Impala Plus

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Вечір добрий панове.
Скажіть, будь ласка, як я зрозумів з описів, то змінні дульні звуження там Інвектор Плюс, чи підійдуть туди ДЗ Інвектор Плюс з Браунінга, чи треба усе штангелем міряти?
Доброго дня! Система звужень Інвектор Плюс. Підійде і від браунінг і вінчестер та інших, де таке саме звуження!
Я собі докупляв джеміні, тут на форумі, власник власне користував його на браунінгу! Ще купляв звуження з США, замовив інвектор плюс, все підійшло!
 
  • Like
Reactions: ONe

ONe

Мисливець
Доброго дня! Система звужень Інвектор Плюс. Підійде і від браунінг і вінчестер та інших, де таке саме звуження!
Я собі докупляв джеміні, тут на форумі, власник власне користував його на браунінгу! Ще купляв звуження з США, замовив інвектор плюс, все підійшло!
Щиро вдячний.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Доброго вечора товариство. Після останнього полювання взявся чистити зброю і на щастя помітив як вилетів шарік-фіксатор ричага затвора. Назад поставив і зібрав. Але шарік вже з мінімальним зусиллям знову вискакує, фактично його пружина видавлює. Як з тим боротися? Закернити там можливості немає. Думав підібрати чуть більшого шарика, щоб зайшов в той отвір, але не вискакував. Хто що порадить?
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
https://stvol.ua/catalog/flazhok-zatvora-dlya-impala-plus-chernyy/p6745
У стволі продають, але ціна не адекватна.
Може токар знайомий є, ці хлопці з руками і головасті, може закернять...
Ричаг йде з потаєм під шарік. А сам шарік він в корпусі затвора! Зара немаю можливості фотнути, може хто завантажить фото для наглядної розмови
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Спробую ще раз рухнути тему. Цього разу з фото! Шарік фіксатор ричага затвора, вискакує під дією пружини. Доступу в затворі мінімум. Чи хто з таким стикався? Чи є думки що робити з тим?
На фото затвора видно вже пружину, я мало б бути видно 50-60% шарика
 

Вкладення

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не раз мелькало оголошення в группі УТМР у ФБ. Це як варіант, може пригодиться.

Владимир Белый


Изготовлю флажок затвора на пятизарядные ружья 050 871 1541
Там ще фото є, але думаю то вже деталі.

Ще думки.
Мав турецьку зброю, маю радянську. Середнього цінового діапазону (Алтай) і й досі маю дешеву (найдешевшу турецьку одностволку). Якість - по ціні, це моя думка. Проблеми можливі і до них просто потрібно бути готовим. Власнику турецької зброї, як до речі і в свій час нової радянської, сучасної російської, потрібно бути готовим до різного роду маленьким "засадам". Як-то кажуть без "напілінга" іноді не обійтися. Думаю, тому іменита зброя тому і дорога, що там на власника чекає менше таких "засад" :) А мо просто я не мав дорогої зброї і тому думаю як "чайник" :)
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Так проблема не в ричагу. Щось потрібно придумати, щоб шарик не вилітав.
Вилітає, коли вийняти ричаг затвора. Вдома акуратно це роболю, то шарик не згубив ще. На вулиці знявши ричаг шарик загубиться швидко, маленький він там.
 

Valerich

Мисливець
Посмотрел на своем затворе,там весь механизм подпирания рычага собран в затворе и заглушен гужёном с передней его стороны.
Как вариант- разбираем затвор,выкручиваем гужён,вынимаем пружинку и шарик,далее жестко фиксируем тело затвора в вертикальном положении,желательно с упором передней части на массивную опору и тонким,острым керном,наносим несколько кернений по краю посадочного места шарика,там можно подлезть через отверстие рычага отпирания с левой стороны,но бить прийдется под углом,так что еще раз- Жесткая фиксация и острый каленый керн. Если часть металла выдавит в посадочное рычага,поправить надфилем.
Думаю должно помочь,если нет,есть еще вариант,но там уже нужно будет рассверливать отверстие и подбирать шарик немного побольше.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Посмотрел на своем затворе,там весь механизм подпирания рычага собран в затворе и заглушен гужёном с передней его стороны.
Как вариант- разбираем затвор,выкручиваем гужён,вынимаем пружинку и шарик,далее жестко фиксируем тело затвора в вертикальном положении,желательно с упором передней части на массивную опору и тонким,острым керном,наносим несколько кернений по краю посадочного места шарика,там можно подлезть через отверстие рычага отпирания с левой стороны,но бить прийдется под углом,так что еще раз- Жесткая фиксация и острый каленый керн. Если часть металла выдавит в посадочное рычага,поправить надфилем.
Думаю должно помочь,если нет,есть еще вариант,но там уже нужно будет рассверливать отверстие и подбирать шарик немного побольше.
Саме так і я думаю зробити. Чекаю вже закінчення сезону на пернату/пушного. На рижих маю ТОЗіка. Цікво чи це брак заводу чи вже хтось мав подібну проблему?
 

Valerich

Мисливець
Вопрос к владельцам-кто ни-будь пробовал установить планку Пикатинни на ствольную коробку?
На сколько она высокая? Не перекрывает ли родную прицельную планку?
Спрашивал в "Желтом" магазине,толком не ответили.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Спробую ще раз рухнути тему. Цього разу з фото! Шарік фіксатор ричага затвора, вискакує під дією пружини. Доступу в затворі мінімум. Чи хто з таким стикався? Чи є думки що робити з тим?
На фото затвора видно вже пружину, я мало б бути видно 50-60% шарика
Хлопці проблему вирішив. Забув відписати.
Все виявилось простіше ніж очікувалося. Болт у затворі зафіксований клеєм, щоб викрутити потрібно нагріти. Сам болт йде як трубка, в середині нього і стоїть пружина, а верх болта завальцований. Короче легенько завальцували шарік на місце і посадили болт на фіксатор. Фотнути забув, тому скину фото для прикладу 13-03-01-setiskurlar.jpg
 

Baracuda Hunter

Новачок
Доброго часу! Нещодавно став власником IMPALA Plus, від емоцій в магазині не зміг всього роздивитись, але коли вдома почав більш детально оглядати та прикладати рушницю - ось що виявилось:
30251089_26922.jpg

Чи хтось стикався з такою проблемою? Гайка цівки затягнута добре, ніякого шату ніде не має...
Перед Імпалою була Армсан Фенома і ствол зі ствольною коробкою були ідеально підігнані, але мені захотілось інерційку і от що отримав(((
Може хтось щось порадить, чи повернути зброю в магазин, але тоді "зеленку" знову чекати два місяці...
Придбав в магазині "Ствол" на пр. Перемоги, м. Київ.
 
Останнє редагування:

XXL

Снайпер
Доброе время! Недавно стал владельцем IMPALA Plus, от эмоций в магазине не смог всего разглядеть, но когда дома стал более подробно осматривать и прикладывать ружье – вот что оказалось: Переглянути вкладення 769422
Или кто-то сталкивался с такой проблемой? Гайка струйки затянута хорошо, никакого одеяния нигде нет.
Перед Импалой была Армсан Фенома и ствол со ствольной коробкой были идеально подогнаны, но мне захотелось инерциально и вот что получил((((
Может кто-то посоветует, вернуть ли оружие в магазин, но тогда "зеленку" снова ждать два месяца...
Приобрел в магазине "Ствол" по пр. Победы, г. Киев.
Однозначно возврат
 

Baracuda Hunter

Новачок
Армсана на імпалу?...
У Армсана ствол был 76, для моей охоты 71 - то что надо и хотел именно с инерционной системой, так как намного проще в обслуживании. А воп почему Импала - подкупил внешний вид + инерционка, длинна ствола и к тому же была последняя в магазине (теперь то я понимаю почему последняя))).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Зверху