Franchi Affinity

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем Lanser30, 31 жов 2019.

Вутка - все для охоты и рыбалки
 1. ATIS

  ATIS Снайпер

  В свій час хотів брати матрікса, але взяв аффініті, і ніразу не пожалів. Вона в мене " трудяга - корміліца ";):):D
   
  Корнилов та Жека иж12 подобається це.
 2. Safari
 3. Жека иж12

  Жека иж12 Мисливець

  По другому и быть не может)
   
  Корнилов та ATIS подобається це.
 4. fox88

  fox88 Мисливець

  Cужу по своему опыту и антропометрии. Аффинити лучше ложится при вскидке. Как по мне , то ложа более удобна.На НЕО 20 приходилось ерзать щекой по гребню приклада, чтобы поймать позицию. При стрельбе НЕО било в скулу. Пружина в прикладе или в цевье , думаю не столь принципиально. Главное , чтобы надёжно. В целом Франчи понравилось и главное его достоинство с пластиковым ложем, на мой взгляд, - это отсутствие желания трястись над ним и вздрагивать при каждом преодолении кустарника или переходе на моторке, как было с Браунингом в дереве. Очень - очень практичный и надёжный девайс.
   
  Dimastiy та Жека иж12 подобається це.
 5. Dimastiy

  Dimastiy Мисливець

  98 % всіх поломок рушниць, це криворукість власників, або повне не бажання вивчити специфіку своєї рушниці.
   
  Корнилов та ATIS подобається це.
 6. китай

  китай Слідопит

  Я також за франчі це замітив , що вона як кажуть лягає більшість мисливцям , чудовий хват руки на пістолетному руків’ї , і що головне прикладиста , чудова стрільба на вскидку, що характерно , як з низької , так і з високої планки .
  В своєму житті я багато пів автоматів тримав в руках , скажу що попадались більш дорогі Бенеллі і Беретти які не були так прикладисті , один Браунінг ще так чітко лягав.
   
 7. hnat

  hnat Мисливець

  Так, масай хороша машинка, шкода тільки, що нема із 71см. стволом
   
 8. китай

  китай Слідопит

  Моя Вам порада , як що франчі Вам до вподоби і підходить по вкладці і по інших параметрах , то купляйте , вона вартує цих грошей , це робоча конячка , надійна , проста в обслуговуванні , моя особиста думка , напівавтомат має бути такою робочою конячкою , щоб і в дощ і в спеку і в мороз працювала відмінно , а більш вишуканими мають бути класика , вертикалки і особливо горизонталки, і саме головне , люба зброя , чи то дорога і брендова , чи більш дешевша , потребують належного догляду і шани .
  Ні пуху Вам.
   
  Dimastiy подобається це.
 9. Trigal

  Trigal Снайпер

  А мне Benelli SBE-3 в руки лёг. Просто идеально. Имею теперь хотелку, которая врядли когда осуществится. А всё остальное - это просто всё остальное. Перещупал в "Стволе" штук 15 или 17 разного-всякого. Теперь или буду всю жизнь с МЦ ходить, или когда-нибудь задушу жабу и возьму этого "Орла". На другие и смотреть не хочется.
   
  Корнилов та KFoR подобається це.
 10. китай

  китай Слідопит

  Бажаю вам як найшвидше взяти Вашого Орла.
   
  Корнилов та Себастьян Перейра подобається це.
 11. Советую, Франки очень хороший п/а. владею им полгода... доволен как слон. соглашусь с не очень качественным воронением. лечу сие - масло+ветошь. в остальном согласен с предыдущими постами.
   
 12. Ну тут дело вкуса , когда у меня был выбор между франки и нео12 , долго мучатся не пришлось , выбор пал на нео12 ( цена + качество + надёжность ) так что сколько людей столько и мнений
   
 13. KFoR

  KFoR Снайпер

  Знайомий купив франкі, так що можливо на його каналі і зробить огляд-порівняння франкі і ати. Єдина різниця це буде нова франкі і ата з настрілом 2-3 тисячі
   
  Дмитро Пархоменко подобається це.
 14. Leodr

  Leodr Снайпер

  Да, коллеги сколько людей столько и мнений! Приобрел себе вчера Франки Аффинити, достойное бюджетное ружье, а по поводу качества воронения то цена вопроса перепокрытия около 800-1000грн, если будет необходимость!
   
  Корнилов, Андрю F, Kurt та 4 іншим подобається це.
 15. МЦ-2112

  МЦ-2112 Новачок

  С обновкой. Дерево или пластик.
   
 16. Leodr

  Leodr Снайпер

  Спасибо, пластик!
   
 17. китай

  китай Слідопит

  Молодець, вітаю , влучних пострілів .
   
 18. Leodr

  Leodr Снайпер

  Дякую, сподіваюсь так і буде! ;)
   
 19. Leodr

  Leodr Снайпер

  А вот коллеги, подскажите чем пластик "технополимер " вытирать, тобиш ухаживать за ним! Ну и тыльник тоже :rolleyes:! За ранее Спасибо.
   
 20. barabaka

  barabaka Мисливець

  Я вчора помив приклад в річці.
   
 21. китай

  китай Слідопит

  Раджу балістолом , трішки на тряпочку і гарно протерти , після чого , можна і сухою протерти і не лише пластик , а і ствол також , я так роблю .
   
  Leodr та Дмитро Пархоменко подобається це.

Поділитися цією сторінкою