник сказав що стартова цiна 1000$:eek:
Патрони не вiдомi, стан нарiзного - загадка, загальний стан - жах.. В дозволi записано неiснуючий калiбр, який при переоформленнi буде записаний новому власнику. А потiм вiдстрiл в НДКЦ неiснуючих в природi потронiв... Та ну його нафiг))
 

Olexandr

Мисливець
Впевнений що сторгуватись можна, оглядайте в живу, пропонуйте власнику свою ціну. Як по мені домовитись при бажанні можна завжди. Розумію що бажання продати за ті гроші наявне, але реальний стан речей говорить про зниження вартості. Тому і домовитись не думаю буде проблемою, на мою думку тут повинен бути торг до перемоги.
 

alter74

Мисливець
Власник сказав, що ''за 500$ немає й мови, хай краще у мене залишиться..''
На конкретні питання по нарізному стволу не відповів.
Відповідно для себе я отримав достатньо інформації, щоб перестати цікавитися даним тройником))
 

СерыйП

Слідопит
Очередное ружье Геринга. Выкопано в сарае. Не верю, что зарегистрированное ружье может быть таким ржавым. Владелец не знает калибр!
Читаю на трех ресурсах выставлено на продажу. Но хозяину лучше не звонить - он называет сумму выше, чем в объявлении. Вот такой интересный бизнес.
 
Останнє редагування:

Olexandr

Мисливець
Очередное ружье Геринга. Выкопано в сарае. Не верю, что зарегистрированное ружье может быть таким ржавым. Владелец не знает калибр!
Читаю на трех ресурсах выставлено на продажу. Но хозяину лучше не звонить - он называет сумму выше, чем в объявлении. Вот такой интересный бизнес.
На 5-ти ресурсах
Очередное ружье Геринга. Выкопано в сарае. Не верю, что зарегистрированное ружье может быть таким ржавым. Владелец не знает калибр!
Читаю на трех ресурсах выставлено на продажу. Но хозяину лучше не звонить - он называет сумму выше, чем в объявлении. Вот такой интересный бизнес.
Гебельса )))))))
 

СерыйП

Слідопит
Именно Геринга. В околооружейной тусовке есть такой общепринятый термин "ружье Геринга", что означает определенный тип не столько ружей, сколько продавцов. Пошло это с тех пор, как массово начали продаваться зауэры и зимсоны "с личной коллекции Геринга" (со свидетельствами очевидцев, дедов, которые лично их снимали со стены замка Геринга, со справками выданными лично Герингом.... и пр.). Своими глазами видел эти объявы на ГанзРу. Хотя известно, что у Геринга вообще не было этих ружей, а собирал он только английские.
 

Olexandr

Мисливець
Именно Геринга. В околооружейной тусовке есть такой общепринятый термин "ружье Геринга", что означает определенный тип не столько ружей, сколько продавцов. Пошло это с тех пор, как массово начали продаваться зауэры и зимсоны "с личной коллекции Геринга" (со свидетельствами очевидцев, дедов, которые лично их снимали со стены замка Геринга, со справками выданными лично Герингом.... и пр.). Своими глазами видел эти объявы на ГанзРу. Хотя известно, что у Геринга вообще не было этих ружей, а собирал он только английские.
Я зрозумів що Ви мали на увазі, просто пожартував. Вчора дивився різні схожі тройнічки на німецькому аукціоні просто з цікавості. Дуже до вподоби припав М30. Якісно зроблені класні апарати і вартість там сяга огого яких висот. Хочу зазначити все ж тоді робили на славу що не скажеш про нові легкосплавні колодки у Кріках - (для прикладу), так як мав свій час справу з ними, покриття нових не настільки стійке до механічних впливів як би хотілося, враховуючи їх вартість
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Хотя известно, что у Геринга вообще не было этих ружей, а собирал он только английские.
Ну це вже ду-у-уже круті заяви з вашої сторони!!Була зброя,причому і німецька(основна кількість) і англійська.А знаходиться вона в основному в приватних колекціях в США,але є і в музеї зброї в Німеччині!!!А вас обдурили,причому нагло!:p:cool::D















 

Андрій78

Мисливець
Был мой товарищ на днях у хозяина на смотринах. Просто металлолом . 500 уе это очень много за эту железку. Хотя реставрации ещё подлежит.
 

alter74

Мисливець
Был мой товарищ на днях у хозяина на смотринах. Просто металлолом . 500 уе это очень много за эту железку. Хотя реставрации ещё подлежит.
Так откройте тайну, код какой все же патрон нарезной ствол?
 
Зверху