GPS на собаку

Kapitan

Снайпер
За допомогою цього додатку можна визначити напрямок, в якому від вас знаходиться собака і відстань до неї, але по суті все зав'язано на GSM зв'язку.
Принцип такий: заходите в додаток Compass, там вносите номер моб. сімка якого вставлена в трекер, потім коли вибираєте команду пошук, відбувається дзвінок на трекер, потім приходять координати трекера і в додатку відображається напрямок і відстань. Якось так.
Дякую.
 

Михаил7410

Новачок
Я теж користуюсь таким gps TS 911
Купив сімку для gps за 50 грн і знімає 1грн в день ( а там поповнюй скільки хоч)
Річ варта уваги, мене влаштовує на всі 100%
Тільки ціну ви вказали дорогувату, я брав за 1200грн
Два тижні тому купував знайомому за 1300грн з коробкою.
Добрый день, не подскажете где покупали?
 

krava1967

Мисливець
Братья по оружию и любители собак,помогите настроить трекер GPS HUNTER APP 100,купил бу по бедности(старый хозяин утверждает что он робочий) но там все сильно сложно для меня,я с Харькова
 

ОСТЕР

Мисливець
всім доброго ...Замовив тк911,поки їде замовлення зайнявся підбором сімки.Читав і спілкувався з продавцем, більше рекомендує
київстар (тільки чомусь тариф не для пристроїв).Планую користуватись по смс ,або прог.компас,начебто тарифу для пристроїв від київстар повинно вистачити.Але останнім часом в нашій місцевості біда з київстаром ,після введення 4g зв"язок став поганий ,смс приходять з затримкою.
Хто користуєтся сімками операторів лайф чи водафон з тк 911 прохання відписати.І ще питання якщо сімкарти трекера і телефону різних
операторів ,чи не буде збоїв в роботі?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Київстар працює супер! ( Якщо лише по смс, то вистачить з головою, в онлайні можуть бути глюки)
З різними операторами проблем не буде.
Але в новому 911 є проблеми з "засипанням", час від часу, потрібно буде будити його командою
 
Зверху