Franchi Affinity

китай

Слідопит
Є нова модель в лінійці Бенеллі бі даймонд , там акцент зроблений на особливе покриття стволів стійких до корозії і царапин , мінімально за цю модель потрібно витратити 80 тис. гр. І то я думаю , що при бажанні деяких так званих мисливців , можна ухайдохати і таку зброю.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Вибачатись не потрібно , все рівно , я це відео раніше також переглядав , вмене склалось таке враження , що ця зброя цілу ніч лежала мокрою не в чихлі, а мабуть десь в росі а то і в калюжі , Ви гляньте як розкис і розбуг шкіряний ремінь від води і потім знімає відео і гадить яка погана зброя , впевнений що сама брендова зброя не витримає такого неподобства.
Абсолютно згоден з Вами!
Як то кажуть "З дуру можна і хрусталь зламати")
А в власник з відео, із-за свого пофігізма "вхлопав" свою рушницю.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Наружное покрытие стволов - это проблема многих производителей. Если сильно ржавеет то тыщи за 2 можно сделать покрытие ржавым лаком, будет очень классный цвет и качество.
 

китай

Слідопит
Наружное покрытие стволов - это проблема многих производителей. Если сильно ржавеет то тыщи за 2 можно сделать покрытие ржавым лаком, будет очень классный цвет и качество.
Дві тисячі гривень , це максимум і проблема вирішена , згідний з Вами но сто відсотків , це найкраще вирішення цієї проблеми для особливо педантичних мисливців , до яких сам і відношусь.
 

Lanser30

Новачок
Я так зрозумів що проблем з механікою проблем і з боєм ружя тільки шкотильгає покриття .
 

ATIS

Снайпер
Я так зрозумів що проблем з механікою проблем і з боєм ружя тільки шкотильгає покриття .
В мене і з покриттям немає проблем, за зброєю потрібно просто доглядати. Є одна проблема, від інтенсивної експлуатації розсипається тильник, новий заказати не проблема, але ціна 700грн
 

Копатыч

Зброяр
В мене і з покриттям немає проблем, за зброєю потрібно просто доглядати. Є одна проблема, від інтенсивної експлуатації розсипається тильник, новий заказати не проблема, але ціна 700грн
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Затильники-benelli-vinchi-m2-comfort-sbe.84898/
если хлопцы отольют "новый", хотя бы в "половину" ....:rolleyes::rolleyes::oops::oops::oops: цены, то и заказал бы "тонкий", для своего Предатора ..... ( на всякий случай и для "зимы" )
я думаю, что затыльники - идентичны o_Oo_Oo_O
На моем Предаторе, то же "покрытие" оставляет желать лучшего, но таких :eek::eek::eek::confused::confused::mad::mad: пятен ржавчины, НЕ было ..... в дождь, туман .... протер тряпочкой ( всегда в кармане жилета, естественно, в целлофановом пакетике ), а тряпочка в масле ( масло для коробки авто, густое зараза, просто так не стирается ) и порядок :):):):)
 

fox88

Мисливець
Я бы сказал , что проблем у покрытия нет. Вопрос в классе обработки поверхности. А от этого напрямую зависит цена изделия. Франчи позиционирует свою продукцию, как бюджетную версию. Их ружья по определению не будут иметь качество обработки Бенелли, т.к. это не предусматривает цена.
 

китай

Слідопит
Обробка стволів франчі , аналогічна обробці стволів Бенеллі м2
 

Trigal

Снайпер
Обробка стволів франчі , аналогічна обробці стволів Бенеллі м2
А Бенелли М2 - это самое бюджетное ружьё в линейке Бенелли, которое выпускается для стран с низкой платежеспособностью населения, типа Украины, в конструкции которого сэкономили на чем могли, что бы в итоге получить низкую стоимость.
 

fox88

Мисливець
К стати, по видео о коррозии. Ружьё ещё даже не высохло окончательно. Такое ощущение, что оно ночь под дождём пролежало, а потом до обеда на этом столе лежало.
 

китай

Слідопит
К стати, по видео о коррозии. Ружьё ещё даже не высохло окончательно. Такое ощущение, что оно ночь под дождём пролежало, а потом до обеда на этом столе лежало.
Скоріш за все , а можливо і в мокрій траві , а хазяїн бухав пів ночі , а коли зранку з будуна пролупив очі ясні , вирішили зробити відос , мол який поганий виробник і що з моїм ружом .
приблизно так , можливо , це мої припущення.
 

Жека иж12

Мисливець
Зайдите в магазин, посмотрите франчи, повскидывайте ружьё, посмотрите обработку металла....и т.д. Потом проделайте ту же процедуру с турком ( retay,ozkan...). Потом у Вас появится своё мнение и предпочтение. При Вашем выборе, я выбрал бы retay masai mara в пластике. Плюсы: чоки 70 мм, быстросьёмный усм, возвратная пружина в прикладе...
 
Зверху