Franchi Affinity

китай

Слідопит
Тоді це відмінний результат. Кращого і бажати нічого.
Просто радіус це половина діатретра.
Так , ну і я задоволений , тому нічого іншого і не шукаю , хоч і не багато я з цих куль стріляв , повторив три підходи по три постріли , ще більше не повторював.
 

ВладОдесса

Мисливець
Доброе утро, коллеги. Всем большое спасибо за участие в данной беседе и советы. Буду пробовать линейку ТАХО. Ну и поищу Гуаланди...Надо по производителям погулять. Как только проведу отстрелы, обязательно поделюсь результатами. )))
 

китай

Слідопит

ВладОдесса

Мисливець
Таховскі Ураган, Торнадо і Карат, гарно летять з всіх рушниць що я маю. І не тільки в мене. Почніть спочатку з них. Дешево і сердито.
Доброе утро. Спасибо. Мне эта мысль тоже нравиться. Тем более слышу это уже не от одного человека.
 

RobertVerter

Мисливець
Все тема о продаже пропала ))))
Кстати еще вчера Франки стоила в Стволе 25,5, а сегодня 26,6 (((
 

Panters

Снайпер
Все тема о продаже пропала ))))
Кстати еще вчера Франки стоила в Стволе 25,5, а сегодня 26,6 (((
25830, сьогодні 26650, все рівняють до долярів з запасом,
своє вони не попустять, зі знижкою всеодно своїх 808дол. беруть.
Я хоч і натужно дошкрябав до такої суми (цілив на Нео 12), але
рушниця мені дуже подобається, сезон покаже як воно буде на практиці.
 

ВладОдесса

Мисливець
Коллеги, ничего не хочу сказать плохого про турков. Но лично на моей практике до покупки Франки, отстрелял сезон с турка. Были и осечки и недосылы. Причем разными боеприпасами.
Прошлый сезон отстрелялся с Франки почти всеми видами боеприпасов. Проблем не возникло вообще. Так же порадовали дальние выстрелы. При чем это была не случайность, а специально пробовал стрелять по утке/голубю последним из коллектива. Добывал. Ружье очень кучное и дальнобойное.
Особенно нравиться процесс чистки. Все легко и просто. 20 минут и все чисто.
За год эксплуатации внешние вид особо не изменился. ))
 

pasa bobkin

Мисливець
Купив рік тому, і я собі, афініті. Настріляв десь тисячі півтори, ніразу не підвило. З мінусів, баланс трішки на ствол, і дрібними номерами кучність слабувата, це як на мени. Атак упринципі нормальний ружик.
 

Lanser30

Новачок
Баланс ружя можна виправити грузкам шиномонтажними наклеїти в приклад . Я також мав турка АТА Армс Нео продав і купив Франчі це небо і земля. Я в кайфі
 

pasa bobkin

Мисливець
Протів тука дійсно небо, і земля. Був і вмени турок ТАРГЕТ бій був нипоганий, миханізм задовбав, то неподасть то два подасть, а дід кінець ще і затвор тріснув, хоть стріляв звжди 28 грам.
 
Зверху