Franchi Affinity

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем Lanser30, 31 жов 2019.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. ATIS

ATIS Снайпер

В свій час хотів брати матрікса, але взяв аффініті, і ніразу не пожалів. Вона в мене " трудяга - корміліца ";):):D

Корнилов та Жека иж12 подобається це.
  2. Safari
  3. Жека иж12

Жека иж12 Мисливець

По другому и быть не может)

Корнилов та ATIS подобається це.
  4. fox88

fox88 Мисливець

Cужу по своему опыту и антропометрии. Аффинити лучше ложится при вскидке. Как по мне , то ложа более удобна.На НЕО 20 приходилось ерзать щекой по гребню приклада, чтобы поймать позицию. При стрельбе НЕО било в скулу. Пружина в прикладе или в цевье , думаю не столь принципиально. Главное , чтобы надёжно. В целом Франчи понравилось и главное его достоинство с пластиковым ложем, на мой взгляд, - это отсутствие желания трястись над ним и вздрагивать при каждом преодолении кустарника или переходе на моторке, как было с Браунингом в дереве. Очень - очень практичный и надёжный девайс.

Dimastiy та Жека иж12 подобається це.
  5. Dimastiy

Dimastiy Мисливець

98 % всіх поломок рушниць, це криворукість власників, або повне не бажання вивчити специфіку своєї рушниці.

Корнилов та ATIS подобається це.
  6. китай

китай Слідопит

Я також за франчі це замітив , що вона як кажуть лягає більшість мисливцям , чудовий хват руки на пістолетному руків’ї , і що головне прикладиста , чудова стрільба на вскидку, що характерно , як з низької , так і з високої планки .
    В своєму житті я багато пів автоматів тримав в руках , скажу що попадались більш дорогі Бенеллі і Беретти які не були так прикладисті , один Браунінг ще так чітко лягав.

7. hnat

hnat Мисливець

Так, масай хороша машинка, шкода тільки, що нема із 71см. стволом

8. китай

китай Слідопит

Моя Вам порада , як що франчі Вам до вподоби і підходить по вкладці і по інших параметрах , то купляйте , вона вартує цих грошей , це робоча конячка , надійна , проста в обслуговуванні , моя особиста думка , напівавтомат має бути такою робочою конячкою , щоб і в дощ і в спеку і в мороз працювала відмінно , а більш вишуканими мають бути класика , вертикалки і особливо горизонталки, і саме головне , люба зброя , чи то дорога і брендова , чи більш дешевша , потребують належного догляду і шани .
    Ні пуху Вам.

Dimastiy подобається це.
  9. Trigal

Trigal Снайпер

А мне Benelli SBE-3 в руки лёг. Просто идеально. Имею теперь хотелку, которая врядли когда осуществится. А всё остальное - это просто всё остальное. Перещупал в "Стволе" штук 15 или 17 разного-всякого. Теперь или буду всю жизнь с МЦ ходить, или когда-нибудь задушу жабу и возьму этого "Орла". На другие и смотреть не хочется.

Корнилов та KFoR подобається це.
  10. китай

китай Слідопит

Бажаю вам як найшвидше взяти Вашого Орла.

Корнилов та Себастьян Перейра подобається це.
  11. Советую, Франки очень хороший п/а. владею им полгода... доволен как слон. соглашусь с не очень качественным воронением. лечу сие - масло+ветошь. в остальном согласен с предыдущими постами.

12. Ну тут дело вкуса , когда у меня был выбор между франки и нео12 , долго мучатся не пришлось , выбор пал на нео12 ( цена + качество + надёжность ) так что сколько людей столько и мнений

13. KFoR

KFoR Снайпер

Знайомий купив франкі, так що можливо на його каналі і зробить огляд-порівняння франкі і ати. Єдина різниця це буде нова франкі і ата з настрілом 2-3 тисячі

Дмитро Пархоменко подобається це.
  14. Leodr

Leodr Снайпер

Да, коллеги сколько людей столько и мнений! Приобрел себе вчера Франки Аффинити, достойное бюджетное ружье, а по поводу качества воронения то цена вопроса перепокрытия около 800-1000грн, если будет необходимость!

Корнилов, Андрю F, Kurt та 4 іншим подобається це.
  15. МЦ-2112

МЦ-2112 Новачок

С обновкой. Дерево или пластик.

16. Leodr

Leodr Снайпер

Спасибо, пластик!

17. китай

китай Слідопит

Молодець, вітаю , влучних пострілів .

18. Leodr

Leodr Снайпер

Дякую, сподіваюсь так і буде! ;)

19. Leodr

Leodr Снайпер

А вот коллеги, подскажите чем пластик "технополимер " вытирать, тобиш ухаживать за ним! Ну и тыльник тоже :rolleyes:! За ранее Спасибо.

20. barabaka

barabaka Мисливець

Я вчора помив приклад в річці.

21. китай

китай Слідопит

Раджу балістолом , трішки на тряпочку і гарно протерти , після чого , можна і сухою протерти і не лише пластик , а і ствол також , я так роблю .

Leodr та Дмитро Пархоменко подобається це.

Поділитися цією сторінкою