Franchi Affinity

Sergiy_Kopach

Мисливець
Только после того ствол блестит и пугает дичь , видел на утубе один россиянин покрасил краской ,для покраски автодисков , краска ударостойкая ,не блестит ,матовая и в аэрозольном баллончике , купил новый франки ,обезжирил и покрасил и на этом вопрос закрыт.
Можна і з балончика, але де гарантія що воно точно буде триматися довго, адже цей чувак не проходив з ним 5-10 років, а ржавий лак повірений.
А на рахунок того що буде блистіти, то ви коли стоїте на номері чи в камишу не розмахуєте рушницею над головою, щоб вас помітили.
З Повагою!
 

barabaka

Слідопит
Можна і з балончика, але де гарантія що воно точно буде триматися довго, адже цей чувак не проходив з ним 5-10 років, а ржавий лак повірений.
Мені здається, пшикнути з балончика ствол ще швидше, ніж почистити рушницю. Навіть, якщо воно не буде триматися 10 років (а воно 100% не буде), то що заважає через рік ще раз пшикнути?
Взагалі це діло власних переваг. Можна швидко і дешево, можна довго й дорого. А можна маслом пшикнути, тряпочкою витерти - і нічого не поржавіє. Перевірено в минулому сезоні. А подряпини на стволі були й до металу.
 

миклован

Снайпер
Можна і з балончика, але де гарантія що воно точно буде триматися довго, адже цей чувак не проходив з ним 5-10 років, а ржавий лак повірений.
А на рахунок того що буде блистіти, то ви коли стоїте на номері чи в камишу не розмахуєте рушницею над головою, щоб вас помітили.
З Повагою!
Ко мне заяц подходил на 15 ,примерно метров ,только потому что на мне была маскировка и ничего не блестело . Я сидел на корточках перед посадкой и не шевелился , если бы что то блестело ,очки воронение ,хрен бы он подошёл , так что не нужно заблуждаться насчёт блеска , дичь цвета не различает , а если что то блиеует ,сразу уходит в сторону , так что не нужно никого вводить в заблуждение.
 

миклован

Снайпер
Найбільше звірі бояться руху. Стій не шевелися і все прийде в ноги... Лице ще правда їх дуже насторожує...Ну і запах...
Попробуйте птицу ,утку ,голубя ,гуся пострелять с чем то бликующим на теле ,никогда они к вам не подлетят . Думаете зря аквапринт на ружьях делают.
 

миклован

Снайпер
У меня клиент купил титановый чок и покрасил в черный цвет ,говорит утка видит .
 

ATIS

Снайпер
Попробуйте птицу ,утку ,голубя ,гуся пострелять с чем то бликующим на теле ,никогда они к вам не подлетят . Думаете зря аквапринт на ружьях делают.
Гусака в нас мало, а от качку і припутня полюю постійно, найбільше вони бачать лице, воно на фоні камишу чи соняшника виглядає як біла пляма. Одягніть маску і все зміниться. Полював з кіксом, який те ж блікує, все налітало і билось, в сабатті в мене теж біла колодка, якось полюю, припутень не дуже радий ;)
А от коли головою крутиш, то точно дичина бачить і відвертає, особливо припутень....
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Гусака в нас мало, а от качку і припутня полюю постійно, найбільше вони бачать лице, воно на фоні камишу чи соняшника виглядає як біла пляма. Одягніть маску і все зміниться. Полював з кіксом, який те ж блікує, все налітало і билось, в сабатті в мене теж біла колодка, якось полюю, припутень не дуже радий ;)
А от коли головою крутиш, то точно дичина бачить і відвертає, особливо припутень....
Абсолютно згоден з Вами і підтримую кожне слово, особливо за Припутня. Сам не один раз, як в соняшнику полював (без маскування) то помітив, просто стой/присядь і не шевелись, тоді пролітають і над головою, і можна підпустити до себе дичину ще ближче чим на постріл, а якщо, навіть просто шевельнешся чи головою "крутнеш", все, голуб в розворот йде.
Таке ж саме у мене було, коли останнього крижня добув, теж знялися, я в очереті чуть підприсів і тупо не шевелюсь, і не рухаю рушницю, наліт був точно в лоб і був успішно добутий.. :)
 

T valeri N

Мисливець
Извиняюсь не по теме, но в продолжение прений...
В прошлом сезоне, тихий безветренный солнечный день. Сижу на пеньке, пью кофе из чашки полированной нержавейки, на мне оранжевый сигнальный жилет. Вижу движение, после дальнего выстрела стронулся с лежки заяц и неторопливо движется в мою сторону. Я замер , с чашкой в руке и с интересом , что дальше. Заяц приблизился ко мне на расстояние около 2 метров, остановился, осмотрелся и попрыгал дальше. Ни блики от чашки , ни яркий цвет жилета его не насторожили.
А вот голубь в этом сезоне, при полном камуфляже без сетки на лице, облетал стороной. После применении камуфлированной сетки совсем другой, положительный результат.
 

миклован

Снайпер
Я тоже охочусь своими титановыми и не парюсь по поводу блеска, для лица есть кепка с сеткой ,она же и против комаров , купил давно ,лет десять ,мериканская ,до сих пор служит . Главное не шевелиться , а от очки пугают птицу , мой товарищ носит очки ,плохо видит ,так они против солнца как фары блики пускают и дичь в сторону. Если совет хорош то им нужно воспользоваться ,не смотря на то кто его дал ,как сказал один великий человек.
 

Адвокат1987

Мисливець
Цього року з батьком "досрочно" мусили Выходити на полювання по лису бо с тероризував бабульок на краю села. Короче тупо біля кущика сів на стульчик, одяг звичайний камуфляж на голові накомарник, бо в той період стільки комарів було, що це просто жах :(. Короче годинку посидів тишина, думаю піду пройдуся на другу сторону кущика там тропи були. Вийшов тоже тишина пішов сів на стара місце. Чую, щось взаді шарудить і так вроді близенько, я повертаюсь, а та рижа морда метр від мене зі спини стоїть, я вибачте на слові чуть не "всрався", з тогу перепугу рушницю в руки і давай на всі 4 патрони з відстані 2-5 метрів показувати всю свою вправність з промахів, короче після 4 пострілу поняв, що то дурна ідея з 2-5 метрів пробувати попасти з перепугу, відпустив на метрів 10 і як годиться ще раз промазав, проте зразу за кущем його батько таки добрав. Зійшлися з батьком розказав цю всю бадягу поржали, тато каже ну ще не темно ідемо ще комарів покормимо. Сідаю на те саме місце сижу чую опять щось як то змія лізе по траві, боковим зором дивлюся лис номер 2. Не ворушусь, біля мене в двох метрах проходить, стає і починає винюхувати (носа так догори підіймає) помаленьку іде далі, підмишковує по дорозі, він мене пройшов на метрів 5, я тихенько піднімаю рушницю, бо ж сидів на стільчику, він даже увагу не звертав ну я в догонку з такої відстані і провів постріл, дріб номер 1- 36 грам порох тахо 1.9 з зими залишився, відстань з якої не варто стріляти з дробової рушниці, остався хвіст, ноги трохи вух. Короче хоронити майже нічого незалишилось. Потім прикопали з батьком їх і пішли додому. Я Вам честно скажу перший раз я отак на полюванні зміг дикого звіра понаблюдати, дуже гарно я міг зразу його стріляти як побачив, але навіть самому стало цікаво понаблюдати, хто цей момент на полюванні переживав усе зрозуміє, хто не переживав раджу спробувати, зразу скажу на загоні такого не буває, саме тому ми часто з батьком взимку ідемо полювати двоє з нашим вірним товаришем "Джеком". Хоча ми активні учасники загінного полювання маємо прекрасний молодий клектив в районі до 20 мисливців, в загоні то не то, там звір на 90% іде на всіх парах (хоча бувають винятки, особливо з лисом). Чуть, що я був з Франкі Афініті, а то ще жовту картку вліплять за спам не в темі :)
 

Konrad

Слідопит
В продолжение о Franchi Affinity )
С месяц назад после утренней охоты на голубя, сняв немного обмундирование и поставив ружья у дерева, растянулись в тени возле посадки. Тихо говорили с товарищем, а рядом, по дороге, трактора возили свежескошенное зерно.

На сухое дерево, метрах в 10, а то и ближе от нас, садиться пара вяхирей. Мы не за кустами лежали, маскировки никакой.
Товарищу даже удалось привстать и сделать шаг за ружьём. Всё это было очень-очень медленно, но когда его рука уже почти дотянулась до цевья, всё таки нервы у птиц не выдержали и улетели они без выстрела вслед.
 

Павел 888

Новачок
Вітаю, колеги.
якщо вже заявилася іржа (незначна, на стволі, на стиках), чим порадите її видалити, обробити?
Є: очищувач-знежирювач, нейтральне масло і балістол.
заздалегіть дякую.
 

Fonex

Снайпер
Вітаю, колеги.
якщо вже заявилася іржа (незначна, на стволі, на стиках), чим порадите її видалити, обробити?
Є: очищувач-знежирювач, нейтральне масло і балістол.
заздалегіть дякую.
Балистол. И впредь обрабатывайте ствол чем-то, чтоб подобного не было.Я сразу Рекоил Растом обработал и при чистках наношу небольшим слоем, потому ничего не проявлялось ни разу.
 
Зверху