GPS нашийник для собак!

собаколюб

Слідопит
самі користуємось, але переважно тоді, коли беремо двох одночасно. раніше приходилось пів дня шукати, а це нерви неймовірні, зараз - не проблема... закинули запит і прийшли координати з посиланням на карти, відразу перейшли і на карті видно де трекер. економія нервів дуже значна!
а відносно води, то все легко вирішується - ми його кладемо в простий пакетик, обережно кутаємо і фіксуємо скотчем з всіх сторін, а потім скотчем до ощейника.
раніше хотіла купити гарман астру,але в мене гончаки і ГА їхньої дистанції не витримує. а от трекер таких проблем немає!
 

Beck's

Новачок
собаколюб писал:
самі користуємось, але переважно тоді, коли беремо двох одночасно. раніше приходилось пів дня шукати, а це нерви неймовірні, зараз - не проблема... закинули запит і прийшли координати з посиланням на карти, відразу перейшли і на карті видно де трекер. економія нервів дуже значна!
а відносно води, то все легко вирішується - ми його кладемо в простий пакетик, обережно кутаємо і фіксуємо скотчем з всіх сторін, а потім скотчем до ощейника.
раніше хотіла купити гарман астру,але в мене гончаки і ГА їхньої дистанції не витримує. а от трекер таких проблем немає!


Дякую за інформацію. Теж маю гончака (РПГ, вижловка), от і цікавлюсь. Буває по декілька годин доводиться чекати, а ще було в петлю попала, через декілька годин тільки знайшов (повезло шо не далеко від того місця де послідній раз бачив собаку)
 

Олег FED

Новачок
Теж маю гончака (РПГ, вижловка), от і цікавлюсь. Буває по декілька годин доводиться чекати, а ще було в петлю попала, через декілька годин тільки знайшов (повезло шо не далеко від того місця де послідній раз бачив собаку)
Кріпкі нерви у Вас,вижлятників,я драта 5хв.не чую і то хвилююся,чи не в петлі,або на трасі,а ще як стріляють близько...
 
Зверху