Gps трекер для лягавої

rfyjt13

Слідопит
Поділіться досвідом. У нас місцевість ,кущі ,балочки з осокою , трава по пояс. Курца даже з біпером, якщо став в осоці , в низу за 70-100 метрів не почути. Може хто порекомендує , якийсь трекер. Гармін " це наше всьо" не треба. Радіус до 1000 метрів з головою.Головне бачить де стоїть чи бігає. Сьогодні перепел весь в низинах, бурьян вище зросту, стоїть в 150 м а я не чую.Це сьогодні
 

Вкладення

просто_я

Мисливець
вже два роки служить TKSTAR TK911 - нормальна підтримка, чесно раз в 30 секунд оновлюються координати (якщо є покриття мережі GSM)
варто зразу розібрати і всі стики промазати силіконом чи герметиком, щоб не набрався води
 

Vadim1721vadim

Снайпер
вже два роки служить TKSTAR TK911 - нормальна підтримка, чесно раз в 30 секунд оновлюються координати (якщо є покриття мережі GSM)
варто зразу розібрати і всі стики промазати силіконом чи герметиком, щоб не набрався води
Это хорошо где оператор мобильной связи твой хорошо работает,а иногда бывает так что вышка стоит но другого оператора и связи нет.и как быть в таком случае ?
 

просто_я

Мисливець
якщо немає покриття мережі GSM, то GSM/GPS трекер не підходить. тоді: Гармін "це наше всьо", або GSM або радіохвилі Гармін.
можливий ще варіант мати кілька трекерів, кожен з сім-картою іншого оператора.
так як ці трекери по 40 у.о. то це можливо, але трохи дико
 

rfyjt13

Слідопит
Як не крути ,а таки виходить треба ,гармін " наше всьо"....
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
В мене ткастар 911 ціна його 1350грн.
Зарядки хватає на 2полювання, ні чого я герметиком не промазував, так гарно стягнув і де тільки він не був (болото, вода, роса, дощ, мороз).
Потрібно встановити на телефоні додаток Текастар.
Купив сімку gps Київстар 40грн і поповнив, знімає 1грн/сутки. Показує чітко, головне щоб зв’язок був. Ставить ту сімку яке покриття у вас найкраще.
Минулого року на полюванні сука ЗСЛ перебігала дорогу і її збила машина, як би була без gps то не знайшли б її.
Річ класна, планую ще одного купити.
6EBA845B-3984-416A-89BF-857F25BAEF70.jpeg
DDA66C0F-ED28-4B25-A51E-0E3D6F3A73ED.png
 
Зверху