Franchi Affinity

Waldi2000

Мисливець
почему А. Кульбицкий, опять навешал приблуд на пприклад? не хватает проставок чтоб подогнать под себя приклад? или он много пулей собрался стрелять и ему так удобно, как думаете?
 

миклован

Снайпер
Угу, и личину затвора вынимает плоскогубцами ))))) Хотя это рукоять затвора ))
Да , этот парень явно мнит себя телезвездой , ну прям очень много болтовни и ошибок . Особенно " нравится " как он установил калиматор . Вот как надо , это у меня.
 

Вкладення

Stanislav Fursa

Снайпер
почему А. Кульбицкий, опять навешал приблуд на пприклад? не хватает проставок чтоб подогнать под себя приклад? или он много пулей собрался стрелять и ему так удобно, как думаете?
Думаю для кульової стрільби, так-як він часто стріляє (тестує) кульові набої, то думаю, що наступні кульові тести проводитимуться з Франкі, бо в більшість мисливців є Франкі і всі полюють зі стволами 71 - 76 см, а з Мосом, 51-см стволом (тактичним) майже ніхто не полює. З Франкі тести будуть більш реальніші, типу реальні умови стрільби (такі, як на полюванні).
Це просто така моя думка, може йому просто так зручно стріляти і не важливо, чи кульовими, чи дробовими набоями.

Добре, далі по темі говоримо.
 

миклован

Снайпер
Да , этот парень явно мнит себя телезвездой , ну прям очень много болтовни и ошибок . Особенно " нравится " как он установил калиматор . Вот как надо , это у меня.
Так установленный калиматор не повышает линию прицеливания , так как находится прямо на ней , и не надо ничего лепить на ложу.
 

Waldi2000

Мисливець
Да , этот парень явно мнит себя телезвездой , ну прям очень много болтовни и ошибок . Особенно " нравится " как он установил калиматор . Вот как надо , это у меня.
теперь мне понятно, зачем он поднял гребень приклада чтоб смотреть в колиматор, который у него высоко,
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Так установленный калиматор не повышает линию прицеливания , так как находится прямо на ней , и не надо ничего лепить на ложу.
Як варіант, теж помітив, що коліматор високо поставив і під рівень коліматора (для прицілювання) підняв "щічку" на прикладі, щоб сходилось майже в одну лінію.
 

barabaka

Слідопит
Вот и я так думаю. Если на чоках пишут сделано в Турции то почему на стволе не пишут
пишут что сделано в Италии а не в Турции, просто буква Ф вводит в заблуждение
Кто пишут??? При чем тут Турция? На каких чоках написано Турция? Вы можете четко сформулировать мысль? Вы сейчас про какое ружье говорите?
 

barabaka

Слідопит
почему А. Кульбицкий, опять навешал приблуд на пприклад? не хватает проставок чтоб подогнать под себя приклад? или он много пулей собрался стрелять и ему так удобно, как думаете?
Он там пули льет сотнями. Подозреваю, что любит пострелять по мишеням.
 

CheshireCat

Мисливець
Да , этот парень явно мнит себя телезвездой , ну прям очень много болтовни и ошибок . Особенно " нравится " как он установил калиматор . Вот как надо , это у меня.
Та ладно, нормальний хлопець, де ви там звєзду побачили?

Щодо правильності і неправильності установки коліматора, це нагадує всім відому війну між «гостроконечниками» і «тупоконечниками» у Джонатана Свіфта. :)
На мою думку, немає такого поняття, як "правильно" в цьому випадку.
У нього досить високий коліматор, тому і щока висока.
Це не значить неправильно, хоча я собі ніколи б так не поставив.
І він дійсно багато стріляє кулями.

Ось тут, наприклад, приціл зовсім вперед винесений.
І дуже популярне положення, до речі.
photo5280867912447536037.jpg

Головне - результат.
 

миклован

Снайпер
Та ладно, нормальний хлопець, де ви там звєзду побачили?

Щодо правильності і неправильності установки коліматора, це нагадує всім відому війну між «гостроконечниками» і «тупоконечниками» у Джонатана Свіфта. :)
На мою думку, немає такого поняття, як "правильно" в цьому випадку.
У нього досить високий коліматор, тому і щока висока.
Це не значить неправильно, хоча я собі ніколи б так не поставив.
І він дійсно багато стріляє кулями.

Ось тут, наприклад, приціл зовсім вперед винесений.
І дуже популярне положення, до речі.
Переглянути вкладення 545540

Головне - результат.
Вот как раз на результат , положение калиматоре и влияет . Если на всидку глаз на в калиматоре , то пока вы найдете марку , дичь улетит .
 

миклован

Снайпер
Та ладно, нормальний хлопець, де ви там звєзду побачили?

Щодо правильності і неправильності установки коліматора, це нагадує всім відому війну між «гостроконечниками» і «тупоконечниками» у Джонатана Свіфта. :)
На мою думку, немає такого поняття, як "правильно" в цьому випадку.
У нього досить високий коліматор, тому і щока висока.
Це не значить неправильно, хоча я собі ніколи б так не поставив.
І він дійсно багато стріляє кулями.

Ось тут, наприклад, приціл зовсім вперед винесений.
І дуже популярне положення, до речі.
Переглянути вкладення 545540

Головне - результат.
И при чем тут нарезняк с оптикой до калиматоре на дробовика , вы что курите ?
 

CheshireCat

Мисливець
Вот как раз на результат , положение калиматоре и влияет . Если на всидку глаз на в калиматоре , то пока вы найдете марку , дичь улетит .
Так дехто вважає, що для стрільби навскидку відстань між оком і пристроєм краще навпаки - збільшити.

Ну це ж суто індивідуально все.
Комусь так зручніше, комусь - по-іншому.
Хтось двома очима цілиться, хтось примружує.


И при чем тут нарезняк с оптикой до калиматоре на дробовика , вы что курите ?
Оу, полєхше, "што ви курітє", ти диви.
Я поки що з повагою спілкувався, не треба гопоту включать.
В такому разі в дискусії конструктиву буде мало, все скотиться до взаємних образ.

Та при тому, що і там, і там - він встановлений для кульової стрільби.
І способи прицілювання у людей різні, кожний цілиться так, як йому комфортно.
Це - нормально.
 
Останнє редагування:

миклован

Снайпер
Так дехто вважає, що для стрільби навскидку відстань між оком і пристроєм краще навпаки - збільшити.

Ну це ж суто індивідуально все.
Комусь так зручніше, комусь - по-іншому.
Хтось двома очима цілиться, хтось примружує.



Оу, полєхше, "што ви курітє", ти диви.
Я поки що з повагою спілкувався, не треба гопоту включать.
В такому разі в дискусії конструктиву буде мало, все скотиться до взаємних образ.

Та при тому, що і там, і там - він встановлений для кульової стрільби.
І способи прицілювання у людей різні, кожний цілиться так, як йому комфортно.
Це - нормально.
Прошу прощение со смартфона смайлики не вставляются почему-то , про курение это шутка , а про ваши посты я думаю вы никогда не стреляли с калиматором по пернатой дичи , если стреляли вообще . Потому что не понимаете что пишите . С открытим калиматором с дробовика нужно стрелять с двумя открытии глазами , как впрочем и без него , кто стреляет жмуря один глаз , тот никогда хорошим стрелком не будет , это аксиома. Стреляю с детства и кое что в этом смыслю , был чемпиона района по пулевей стрельбе . В пулевой стрельбе тоже глаз не жмурят , а закрывают очки не ведущий глаз непрозрачной шторой.
 
Ясно.
А из чего такой вывод сделали?
Два года назад покупал Франки и там на пакетике с чоками было написано что сделаны в Турции, за все ружья производства Италии утверждать не буду, но где-то читал что для Бенелли, может не для всех, делают в Турции.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Два года назад покупал Франки и там на пакетике с чоками было написано что сделаны в Турции, за все ружья производства Италии утверждать не буду, но где-то читал что для Бенелли, может не для всех, делают в Турции.
Брехня!
 
Зверху