Franchi Affinity

SK 89

Новачок
Почему то на других бренда что турецких что на итальянских такого не было замечено всё пропаяно добротно!А тут вот такое?
 

Panters

Снайпер
Почему то на других бренда что турецких что на итальянских такого не было замечено всё пропаяно добротно!А тут вот такое?
То не беріть це гавно італійське, краще гарного жирного Кобальта за 2 гривні і буде все пропаяно на віки.
 

Panters

Снайпер
Моя бувша теща колись казала-не такі ми багаті щоб купляти дешеве взуття, аж через роки і досвід розумію смисл її слів.
 

ATIS

Снайпер
То не беріть це гавно італійське, краще гарного жирного Кобальта за 2 гривні і буде все пропаяно на віки.
Підтримую.... :D
В моєї афінькі, теж є такі типу не пропайки, вже пару років все Ок, тай настріляла вона дай Боже. Все там нормально з пайкою, можна брати і не переживати....
 

huntumy

Зброяр
Це так здається на перший погляд, полюю другий сезон, настрій біля 500 набоїв, все норм., як у Вас там я не знаю, брак звичайно можливий.
Щуп 0,03 мм пролазить на іншу сторону. При чому тут настріл якщо планка не припаяна?
 

huntumy

Зброяр
Разве так должно быть?Если есть зазор между стволом и планкой на мой взгляд это брак,пропаяно должно быть по всей длине равномерно а не так как на фото!
Ствол должен быть припаян по всей площади прилагания.
 

huntumy

Зброяр
А може й не повинен. Хто це визначає?
Технічні вимоги на виріб!
Брак не виключений, в мене поки що з цим проблем нема, може в когось і не пропаяно.
От із цього й треба починати. Це є брак! Трохи ствол не дошліфований, трохи кривий, трохи не закривається це і є брак. А те що з ним потім буде не має значення. Ту пайку наврядче в кожній одиниці провіряли. Одну може з десяти а може їх в Україну повезли.
 

huntumy

Зброяр
Откуда он у меня? Ни Вы ни я их не увидим.Тут вопрос даже не в чертеже а в машиностроении. Любой инженер проектируя тот же ствол ружья заложит в тех требования 100% прилегание контактных поверхностей планки к поверхностью ствола. В ином случае это халтура. Можно написать что допускается 90% прилегания. Но это опять таки халтура. Тоже самое и с сооснотью дульных насадок. Думаете в техтребованиях написано допускается несоосность на длине 50мм не более 0,1мм? Там допуск в сборе скорее всего не более 0,015мм максимум. Какая несоосность бывает думаю Вы видели.
 

barabaka

Слідопит
Откуда он у меня? Ни Вы ни я их не увидим.Тут вопрос даже не в чертеже а в машиностроении. Любой инженер проектируя тот же ствол ружья заложит в тех требования 100% прилегание контактных поверхностей планки к поверхностью ствола. В ином случае это халтура. Можно написать что допускается 90% прилегания. Но это опять таки халтура. Тоже самое и с сооснотью дульных насадок. Думаете в техтребованиях написано допускается несоосность на длине 50мм не более 0,1мм? Там допуск в сборе скорее всего не более 0,015мм максимум. Какая несоосность бывает думаю Вы видели.
В 90% Афініті така картина з тою планкою. Ви думаєте там, на виробництві, сліпі працюють? Чи нема відділу технічного контролю?
Саме у Афініті така картина буда завжди. Я роблю висновок, що вони це вважають нормою і не паряться.
То ж, якщо потрібна аккуратно припаяна планка по всьому периметру - в сторону Фрнакі дивитись не варто. Про що й написав вище Panters.
 

Panters

Снайпер
Я ще не бачив інформації що в когось з власників на Аффініті відпаялась планка, а судячи з багатьох думок на дану тему таке мало б бути в більшості рушниць даної зброї, а ця модель не вчора вийшла у продаж.
 

huntumy

Зброяр
В 90% Афініті така картина з тою планкою. Ви думаєте там, на виробництві, сліпі працюють? Чи нема відділу технічного контролю?
Вы уверены в правдивости этой цифры? Видел только одну. При чем увидели в магазине. Продавец говорит это Вам так кажется. Сует туда лист бумаги, типа гляньте тут все ок. Не поленился сходил в авто взял щуп и все показал. И это тоже оказалась норма. Если щуп пролазит на другую сторону и это норма, тогда скоро дульные насадки будут вкручиваться в неполную резьбу и это тоже будет норма. На фабе , Бене такого не нашли, так же как и на одной из афинити которую знакомый и взял.
 

barabaka

Слідопит
Вы уверены в правдивости этой цифры? Видел только одну. При чем увидели в магазине. Продавец говорит это Вам так кажется. Сует туда лист бумаги, типа гляньте тут все ок. Не поленился сходил в авто взял щуп и все показал. И это тоже оказалась норма. Если щуп пролазит на другую сторону и это норма, тогда скоро дульные насадки будут вкручиваться в неполную резьбу и это тоже будет норма. На фабе , Бене такого не нашли, так же как и на одной из афинити которую знакомый и взял.
Ну я ж вибирав собі рушницю. Майже в кожної планка в місті пайки не пропаяна повністю. Я дивився щоб ствол був рівний, планка і звуження.
Тут не так давно людина Бенеллі продавала. Так він писав, що ледь вибрав одну з вісьми (чи з шести), бо всі інші криві. Якщо мати час та натхнення - можна і в Бенеллі, і в Меркелі, і в Беретті щось знайти. Особливо, якщо заздалегіть запастись необхідним обладнанням.
 

barabaka

Слідопит
P.S.: Ви не подумайте, що я вважаю це нормою. Я думаю це таке відношення італійців до бюджетної зброї. Мені з третього разу винесли ствол з рівним (соосним) чоком. Я на припой вже навіть і не зважав. Врешті, закатав в аквапринт і не видно ніяких щілин. Не рекомендую, доречі, це робити (аквапринт).
 
Зверху