Franchi Affinity

tyrist 1945

Тигр
, а дід кінець ще і затвор тріснув,
Ага так воно собі стрілялоси і усьо уже не хочеси полалоси і низнаю йкогос мастєра аби то полагодив ви низнаїти ци є дес такий хлоп шо всьо римотувати годен
 

Panters

Снайпер
Ага так воно собі стрілялоси і усьо уже не хочеси полалоси і низнаю йкогос мастєра аби то полагодив ви низнаїти ци є дес такий хлоп шо всьо римотувати годен
Оце накрутили:D, ледь язика не зламав.
 

Alex111

Мисливець
В субботу пристреливали франки друга, гуаланди не пошла, торнадо и карат нормально, победила монолит 32. получек, ствол 71см (с круга 7см не вышли, одна из которых в центре. дистанция 35м. Я со своей с 76м стволом две монолита вложил в 3см, одна в центре. Своим пользуюсь два сезона, с механикой все в порядке отказался от Хадо и перешол на Балистол проблема с рыжиками ушла. Правда если погода сырая перед охотой приходиться брызгать балистолом и после охоты протирать тем же балистолом, ТОЗ 34 фривольности такие прощает.
 

ВладОдесса

Мисливець
Спасибо за отчет. Свою еще не пристреливал. Тоже хотел взять монолит 28. Правда они поднялись в цене и стоят как BP )) Свою чищю Хадо и Гюнекс. Хадо вместо WD40. А потом Гюнексом все смазываю. И тонким слоем металлические детали снаружи. Проблем нет.
 

просто_я

Мисливець
Допоможіть перемогти жабу.
Збираюсь купити Франкі Аффініті 12к 71см. Вже гроші готові і чекають дозволу.
Але, потримав в руках АТА Армс НЕО 12 Стрім 71 см. і вона лягла не гірше за Франкі.

Які бонуси я отримаю купивши Франкі? Який бенефіти у мене будуть за вищу ціну?
 

ATIS

Снайпер
Допоможіть перемогти жабу.
Збираюсь купити Франкі Аффініті 12к 71см. Вже гроші готові і чекають дозволу.
Але, потримав в руках АТА Армс НЕО 12 Стрім 71 см. і вона лягла не гірше за Франкі.

Які бонуси я отримаю купивши Франкі? Який бенефіти у мене будуть за вищу ціну?
Беріть те що краще вам лежить. З аіффініті ви придбаєте більший ресурс зброї ніж в турка, і то не факт, це лише моя особиста думка.
Ще, в мене з афіініті вже буде четвертий сезон, постріляла як на стенді так і в полі, досить багато. За цей час не було не одного збою в роботі, ні в мене ні в товаришів які теж мають даний апарат.
За Нео чув за неперезаряди. Бій я думаю, буде приблизно однаковий.
В Батька Венза, по бою мабуть трохи краща за мою франкі, думаю через довші чоки, але бувають недосили, рідко але є........
Але завжди зброю краще брати ту яка краще лежить.......
ІМХО.
 

RobertVerter

Мисливець
Добрый день, купил на днях Франки и вчера снял консервацию и попробовал холостить, и обнаружил что после помпы зарядка магазина происходит с заметным усилием . Получается коромысло затворной задержки упирается в УСМ и в отличии от помпы, где ограничитель патронов из магазина подпружинин, тут приходится преодолевать усилие на изгиб коромысла. У всех так или я что то не так собрал после снятия консервы?
 

Panters

Снайпер
Допоможіть перемогти жабу.
Збираюсь купити Франкі Аффініті 12к 71см. Вже гроші готові і чекають дозволу.
Але, потримав в руках АТА Армс НЕО 12 Стрім 71 см. і вона лягла не гірше за Франкі.

Які бонуси я отримаю купивши Франкі? Який бенефіти у мене будуть за вищу ціну?
Про бонуси Вам поки не скажу, але сам нещодавно
переміг таку жабу, коштів було на Нео 12, з нятягом
дошкрябав до Франкі, більше сподобалась і краще лягла,
один раз живемо, беріть те що хочеться і не думайте про
всякі бонуси.
 

barabaka

Слідопит
У всех так или я что то не так собрал после снятия консервы?
У всех, где это коромысло цельное. У ружей, где оно из двух частей - заряжается легко. Я искал такое, чтобы заменить. Но не нашел от чего подойдет.
 

KFoR

Зброяр
Допоможіть перемогти жабу.
Збираюсь купити Франкі Аффініті 12к 71см. Вже гроші готові і чекають дозволу.
Але, потримав в руках АТА Армс НЕО 12 Стрім 71 см. і вона лягла не гірше за Франкі.

Які бонуси я отримаю купивши Франкі? Який бенефіти у мене будуть за вищу ціну?
Якщо брати нео в дереві, з покриттям ствола чорним хромом. То воно буде якісніше ніж в комплектації в пластику. І краще ніж на франкі теж в пластику. За франкі в інших комплектаціях не скажу в руках не тримав. В мене нео енгравед, по грошах в нашому магазині +- як і франкі в пластику.
 

KFoR

Зброяр
Зі. Чув нарікання на нео 2019 року випуску. В мене рушниця 2012го куплена в 2013му. За весь час експлуатації проблем не було.
 

KFoR

Зброяр
Стосовно пластику, то на франкі не набагато але тактильної приємніший ніж на нео.
 

huntumy

Зброяр
Це добре.
В полі зору дві ати первих випусків, так от десь після 2т ствол болтається в коробкі.
 

ATIS

Снайпер
Це добре.
В полі зору дві ати первих випусків, так от десь після 2т ствол болтається в коробкі.
В товариша АТА, правда в 20 кал., Бій хвалить, а от все інше ремонтує постійно. Придбав зараз собі ЕОS, турка більше не хоче.....
Хоча мені особисто Армсан, Кхан і дещо з Хуглу подобається.;)
 
Зверху